Mark Wahlberg radí Tomovi HollandoviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:15 053

Dnes poradí Mark Wahlberg Tomovi Hollandovi, který je v Hollywoodu nováčkem, jak se chovat jako správná celebrita v L.A. Kromě toho také povypráví, s čím se musí vyrovnávat při výchově své dcery, která už má věk na randění.

Přepis titulků

Tome, ty jsi v Hollywoodu nový, tohle je pro tebe něco úplně nového. No, viděl jsem tvou show tolikrát, že mám pocit, že tě znám, Grahame. Ale je to neuvěřitelný, můj život se za posledních 6 týdnů převrátil vzhůru nohama. To je úžasné, protože, Marku, to se stalo i tobě, když ses proslavil a vydal se do Hollywoodu, je to trochu zdokumentované v seriálu Vincentův svět. Co bys poradil Tomovi? Já jsem ten poslední, kdo by měl radit.

Tys nikdy nebyl ve vězení, že ne? Ne, nikdy. Vidíš, to máme úplně naopak, já byl ve vězení než jsem se proslavil, takže ty půjdeš někdy během své kariéry. Ne, ode mě si nenech radit. S první výplatou jsem běžel do Mercedesu, koupil si auto, neměl jsem na registraci, na pojištění. Policie to auto odvezla, protože jsem řídil bez pojištění. Takže o rady ode mě nestojíš. Ale přestěhovat se do L.A. je super, pořiď si vířivku. Já právě poznal tvé bráchy, vem je s sebou, pořiď si průkaz na marihuanu a bav se, kámo!

- Jo, to budu. - Bav se i za mě. Mně je 46, jsem ženatý, mám čtyři děti, všichni na mě křičí, jak mě nenávidí. Ale dali mi přáníčko ke Dni otců: "Milujeme tě tati, jsi nejlepší na světě," což bylo hezké, to od nich bylo nádherné, ale pobav se. Jsi mladý pohledný muž. To je strašná rada, ale chápu. Tady Graham Norton. Pokud chcete víc takových věcí, klikněte na "odebírat".

Nebo ne, žijeme ve svobodném světě. Ale vím, co bych udělal na vašem místě já.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kam se poděla to video jak dělá opilého a následně ovládá to převracecí křeslo?

00

Odpovědět

Tento sestřih byl bohužel stažen z YouTube :(

00

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo v prvním videu blábolí, jak kdyby byl (opět) na šlupky?

40

Odpovědět

Tá blondýna ? Jeho žena ? Markova ?

00

Odpovědět

Sienna Miller

50

Odpovědět

Výřivka! Au! Za každou výřivku místo vířivky by měl být překladatel vhozen do klece plné hodně hladových a nasraných výrů, aby poznal ten rozdíl.

384

Odpovědět

A pak do vířivky s solí aby to bolelo ještě víc?

40

Odpovědět

Výřivka je hold v součastnosti standart. Ale za myšlenku "výřivé klece" díky. Velmi uklidňující... :-D

35

Odpovědět

+SleevaJeště do toho chybí zakomponovat teť. :)

40

Odpovědět

+Sleevahold standart...... uuuuuuu to bolí..

10

Odpovědět

Souhlasím! Jsem vinna v celém rozsahu obžaloby a trest považuji za zcela přiměřený. Doufám, že oprava by se dala považovat za polehčující okolnost.

180

Odpovědět

Tak ten ho teda dokonale převezl. Super historka. :D

75