Mark Wahlberg o Justinu Bieberovi

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:560
Počet zobrazení:13 236

Mark Wahlberg se v dnešních střípcích s Grahamem Nortonem podělí o svoje dojmy ze setkání s Justinem Bieberem, se kterým má příští rok natáčet sportovní film o basketbalu.

Přepis titulků

Musí to pro tebe být zvláštní. Jak jsi sám řekl, máš rodinu, jsi táta. - Už jsi starší. Nedošlo k nějakému nedorozumění se scénářem? - Panebože. Můj agent mi zavolal, že by se mnou chtěl Paramount natočit film. O mladším a starším chlápkovi. Předtím jsem byl na golfu s Jackem Nicholsonem, tak jsem si říkal, že se ho zeptám, jestli by tu roli nechtěl. A kdyby ji nechtěl, Gene Hackman dlouho v ničem nehrál. Přemýšlel jsem, s kým by se to dalo natočit. Pak mi zavolali: "Co třeba Garrett Hedlund?"

Já na to: "Na co?" A oni: "Hrál by toho mladšího." Začal jsem se smát. Jsem rád, že jsem vůbec naživu, protože jsem prožil pár divokých let. To, že jsem se dožil čtyřiceti, je úspěch. Ale tohle jsem nečekal. Přece už oznámili, kdo bude hrát toho mladšího. Ne, to je jinej film. Zatímco mě deprimovali, navrhl jsem jim film se mnou a Justinem Bieberem.

Přijali to tak tři vteřiny poté, co jsem zmínil jeho jméno. - Ten film vážně vznikne? - Jo, čekáme na scénář. Kdykoliv ho vidím, ptá se mě: "Jou, kde mám scénář?" - Když říká "jou", je to pořád dobrý. - Já taky bývám nedočkavej. Je připravenej do toho jít. Myslím, že mu to půjde. Když jsem ten nápad zmínil, všichni na to: "Panebože, Justin Bieber. Zbláznil ses?" Ale když jsem byl Marky Mark, říkali o mně to samý.

Když jsem chtěl, aby mě jako herce brali vážně, říkali mi, že mám větší šanci vyhrát v loterii. Chápal jsem to. Byl jsem ochotnej tvrdě pracovat a doufat, že budu obklopenej talentovanýma lidma, abych mohl jako herec růst. Chce to dělat ze správných důvodů a myslím, že by mu to mohlo jít. Bude to v podobným duchu jako Barva peněz. Dobře.

Měli jsme ho tady a je to síla. - Vážně? - Když s ním mluvíš, trénuje si taneční pohyby. Mojí dceři je osm a vždycky chce, abych ji představil lidem, který má ráda. Už tak mi bylo dost trapně. Měl jsem se sejít s Justinem Bieberem. Vyskočil na stůl a začal tam různě pózovat. Šel jsem za ním a řekl jsem: "Pardon." Snažil jsem se mu představit. Začal si na mě vyskakovat. Říkám si: "Páni." Pak jsem svoji dceru vzal na Teen Choice Awards.

Zeptal jsem se nějakýho kluka z disneyovskýho seriálu, jestli by se s ní mohl vyfotit. On na to: "Ale pohněte. Na tohle nemám čas." - Pro svoje děti uděláte cokoliv. - To je... Teď Justina Biebera naprosto nesnáší. Kdykoliv ho jen zmíním... A nesnáší ho jen proto, že přišla na scénu Selena Gomez. Selena Gomez...

Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za ten scénář to je 10/10. Jou :D :D

250

Odpovědět

V hlavní roli uvidíte Marka Wahlberga a jeho partnerku ztvární Justin Bieber.

302

Odpovědět

Nebo jeho dceru.

311

Odpovědět

Páni , čo ten showbiznis robí s tými detmi ...dosť ma zaskočila tá časť s diesneyovským chlapcom. Podľa videa usudzujem že Mark biebera veľmi nemusí a aspoň koli dcere dufam že do toho s bieberom ani nepojde.

270

Odpovědět

Tak ten závěr mě rozsekal. (Kdyby to náhodou někdo nevěděl, Graham je gay.)

206

Odpovědět

Chápu, jak to myslíte, ale podle mě jednoznačně předváděl tu 8 letou dceru než, že by on měl o Biebra zájem :D

310

Odpovědět

+GregorNo to je mi jasné, že o něj ve skutečnosti zájem nemá, ale proč by to nemohl udělat jako vtip. Jestli Grahama sleduješ déle, tak on se takových vtipů nebojí.

213

Odpovědět

Graham tady už tak dlouho nebyl a vy nám dáte tak krátký video? CHCEME VÍC!!! :)

180

Odpovědět

Marku, dobře ty!

240

Odpovědět

Tak teď jsem docela zmatenej, ale řeknu jak to vnímám jako já (hater :D ) - ze začátku to bral docela jemně, ale ke konci mi přišlo že biebera taky moc nemusí... co, co, co na to vy ostatní? :D

231

Odpovědět

Selena je strašně hezká, takže závist.

1882

Odpovědět

Jak můžou kazit film s Wahlbergem tím, že tam přidají Biebera?

3012

Odpovědět

opravdu chci vidět Biebera ve filmu o basketbalu potom co na internetu kolovala fotka jak si na zápase Lakers hraje s mobilem :D:DD:

223

Odpovědět

Absolutne som nevnimal o čom sa rozpravaju, pretoze som si hned vedla marka vsimol Minnie Driver :o) Určite by som si radsej vypocul ju :P

1825

Odpovědět

Zkráceně: "Nagelovanej Šampónek" Jinak povídka o něm libová. :) :D

206

Odpovědět

Čo má jeho dcéra proti vzťahu 2 dievčat.

2011

Odpovědět

Více Grahama :)

211