Tom Holland, Andy Serkis a opiceThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:13 369

Dnes bude řeč o zvířátkách, převážně o opicích. Andy Serkis s Tomem Hollandem předvedou gorily a šimpanze. Tom pak přidá k dobru i historku o tom, jak se při konkurzu vcítil do role vlka. Dalšími hosty ve studiu tentokrát byli Mark Wahlberg, Sienna Miller a Woody Harrelson.

Přepis titulků

- Můžeme zmínit...? - Můj konkurz? - Ano. - Ach, ne! - Na konkurzech děláme zvláštní věci, ale konkurz u vás byl asi to nejdivnější, co po mně kdy někdo chtěl. - Připravil jsem si text, odehrál to... - S přehledem. A vy jste řekl: "Díky, to bylo skvělé, a teď to zahrajte jako vlk." Říkám si: "Tak jo..." A udělal jsem tohle. Líbí se mi tvůj styl. Byl to úžasný zážitek, rád jsem vás poznal, viděl jsem nějaké nákresy z filmu a vypadá to nádherně.

Nemůžu se dočkat. - Supr. - A můžu ještě dodat? Black Panther vypadá hustě. Je to úžasný a trailer byl neuvěřitelný. Pardon. Jaká to náhoda, Mark hrál v Planetě opic od Tima Burtona z roku 2001. - Ale tam nebyl motion capture, že? - Ne. Tim Roth byl hodně naštvaný, když ho líčili pět hodin, a já si tam pak nakráčel: "Zdar, chlapi, jak to jde?" a oblíknul jen skafandr. Práce s Timem byla výjimečná.

I když jsme tu sérii možná spíš zmrazili a vy s Rupertem ji zase oživíte, - protože je to duševní vlastnictví... - Ale byly to opravdové... - Masky? Ano. - Ne, myslím opice. - Jo, ty byly nejhorší, útočily na nás. S Helenou Bonham Carter jsme měli mít důvěrný vztah. A já jako astronaut pracoval se šimpanzy, takže si na mě museli zvyknout. Ale když jsem se k ní pak přiblížil, tak na mě útočili. Chtěli mě praštit do koulí stejně jako můj pětiletý syn. Bylo to zlý, nedali si pokoj.

Nechtěli toho nechat, i když jsme museli pracovat. Andy zažil něco podobného v zoo, že? To bylo během King Konga, ano. Před deseti lety jsem měl aférku s gorilou jménem Ziya. Je to moc miloučká gorila. A... Několik měsíců jsem ji pozoroval, hráli jsme spolu hry, byl to krásný čas... - A po dvou měsících...

- A to je konec příběhu. Pořád mi píše... Ale přišla se s ní seznámit moje žena Lorraine. A když přišla, Ziya vzala láhev minerálky a šplíchla jí Lorraine přímo do obličeje. - To přesně mi udělala ona. - Jo. Ale ony jsou ochranitelské a teritoriální... Pořád se bavíme o opicích, že? Šimpanzi taky dělají věc, které se říká supění.

Asi takhle: A kdy to ti šimpanzi dělají? Když jsou hodně vzrušení. - A je to veselá, nebo smutná věc? - Je to teritoriální věc. A je to taky dost děsivé. Brání si tak své území. Mám pocit, že jsem ten zvuk už slyšela. - Ale tak jsem to nemyslela! - O čem to mluví? Jsem si jistý, že slyšela, Sienno.

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tom je docela sympatak na tak mladeho ocasa. Klidně bych ho uvital i v necem od Tarantina nebo Triera.

91

Odpovědět

Andy je frajer jak svina, respekt, vice casti z tohoto dilu prosim. Maji tu skvele osazenstvo :)

PS: Taky vam prijde ze Markieho Marka sere kdyz se ho nikdo na nic nepta? :D

352

Odpovědět

Možná je spíš nasraný, že se probírá Planeta opic, což je zrovna film, který si za rámeček nedá...

360

Odpovědět

Věděli jste že Graham je homosexuál? Docela mi to změnilo pohled na tuhle show :(

4106

Odpovědět

A dokonce je úspěšným homosexuálem dýl, než ty naživu

623

Odpovědět

+Kozel neregistrovanýÚspěšný homosexuál? To je něco jako úspěšný rybář nebo úspěšný investor? Jak se měří úspěšnost v homosexualitě? :-D

293

Odpovědět

+SleevaPravda, může to znít trochu krkolomně. Mohlo by se ti však, tedy s trochou nezbytného zamyšlení, přijít na to, jak je spojení těchto dvou slov zrovna myšleno

72

Odpovědět

+Sleevaaha, vidím, že sem vynechal poměrně důležitý slovo "podařit". Co už.

10

Odpovědět

+Kozel neregistrovanýNo vidiš, a tobě by se mohlo s trochou nezbytného zamyšlení podařit přijít na to, že si hraju se slovama. Jen tak. Sranda. Neber ty internety tak vážně. ;-)

51

Odpovědět

+SleevaPravdu máš děvče=o) neberu to vážně, o to bych obavu neměl=o) holt občas je mezi v pouhých písmenkách rozeznat ten tón, který tomu často dává ten smysl=o)

21

Odpovědět

Ehm. Som šokovaný.

41

Odpovědět

Začal jsi zpochybňovat vlastní sexualitu a cítíš se ohrožen, že. Jak ty opičky, o kterých se baví :-)

72

Odpovědět

Tak to brzo vole :D Tos to brzo objevil :D Ty homofobe jen

61

Odpovědět

Projdi si českou hereckou scénu,a možná budeš ještě víc změněnej homofobe...

41

Odpovědět

+FanymagorČeská herecká scéna zajímá koho?

51

Odpovědět

Vladimír Kořen a Václav Moravec taky.

10

Odpovědět

Předpokládám, že to je troll, ale pokud ne, tak máš asi hodně smutnej a omezenej život. Protože uvažování typu - Graham je super vtipnej týpek, mám ho rád. On je gay.... Aha! Tak to ho nesnáším, b*******a. To je ukázkou té největší demence, co znám.

130