Robbie Williams a ráno na zámkuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 527
Počet zobrazení:83 871

Robbie Williams se Grahamovi a ostatním hostům rozhodne svěřit s jednou zajímavou příhodou, která se mu jako mladému chlapci přihodila po ránu na zámku...

Přepis titulků

Musel jsi potkat spoustu šílených fanoušků. Jakou nejšílenější věc ti fanoušek provedl, nebo dal... Genitální opar. Justin ví, že dvakrát to nechytneš. Když tohle řeknu, bude z toho průšvih... - Ještě není pozdě vycouvat. - Ale je! Buď ticho! - Pardon! - Bože, nevěřím tomu, že to řeknu, ale řeknu to... To jsem si takhle jednou pronajal zámek...

Takový byl můj život. Pronajali jsme zámek, ve kterém jsme zkoušeli na turné. Byl jsem v takovém velkém pokoji, šel jsem spát a ráno ležel v posteli... a byl jsem už vzhůru, ale se zavřenýma očima. A byl jsem podivně zmatený, protože bych přísahal, že v pokoji někdo je a něco tam oprašuje nebo uklízí... A když jsem otevřel oči, na kraji postele seděla žena. Mohlo jí být od 28 do 58... Měla sluchátka omotaný izolepou a kabel vedl ke kazetovému přehrávači.

Už dlouho jsme byli v éře cédéček, tak si říkám: Páni, tohle je hodně divná situace. Ale těsně po probuzení jste zkrátka mimo. Podívali jsme se na sebe a já říkám: "V pohodě?" A ona odpoví: "V pohodě." Pak se mrkla na zem na moje spoďáry a povídá: "Calvin Klein?" Já na to: "Jo." A ona: "Buzno." Začínalo to bejt čím dál divnější.

Pak řekla: "Máš ranní stání?" Bylo to v době, kdy jsem míval ranní stání. Tak povídám: "Jo." A ona: "Ti vyhoním." Jsem kreativní mladý chlapec, můžu zavřít oči a předstírat, že je to... někdo jinej. Tak povídám: "Do toho." Každopádně odvedla svou práci, ale bylo to podivné a cítil jsem se pošpiněně.

A ona šla radostně po svém. Toho večera jsem mluvil s dámou, která se o ten zámek starala, a říkám jí: "Vaše uklízečka je zvláštní." "Jak to myslíte?" "Ta uklízečka ráno byla fakt divná." "Ve středu tady nikdo neuklízí." Takže to byla nějaká dáma z ulice, která nakráčela s péřovou prachovkou, vyhonila mi a zase odešla... Ale to není všechno!

O tři roky později sedím s kapelou a povídám: "Cizí ženská mi jen tak vyhonila a odešla." A můj kytarista zařve: "To byla Maureen z hospody! Říkala, že to provedla, ale nikdo jí nevěřil!" - Moc brzo? - Ne, moc pozdě, kamaráde. A to je pro dnešek všechno. My ostatní můžeme jít... Právě se totálně vy*ral na moji historku s prezidentem Obamou. Dám ti adresu toho zámku, Maureen tě přijde utěšit. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Harry Potter: It's not too late to back out.
Graham: It is! Shut up! :D

81

Odpovědět

13. komnata Robbieho Williamse

80

Odpovědět

tá p**a má reakcie, ako keby rozprával o holokauste...Až má jeden pocit, že v živote nevidela pinďoura...

2525

Odpovědět

Spíš se pozastavuje nad morálkou společnosti, což já někdy taky...

96

Odpovědět

Zdá sa mi, alebo Graham nosí načúvatko do ucha? 2:43

28

Odpovědět

Řekl bych že to má spíše sluchátko do kterého mu říká něco Režie nebo něco takového :)

421

Odpovědět

Koukám že ho ta událost poznamenala..

https://www.youtube.com/watch?v=MdYGQ7B0Vew

142

Odpovědět

Robbie je prostě skvělej!!!! absolutně nejmíň nudný interpret!

dokáže se odvázat, a to se lidem-mě- moc líbí! pecka, palec nahoru!

283

Odpovědět

*mně

24

Odpovědět

Další povedený kousek s Robiem https://www.youtube.com/watch?v=BKyr3AkpFsM

30

Odpovědět

#metoo :D

00

Odpovědět

u nás by se Rada pro rozhlasove a televizni vysilani, nebo jak se ta instituce jmenuje, z toho docista pos.....

s korektnosti k sucharum dojdes

3410

Odpovědět

Moc čteš Tomia Okamuru. Že sem to trefil?

1819

Odpovědět

Chtěl bych vzkázat panu Davidu Bohmovi, že jsem se udělal parádně a děkuji za zájem.

112

Odpovědět

Tady je funguje nějaký profesionální mínusovač? U vícero videí jsou "palce dolu" u komentářů které by nemohli urazit ani nejzakomplexovanějšího uštěpačného jedince a mají hromadu záporných hodnocení. To samé tady. A nehledě na to kolik jich dostanu já za tento "hejt" . . .

1757

Odpovědět

Tím, že si o něj přímo píšeš, si piš, že ho dostaneš. Takhle to holt na internetu funguje. To samé, jako když začne někdo komentář slovy: "Vím, že mě asi ukamenujete, ale musím říct, že..."

Nechápu, proč to někdo vůbec dělá, protože je to jasná záruka toho, že se stane přesně to, čeho se dotyčný "obává". Jako důvod mě napadá snad jen to, že to dotyčný ve skutečnosti sám chce. :-D

2624

Odpovědět

+BugHer0Je mi u zadele jestli mi někdo nasází hromadu červených ale samozřejmě potěší když se dost lidí shodne s mým názorem ale to asi každý. A ano máš pravdu obava je z mého komentu znát ale nebyla na místě už jenom první věta si říká sama o červenou. Prostě jsem něco postřehl a zeptal se nic víc, nic míň ale díky za rozbor mého vědomí a myšlenek. Ani jsem netušil jak moc špatně na tom sem. ;)

1319

Odpovědět

+Carpenter DiemJá jsem taky rád, když se hromada lidí shodne s mým názorem a dá ti mínus, protože chce vidět tvůj profil rudej :D

46

Odpovědět

+AlennToho jsem si všiml až teď že má hodnocení vliv na profil. Možná proto tady funguje "mínusovač", chce být nej nej oproti ostatním. :D

37

Odpovědět

Funguje. Včera, keď som išiel písať svoj komentár, tu bolo 6 komentárov a všetky mali veľa palcov hore a žiaden dole. Následne som odoslal svoj komentár a v tom momente som zbadal, že všetky majú zhodne 5 palcov dole. Stalo sa to v priebehu minúty. Vyzerá to, že to rozdáva jeden človek, ktorý našiel spôsob ako hodnotiť viac, než jedenkrát.

153

Odpovědět

beres mi to upne z pusi nemyslim si ze by muj coment byl nijak vyslovne debilni a mam tam vic minusu nez plusu rad by jsme u kazdeho kdo mi to tam dal vedel proc. Tobe davam palec nahoru protoze s tebou vice nez souhlasim.

511

Odpovědět

Vím, že za tenhle komentář dostanu hromadu lajků, ale musím to napsat. Robbie je prostě borec. :)

91

Odpovědět

Měl jsem(ani nevim proč) Williamse za suchara, ale timhle mě fakt dostal :D

499

Odpovědět

Za suchara? Jsem si jistý, že tohle ani zdaleka nebude nejzvrácenější historka, kterou může nabídnout :D

982

Odpovědět

+PapricekPřesně. Myslím, že zazněla spíš jedna z mála publikovatelnejch :)

172

Odpovědět

si delas srandu ne? Vzdyt se vzdycky chlubil, ze lahev vodky a gram koxu je u nej na dennim poradku

243

Odpovědět

chudák nevinnná Anna Kendrick a její výrazy čím víc se Robbie ponořoval do historky :D

984

Odpovědět

jn, z toho je uplne jasne jak musi byt v realu nudna

2726

Odpovědět

+deriveprávě naopak ona je taky hodně střelená, ale myslím, že dneska už se moc neříká, že si někdo nechal vyhonit od cizí holky. Myslím, že překvapeni byli všichni.

194

Odpovědět

+deriveAž jí zkusím tak napíšu :D

13

Odpovědět

Díky moc za rychlost :)

153

Odpovědět

To řekl Robbie, potom co s ním Marleen skončila ?

132

Odpovědět

+TombasMyslíš s úklidem?

31

Odpovědět

+TombasNee, děkuju překladatelům, kterým jsem den předtím hodil do komentářů odkaz na tohle video, za rychlost.

04

Odpovědět

Volal rok 2000 že chce Robbie Williamse zpět

2117

Odpovědět

Mileniuuuuum nanana... myslim ze Robbie je s rokem 2000 spjat navzdy ;)

00
Další