Interview s Trumpem a taneček s publikemThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:239
Počet zobrazení:21 685

Dnes u Grahama uslyšíme a uvidíme: kterak malý Daniel Radcliffe Trumpa potkal a dospělý Justin Timerlake na schodech tančil. Zábava jako vždy zaručena.

Přepis titulků

V jedné show jsi zmínil, žes potkal Donalda Trumpa. - Ano. - Ale ne proto, že bys chtěl... Ne. Jako malý jsem byl hrozný fanda do nemovitostí a musel ho vidět...! Když mi bylo asi 12 let, dělali jsme tiskovky pro prvního Pottera a vzali nás do New Yorku do ranních show. Měli jsme jít do Today Show a byl jsem z toho dost nervózní. A toho dne tam byl i Donald Trump. Ano, to je on, pro ty šťastné, kteří zapomněli, jak vypadá.

Tak mě za ním odvedli, protože se ho někdo určitě zeptal: "Chcete vidět kluka, co hraje Pottera?" A on: "Jasně!" a pokračovali v hovoru. Takže jsme se pozdravili, a pak se mě zeptal, jak se mám. Tak povídám, že jsem nervózní a nevím, o čem mám mluvit. A on bleskově odpověděl: "Tak jim řekni, žes mluvil s panem Trumpem." To je sebevědomí zvící Everestu. Co kdybych vám já řekl: "Hej, až půjdeš do té show, mluv o mně! Na tvoje věci nejsou zvědaví..."

- My dva jsme Američani a sedíme tu... - Velmi zkroušeně a my ostatní se smějem. Jen se smějte... - Dokud můžete! - Ale nakonec přece jen mluvíme o něm. I když bychom měli mluvit o vás. To je na tom to krásné, musíme o něm mluvit, protože on sám o sobě nikdy nemluví. Někdo mu udělejte promo. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Ta třetí tam byla na ten tanec bosky? :))

51

Odpovědět

Zajímalo by mně jestli Anna byla taková kyslá kvůli tomu, že ji to urazilo a chce tak moc volit Trumpa. Nevím jako Amerika půjde do sraček s jakýmkoli ze dvou hlavních kandidátů.

421

Odpovědět

Volil bych Trumpa už jen kvůli všem těm primadonám, co o něm mluví a nebo se jen tváří, jak kdyby to byla největš špína světa... jako sry, ale Hillary je daleko horší špína a fakt nerozumím, co se s těmi lidmi děje.. :D

2960

Odpovědět

Ale tady by se nic takového řešit nemělo, takže to prostě ignorujte :D

58

Odpovědět

všechny je postřílet celkově prezidenty do jednoho

311

Odpovědět

Prostě to tak je... socky a lůza volí Trumpa a ti co mají školy a pobrali rozum do hrsti tak Hillary :)

1530

Odpovědět

+WUTTo vážně ještě nikomu nedošlo, že tam jsou ještě další 2 kandidáti?

00

Odpovědět

Pokud ti přijde v pořádku jak se vyjadřuje o ženách, mexičanech a muslimech, co dává za absurdní sliby a to jak podvádí na daních, tak jseš stejnej vypatlanec jako jeho podporovatelé, s argumentem "Hillary je horší" a když s přejde na jeho skandály, tak nedělají nic jinýho, než že začnou s "Ale on i Bill Clinton..." "To je protože Obama...". Do dneška jsem neslyšel JEDINEJ racionální a pádnej argument proč ho volit a popravdě vždycky když začne mluvit tak sedím s otevřenou pusou, jak se někdo takovej mohl dostat tam kde je. A Hillary je klikař, protože proti normálnímu kandidátovi by taky neměla šanci.

419

Odpovědět

Ta prostřední dáma vypadá jako že tam vůbec nechce být. Hází protivné obličeje a kazí celý dojem..

147

Odpovědět

Asi volí Trumpa. :))

44

Odpovědět

Trump vyhrál volby a zeman zemřel

10

Odpovědět

Rozhodně nejsem žádný Trumpův fanda (i když ve srovnání s Hillary mi vychází o něco líp), ale nechápu ty ksichty Timberlakea a Kendrick - tohle byl očividně vtip a nadsázka. Upřímně bych se spíše ptal, jaktože USA neumí vyprodukovat lepší kandidáty než chvástavého tajtrdlického podnikatele, jenž by se bez svého otce pravděpodobně vypracoval ve velké nic (4x vyhlásil bankrot!) a žena, jejíž hlavní devízou je to, že je žena a manželka bývalého prezidenta (jenž je ovšem patrně hloupější než ona), která prokázala, že se není schopná postarat se o své zdraví, ani o tajemství svých pracovních dokumentů... Navíc je oběma okolo 70, to už není věk a na nějaké velké intelektuální výkony a když uvážíme, že mandát trvá 4 roky... Omlouvám se za politický příspěvek, ale jednostrannost amerických umělců mě opravdu štve.

508

Odpovědět

Každá země to má s prezidentskýma volbama jinak. My jsme taky neměli zrovna ideální kandidáty na posledních prezidentských volbách.

391

Odpovědět

My máme Zemana, který pomalu blije na korunovační klenoty, jezdí na srazy ruských oligarchů (kteří mu platili kampaň) místo na pohřeb významné světové osobnosti, lže jak když tiskne a následně se nedokáže ani omluvit, ačkoliv to má soudně nařízené. Navíc komoušsky kádruje všechny názorové oponenty jako nepřítele lidu. Jaký je, to jsme věděli předem z jeho působení v politice a ani nám ho nenaservírovala jedna ze dvou monopolních stran, vybrali jsme si ho sami z asi deseti nezávislých kandidátů, kde pokud by kandidoval kýbl plný hoven, byl by stejně lepší morální volbou než právě bolševik Miloš.

Američané si s největší pravděpodobností, po mobilizaci všech lidí s mozkem, nakonec nezvolí svojí obdobu Zemana, ale takovou vlastní obdobu Sobotky s kundou. Nesympatického kariéristu, kterého vyhodíš dveřmi a on se vrátí oknem, jehož nikdo moc nemusí, ale dokáže ho tolerovat a zhruba ví, co od něj čekat. Je terno, pokud by Sobotka s kundou vyhrál? V žádném případě, k***a. Pokud si ale máš vybrat jestli si uříznout koule nebo palec, asi to odsere spíše ten palec. Nemyslím si, že Timberlake miluje Sobotku s kundou, spíše nesnáší Zemana.

Já se za politickou reakci neomlouvám a jednostrannosti amerických umělců se nedivím. Jsou to lidi jako každý jiný a na názor mají právo také jako kdokoliv jiný. Fakt, že většině z nich Trump nevoní, to vypovídá spíše něco o něm, než o nich, nemyslíš?

7111

Odpovědět

+ZeckNyní máme nejlepšího prezidenta který byl ve výběry ty kundo

1053

Odpovědět

+Zeckano pochopili jsme to jasně, máš v hlavě nasráno a zapomněl jsi ve svém příspěvku zmínit, že Havel byl náš nejlepší prezident.

837

Odpovědět

+ZeckU Zemana se tragicky spojilia senilita s alkoholismem a zvolili jsme si tak dementního člověka, co už pořádně ani neví, o čem mluví (a co kde četl a co by jako prezident měl dělat). Z každého dne, kdy je ve funkci mi je mizerně. Bohužel ve 2. kole minulých voleb proti němu kandidoval kandidát, který na tom nebyl morálně a intelektuálně o moc lépe... Doufejme, že příští volby se někdo pořádný objeví, i když v současnosti se nikdo vhodný o tu funkci nehlásí. Můj vysněný kandidát ještě válí na Floridě...

Já jsem tedy tu bezpečnostní aféru od Hillary nečekal? Ty ano? Ty jsi čekal, že omdlí? Mě tedy moc transparentní nepřijde.

Já se umělcům nedivím. Pouze mě štve jejich názor a štve mě jejich jednostranost a tendence koupnout si do Trumpa při jakékoliv příležitosti. Já třeba mám výše zmíněný názor na Zemana, ale fakt, že až on ocenil vyznamenáním Karla Kryla je obrovskou ostudou pro předcházející prezidenty, zejména pro Havla. Bohužel to bylo taky jedno z mála vhodných Zemanových ocenění a obecně prezidentských kroků... Prostě tahle tendence kopnout si za každou cenu mi přijde dosti hloupá a ona i typická je právě pro většinu hloupých lidí, kteří nedokážou vnímat odstíny šedé v našem světě, ale vše potřebují uklízet do přihrádek dobré a špatné. Mě je hlavně proti srsti považovat celebrity za nějaké morální autority, které by měli určovat, kdo je dobrý kandidát nebo ne. Takže ne. Názor celebrit mi nic neříká o tom, jaký je Trump nebo jaká je Hillary, ale spíše o tom, co je zrovna cool. Ostatně není to tak dávno, co byl v Hollywoodu v modě Fidel Castro. O Trumpovi vypovídá jeho "úspěšná" minulost, vyjadřování v debatách a program, ne názor celebrit.

82

Odpovědět

+PaesBritney Spears v době své největší slávy nezištně a dobrovolně zpívala na počest vítězství Bushe ve volbách, Pink v období jeho vlády složila protest song vůči němu, ten se pak stal světovým hitem. Těmto dvěma celebritám můžeš vytýkat jejich angažovanost a ochotu ovlivňovat názory svých fanoušků, těm dvěma ve studiu dost těžko.
Při naší volbě prezidenta se ukázalo, že masivní odpor většiny osobností vůči jednomu kandidátovi je spíše kontraproduktivní, takže bych se tím vážně netrápil. Myslím, že běžný Američan se bude rozhodovat na základě jiných priorit, ne podle toho, koho nemá rád Justin.

Transparentní není ani jeden z kandidátů. Že Clintonová omdlela bych za projev netransparentnosti nepovažoval. Ono se neukázat těsně před volbami na uctění památky obětí 11/9 s lékařskou omluvenkou, to by byla téměř sebevražda a voda na mlýn Trumpovi, který by to ihned využil ve svůj prospěch, stejně jako by to ochotně využila ona proti němu. Že si nechala posílat tajné dokumenty na soukromou poštu, to považuju spíše za její vrcholnou demenci. Netransparentní mi přijde spíše to, že Trump snad jako první kandidát na prezidenta v historii nezveřejní daňové přiznaní. Celkově ale není transparentní ani jeden z nich, stejně jako každý jiný americký politik, který se musí nechat nejprve od někoho sponzorovat a získat peníze na vlastní kampaň a až posléze může mít šanci na úspěch a pokud ten úspěch získá, pak za něj bude někomu vděčit a volič to nebude. Napsal bych, že tohle není problém "miliardáře" Trumpa, jenže když on nám několikrát zbankrotoval, žvatlá jak na kampaň nedává skoro nic a přitom to není ani ochoten nijak ověřitelně doložit, zřejmě aby ztratil politické body a neměl takový náskok.

81

Odpovědět

+ZeckTady ovšem pozor na to, co vytýkám a nevytýkám a komu co vytýkám. Grahamovým hostům nevytytýkám agitku, ale to, že i takový nevinný příběh (a podle mě i celkem milý a vtipný) dovedou obrátit ve velkou Trumpovu obžalobu. Postesknutí nad protežováním názorů celebrit (což nutně nemusí znamenat, že vystoupí na nějakém předvolebním meetingu) byla spíše taková obecná myšlenka částečně reagující na to, že "většině umělcům Trump nevoní."

Já používal transparentnost ve smyslu - vím, že jde o dobrého státního úředníka, co si plní zodpovědně své povinnosti a vím, co od něj můžu během jeho mandátu čekat. Tady mi přijdou oba kandidáti srovnatelní. Pokud bychom se bavili o transparentnosti ve smyslu průhlednosti financování a politických úmyslů, tak má Hillary velký náskok, což podle mě nakonec rozhodne. Ohledně toho zdravotního incidentu... Hillary musela zvážit význam té události a na druhou stranu svůj věk, zdravotní možnosti a závažnost choroby (zápal plic není ani pro mladého člověka žádná legrace). Podobně dvojsečná rozhodnutí dělá vrcholný politik sakra často. Hillary situaci vyhodnotila špatně, tím je pro mě člověkem, jenž se neumí rozhodnout v krizové situaci a zvážit všechna rizika -> nevím, jak se zachová v době politické krize -> je pro mě netransparentní.
Naše národní zkušenosti bych do toho moc nezatahoval. Vem si třeba už jen to, že když filmoví kritici v Americe tvrdě zkritizují nějaký film, tak mu značně uškodí a naopak dovedou i nenápadný film vytáhnout nahoru. To v našich podmínkách není možné. Když natočili Matrix, tak se ohromně zvýšily prodeje slunečních brýlí onoho výrobce. To je v ČR nepředstavitelné (ani na té úrovni, že by nějaká filmová postava třeba pila určitou značku piva). Tím neříkám, že americké celebrity určují výsledek voleb, ale rozhodně bych to jen tak lehce nesmetl ze stolu. A to je další bod, co hraje pro Hillary.

20

Odpovědět

+PaesMáš pravdu, také jsem si všiml, že média si neustále dělají srandu především z Trumpa a jak to lidi ovlivňuje. Podle nějaké ankety na novinky.cz by naprostá většina Čechů volila Trumpa (sry, odkaz už asi nedohledám), ale na VČ to tak vůbec nevypadá, protože tu každý zná Johna Olivera a jeho názor. Ale co naplat, Češi to stejně neovlivní ;-)

00

Odpovědět

Ten pidi Potter dostal dobrou radu. Trump je známější než všichni 4 dohromady.

1050

Odpovědět

Drumpf who? :D

304

Odpovědět

+DiablicoDrumpf neříkej

24

Odpovědět

Popravdě jsem tam znal jen toho Pottera a tu holku ze Stmívání. Mimochodem další potvrzení faktu že pan Trump je sebevědomí muž který dokáže dobře vést svojí zemi, doufám že vyhraje.

619

Odpovědět

+MorceTak to jsi na tom ještě dobře. Já znal jen Pottera a to jen proto, že mi připomněl, kde jsem ten jeho ksicht už viděl. Jinak bych tápal.

31

Odpovědět

Tak teď už asi jo :D před jeho kandidaturou na prezidenta jsem ho vůbec neznal... věděl jsem o něm akorát že existuje a má peníze. Ale teď už ho znal a můžu s klidem říct, že nic jinýho než existovat a mít peníze v životě nedokázal :D

246

Odpovědět

Borec se žvýkačkou pobavil xD

501