Příběhy pro Daniela Radcliffa

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:983
Počet zobrazení:15 805
V dnešním videu se Graham zaměří na webovou stránku, kde fanoušci Daniela Radcliffa přidávají své vlastní příběhy, ve kterých hlavní roli ztvárňuje právě Daniel. Graham na začátku pár příběhů přečte a poté sám jeden vytvoří. O scénář se postará host Ricky Gervais a v hlavních rolích se objeví nejen Graham Norton, ale samozřejmě i Daniel Radcliffe a další host, britská atletka Jessica Ennis.

Přepis titulků

Nejspíš bys po dnešku měl poděkovat fanouškům, - protože ti možná píšou tvůj další film. - Dobře. - Existuje totiž stránka Simply Daniel Radcliffe Fan Fiction. - Dobře. A jde o to, že... Už jsi na ní někdy byl? - Nebyl jsem na ní, ale někdo mi... - To je jedno, my ti ji ukážeme. Tak tady to máme: "Vypusť své srdce do světa Radcliffa." - Tohle se jmenuje Ponorková nemoc. - Proboha Tohle je zápletka: Maggie je ředitelka své vlastní oděvní značky, Oděvy Mystik, a chystá se vyrazit na letní dovolenou.

Když dorazí k chatě, zjistí, že Daniel už ji zabral. Teď musí bydlet spolu a Maggie se Dan moc nelíbí. To není ani žádná fikce, spíš jako bysme se potkali a oni mě nesnášeli. "Moc ho nemusím." - Určitě to skončí tím, že se do sebe zamilujete. - Tak to jo, to doufám. Tohle se jmenuje Vzdálená srdce. Casey miluje o dva roky mladšího Daniela. Udělala by pro něho cokoliv, ale když se s ní chce rozejít, uteče a srazí ji auto. To by byl celý film, nebo bys ji pak mohl učit znovu chodit.

To doufám. Tohle se jmenuje Sama. Grace jela klikatou silnicí až dorazila ke starému, opuštěnému domu. Otevřela zapečetěné dveře, vešla dovnitř a uslyšela jemné brnkání akustické kytary... Nelíbí se mi být v žádném z nich. Nevadí, ony tě milují ve všech. Ještě rychle jednu. Sierra a Clarisse jsou nejlepší kamarádky, jedna je profesionální a druhá exotická tanečnice. Obě milují Daniela Radcliffa.

Kterou z nich si vybere? Jsou vážně výjimečné. Děkuji všem, co přispěli. - Mohli bysme je vystrašit a jednu napsat. - Ty jsi nějakou napsal? - Teď nějakou napíšem. - No tak! - Tak dobře. - Pojďme to napsat o tobě a Jessice, dobře? - Tak jo. Nazvem to Olympijské něco... Porno? To ne. Olympijský svět, kde Daniel je astronaut a chce založit novou kolonii lidí.

- Takže najde perfektní ženu, aby začal... - Počkej! Musím to zapsat. - Olympijský... svět. - Daniel se snaží najít perfektní ženu. - Počkej, musím tam napsat autory. - Nepiš tam moje jméno! Ať tě to ani nenapadne. Já jsem profesionální scenárista. D. Radcliffe... a Graham Norton, je to moje show. Takže o čem to je?

Dan je astronaut? Je astronaut, ale uvědomuje si, že Zemi zbývá jen pár let. Takže se snaží znovu založit lidskou rasu na jiné planetě. Počkat. Musím napsat vesmírný muž, protože nevím, jak se píše astronaut. Daniel je vesmírný muž, zakládá další svět, takže s sebou bere perfektní ženu. Jmenuje se to Adam a Eva. Budou schopni dýchat? Jeho přidělený kopilot je poručík Norton, který má jiné úmysly.

Odesílám to. Přídat příběh a je to tam. Užijte si to, napsali jsme to všichni společně. A teď... Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prve co ma napadlo ked som to zapol..dali si analny styk po natacani do trojky? :) nic proti homomilovnikom nemam len ma to napadlo jak sa tam pekne stretli a Ricky Gervais je mi velmi sympaticky,mam rad jeho humor a sposob akym poukazuje na veci..vtipne a trefne.

1942

Odpovědět

Schválně jsem se koukal na tu stránku a vypadá to, že zmínění se o této stránce u Grahama je posunulo na jiný level populárnosti :D

300

Odpovědět

Ta Rickyho poslední narážka mě rozsekala xD

460

Odpovědět

Graham nemá takmer nikdy hodnotenie pod 9 :D ..no nedivím sa :)

251

Odpovědět

Tenhle díl byl celej výbornej :D

271

Odpovědět

Jsem jediný, kdo si všiml, že Norton napsal oo-pilot? :D

1929

Odpovědět

pravděpodobně jo, protože tam je co-pilot :-)

332

Odpovědět

+tdnurasi si budu stát za svým :-P (čas 4:31)
http://jpeg.cz/images/2013/02/03/YAfrD.png

1921

Odpovědět

+tdnur*4:01

203

Odpovědět

+tdnurAkorát, že když si najdeš tu stránku a dohledáš si ten "příběh", tak uvidíš, že tam je vloženo "co-pilot", takže ano - jsi jediný, kdo tam vidí oo-pilot ;-)

282

Odpovědět

+tdnurpusť si to v HD rozlišení a je tam jasně vidět co-pilot :-P mě neoblafneš

231

Odpovědět

Norton píše skoro jako já.

291

Odpovědět

Spíš jako čeští policisté. :-D Asi před 3 měsíci jsem byl hlásit ukradené kolo a ten strážník si tam všechno dvakrát předříkával. "Kolo jsem nechal, nechal, zamčené u zábradlí, zamčené u zábradlí..." :-D

401

Odpovědět

Super! Zdá se mi to něbo je Ricky u Nortona jako host docela často? :)

201

Odpovědět

1:20 - "bysi"... nejsem si jistá, ale myslím, že tohle není správně...

202

Odpovědět

a ještě je tam myslímže dvakrát "bysme" -> "bychom"

194

Odpovědět

bysme je hovorově v pořádku, bysi už rozhodně ne. Bohužel jsem v tomhle videu několikrát "by jsi", "by jsme" atd. musel opravovat a tohle mi asi uniklo. Opravím. ;-)

198

Odpovědět

Chtělo by to někdy celý díl... :D

211

Odpovědět

Odpovědět

To bude kvůli plánům poručíka Nortona :D

351

Odpovědět

Zrovna s ratingem 18+ je ta jedna povídka, kterou zmiňovali ve videu :)

230

Odpovědět

Škoda že na těch stránkách chybí to: "Budou schopní dýchat?".

234

Odpovědět

Ještě že to byla tak krátká povídka, kdyby měl Graham psát něco delšího, tak jsme tu do Vánoc :D

341

Odpovědět

Suprový jako vždy... Chtělo by toho víc a víc a víc :D

220