Divadelní zážitky Daniela Radcliffa

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:679
Počet zobrazení:10 709

Daniel "Harry Potter" Radcliffe, který mimochodem patří mezi nejčastější návštěvníky pořadu Grahama Nortona, vám dnes poví něco o svých zkušenostech z divadla.

Přepis titulků

Za tebou stojí velká fanouškovská základna, a tak v divadle... jsou u tebe. Jsi jim vystaven. - A mohli i sedět na pódiu, že? - Jo. Pár lidí... Mám s tím několik zážitků. Jeden se skupinkou holek. Vzadu nad pódiem bylo vyvýšené sezení, takže lidi na nás mohli koukat i seshora. A já byl na pódiu pořád. I když jsem nehrál, někde jsem seděl. Odehrál jsem svou scénu a pak odešel dozadu a čekal.

A asi za 10 vteřin slyším seshora: "Dane! Dane! Podívej se na nás!" A to dělaly celé první dějství. Celou tu dobu. "Řekni nám něco!" A já si říkal... Málokdy se naštvu na diváky. Ale říkám si: "Ať je přesunou jinam! Třeba na druhou půlku Fantoma Opery!"

Pak tu byla jedna paní, která chtěla... Dělala mi návrhy. Poslala mi dopis, kde psala: "O víkendu jsem ve městě." V té době mi bylo 18, 19 let. "Jsem ve městě. Tenhle hotel, tohle číslo pokoje. Přijdu na toto představení." A dole bylo připsáno: "Sedačka 6C, červený šátek." Asi neviděla fotku z Rohů.

Myslím, že zrovna jí by to nevadilo. Asi byla z Dublinu. Jo, asi jo. Jenže v té době jsem bydlel u rodičů, takže si dopisy četl můj táta... A na hotel šel on! To by bylo super! To by teda nebylo! Je šťastně ženatý.

Ale musel ses na ni podívat. Já ne... vážně... jsem se nepodíval. Daniel nám lže... Neviděl jsem ji. Dobrá... Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díval jsem se na předchozí Radcliffovy rozhovory a musím konstatovat, že se jeho projev dost zlepšil. Vždycky jsem z něj byl nervózní a fakt mě nebavil, choval se jak prkno, pronášel naučené fráze etc. Nyní na mě působí daleko uvolněněji a příjemněji, tahle scénka mě bavila (zvlášť pasáž kde říká: "I don't think this is the tipe of woman that would care!" - pronesl to s akcentem podobným stand up komikům, alespoň tak mi to připadalo). Asi se nestanu jeho oddaným fanouškem, nesnášet ho ale už nebudu.

350

Odpovědět

Dobrý den, jen s tím akcentem. Koukněte se na video dvojníků a tam jak říká o Putinovi, že se naštval a že si myslel, že jsou horší věci k naštvání..:D Tam mi to přišlo hodně podobné stand up komikům :D

00

Odpovědět

Daniel je u Grahama tak často, poňádž je gej.

2065

Odpovědět

jj, graham je gay, dobry postreh!

301

Odpovědět

+ajottRodzilla!

210

Odpovědět

Viem, že to prakticky nie je počuť, ale v čase 2:05 hovorí tá ženská "That would be so great if that's where this went" [Bylo by to ohromné, kdyby to tak dopadlo], a Daniel na to v čase 2:06 "No, it wouldn't" [Ne, nebylo!]. Rozhodne tam nehovorí "Ne, nešel by!".

180

Odpovědět

Eh, sorry, keď som načítal pred pár hodinami stránku, neboli tu žiadne komentáre, tak som si nevšimol ten opravný od Vxxx...

190

Odpovědět

Nevite nekdo, kdo je ta sympaticka zenska vedle Daniela?

181

Odpovědět

Isla Fisher.

220

Odpovědět

Isla Fisher.

2013

Odpovědět

Opravdu jsem se nepodíval... Ani jsem nešel do toho hotelu... A pak přiletěl ten drak a zašli jsme na pivko.
Of course...

1826

Odpovědět

Skôr by som sa oprel o to "Nevidel som ju." Na pódium na teba žiaria reflektory tak, že do hľadiska vidno pomerne málo. Napriek tomu si myslím, že sa pokúšal zahliadnuť ju...

210

Odpovědět

+ladnoI když svítí dost, prvních pár řad je vidět dobře. Mě by to asi nedalo a koukl bych se.

200

Odpovědět

Ve 2:08 by mělo být "ne nebylo!" místo "nešel by". Danielovo "No, it wouldn't" je odpověď na "it would be so great!"... Jinak super video :)

181

Odpovědět

A jo, opravím, dík ;)

180

Odpovědět

Pretože sa nepozrel dávam 9 ;-)

195