O vlcích a tygrech u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:12 032

Dnes se nám Kevin Costner svěří, jaké měl problémy s divokými vlky a Seth Rogen přidá k dobru historku o krvelačných tygrech a zákeřných Severokorejcích.

Přepis titulků

Na DVD je bonusový materiál ohledně režie, myslím tu část s režírováním vlků. - Musel jsi ty vlky povzbuzovat. -Sedni! No, řeknu vám, pamatuju, když jsme ty vlky dostali, bylo to jako u těch s prodejci těch, věcí na koberce... - Vysavač. - Jo, prodejce vysavačů. Přijdou k vám a na koberec hodí saze a olej a další srance, udělají tohle a je to krásně čisté.

Tak svoláte přátele, hodíte ty stejné srance a skvrny tam zůstanou. Stejně jako ten chlap s vlky. Ukázal mi, jak se umějí chovat, stisknul knoflík a vlk šel kam chtěl. Ale když jsem došel já, vlci byli stejní jak ten vysavač. Po měsíci natáčení jsme měli 10 dnů zpoždění. Tak se mě ptali, co budu dělat a já že přece nezměním název filmu, - musíme nějak... - Tanec se psy. Stálo by to hrozné peníze, takže...

- Museli jsme pracovat s tím, co jsme měli. - Mají rádi škrabání na břiše. - Cože? - Škrabání na břiše. - Je to tak. - To mají rádi všichni, ne? - Ale to byli opravdoví vlci. - I opravdoví vlci to mají rádi. Přítelkyně mi dala dárek návštěvu u vlků. Nebyli zkrocení, ale socializovaní... To znamená, že vás nezabijí... hned. Byli obrovští, ale líbilo se jim drbání na břiše. - Lechtal jsem vlky na břiše.

- Jsi si jistý, že na břiše? Překlad: hAnko www.videacesky,cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kdyžtak na titulky.com nebo uloz.to najdete titulky k celému nejnovějšímu dílu s19e09 - jodie foster, russell crowe, ryan gosling... :-)

21

Odpovědět

V 1:01 +- jak tam říká "I was ten days over..."atd tak říká, že měl zpoždění 10 dní a zbývalo 30 dní do "filmu", tzn., že za 30 dní měl ten film vyjít.

01

Odpovědět

Helen Mirren se nezdá :-D

370

Odpovědět

Děkuji, ale nebylo by i něco s Martinem Freemanem?

131

Odpovědět

Díl s Kevinem Costnerem byl jeden z nejlepších dílů téhle show. Úžasná chemie mezi účinkujícími a Kevin má neuvěřitelný talent na vyprávění příběhů. Bylo tam pár momentů, kdy kamera zabírala celý gauč a bylo vidět, jak jsou všichni do jednoho zabraní do jeho vyprávění. Fakt super díl.

69

Odpovědět

Videa supr, jen mě trochu mrzí, že čas od času není přeložená část věty, nebo nějaký dodatek, který nemusí být podstatný, ale stejně... Konkrétně v prvním videu v čase 0:28 si Ricky dobírá Kevina "You're fired. You're the worst salesman ever", ale překlad nikde :/

460

Odpovědět

Tam, kde překlad chybí, většinou bohužel přes smích publika nerozumím. Nikdo není dokonalý. :D Díky moc za doplnění. :)

384

Odpovědět

Seth Rogan má takovej supr vychlastano-vykouřenej hlas..:-)

1512

Odpovědět

A co teprve jeho smích připomínající startování staré škodovky (viz jeho video s LeBlancem)

170