Johnny Depp, Ricky Gervais a další u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 547
Počet zobrazení:23 279

Dnes tu pro vás máme výjimečně dlouhé video z oblíbeného britského pořadu s Grahamem Nortonem. Jedná se o téměř celou epizodu, ze které jsou jen vystřihnuty upoutávky a vystoupení skupiny Snow Patrol. Ve zbylé téměř půlhodině se rozpovídá veleslavný herec Johnny Depp o filmu Rumový deník, Ricky Gervais představí svůj nový seriál Život je krátký a zbyde i pár minut na další dva hosty - komika Eda Byrna a herečku Carey Mulliganovou. Užít si můžete i historky vybraných diváků posazených do červeného křesla.

Dost bylo slov - tady je prostě jeden vynikající díl jednoho vynikajícího pořadu.

Přepis titulků

Těšíte se? Já teda rozhodně. Dnes tu mám skvělé hosty. Ano, je tu jedinečný Johnny Depp! A to není vše! Je tu i Carey Mulliganová, která byla nominovaná na Oscara! A přijde i skvělý irský komik Ed Byrne! A taky scenárista, režisér a herec Ricky Gervais! A hrát nám bude skupina Snow Patrol!

Dobrá sestava, co? Jsme rádi, že zase Ricky přišel. Má nyní nový seriál jménem "Život je krátký". Dobrá práce! Je o herci trpaslíkovi. Co o tom Ricky může vědět? Komediální hvězda Ricky Gervais! Hezký smoking.

Všem vám to sluší. Ty boty! - Velmi vysoké. - Vypadají úžasně. Než přijde pan Depp, tak bych se rád ujistil, že tu nedojde k žádným nepříjemnostem. Na Zlatých glóbech jsi nebyl zrovna milý k filmu Johnnyho a Angeliny. Tenhle jsem neviděl. Neviděl jsem ani Cizince.

Stejně mě to nezastavilo. - Nevadilo mu to ale? - Jasně že ne. Nesouhlasím s tou kontroverzností. Myslím, že to jen rozdmýchával tisk. Koho to doopravdy urazí? Kdo tím tak je uražený? Já tam byla a myslím, že jsi pár lidí urazil. Je to nesmysl. Hraje v mým novým seriálu. A všichni říkali: "Johnny Depp úplně zuří." Tak jsem mu poslal email: "Promiň za ty Glóby.

Jak jsi to vzal?" A on: "Moc se mi to líbilo. Jasně že jsem se nenaštval." Je to nesmysl... - Nebyl naštvaný. - Hraje v tvém seriálu i Angelina Jolie? Neptal jsem se. Netvářila se moc vesele. Carey, Johnny Depp ti prý zničil účes. Ne, měla jsem maličkou roli prostitutky ve Veřejných nepřátelích. Hrála jsi trpasličí prostitutku? Takže jsi hrála malou prostitutku...

Maličkou roli prostitutky, kde jsem se musela obarvit na bílo. - Musela jsi ho hodně líbat? - Líbala jsem ho několikrát, ale z filmu to vystřihli. Ne, já myslela... Ano, hezké. Chudák Johnny Depp. - Kolikrát jsi ho líbala? - Asi šestnáctkrát. Protože jsem byla tak nervózní. - A to vystřihli?

- Ano, protože jsem vypadala nervózně. - Vážně? - Líbala jsem Johnnyho Deppa, takže... To chápu. Ede, ty se na Johnnyho Deppa zlobíš? Ukradl mi image. Teď si mě pořád lidi pletou. Je to otravný. Pro srovnání. Tohle je Ed... Neuvěřitelný! A máš pro mě Johnnyho Vegase? Ne.

Carey, líbí se mi, co se ti stalo. Nádhera. Jednou za čas se stane, že tě nikdo neznal a najednou jsi nominovaná na Oscara, jsi teď ta nejzářivější hvězda na Zemi. Zvykla už sis na to? Ne, přijde mi, jako bych vyhrála cenu oblíbenosti. Nezvykla. Je to zvláštní. A je pozoruhodný, že kromě školního divadla byla tvá první herecká role v Pýše a předsudku.

- S Judi Dench a Brendou Blethynovou. - Ano. Tady jsem... Teď je to lepší. Úspěch tě změnil. K lepšímu. Má první role. Pořád jsem se chichotala. A teď - mnoho lidí po té roli touží - hraješ Daisy Buchananovou ve Velkým Gatsbym.

S Leonardem DiCapriem. Ano. A je to podobné jako s Deppem? Protože jsi Leova fanynka. Ano, viděla jsem s ním každý film. Musela jsem ten obdiv skrývat. Strašný... Tvrdí ve filmu, že neumí tancovat, a já musím předstírat, že nevím, že to teda umí. Viděla jsem ho v Titanicu. Musím to potlačovat. "Jo, jsi hroznej tanečník." - Ale je skvělý.

- Kéž by to dali do scénáře. Bylo by super, kdybys k němu přišla: "Jo, ale v Titanicu jsi tancoval." A brzy pojedeš do Austrálie ten film dotočit. A proto tu dneska budeš mluvit o Studu. V kinech bude 13. ledna. Řeknu ti to. Protože to vím. Tady je to napsaný. A Stud jsem viděl. Je to úžasný film. Velmi se odlišuje. A pro diváka je poměrně extrémní. Takže asi pro herce to musel být extrémní zážitek.

Je trochu pikantní. Ano, protože je o závislosti. O jedné specifické... Sex. - A hlavní postava je na něm závislá. - Ano. - Cože? - Závislý. - Jo, závislý herec. - Chudák chlap. - Mluvím o filmu. Existuje něco takovýho? Když od někoho něco takovýho slyším, tak ho zrovna nachytali.

Místo aby se omluvil. - Existuje závislost na sexu? - V tom filmu to tak vypadá. Je z toho špatný. Neukážu vám klip, který je o sexu nebo o závislosti. Jediný klip, který můžeš ukázat. Jsi v něm ty krátce po svém výkonu (pěveckém). A uvidíš šéfa svého bratra. Slyším cinkání flašek od rumu? Řinčení meče? Ano.

Dámy a pánové, je tu. Z premiéry Rumového deníku, přivítejte Johnnyho Deppa! Jsou nadšení. - Jak se máte? - Dobře. - Je vám tohle příjemný? - (Miluju tě!) Čekal jsem to. Ne, je to milé. A byl jste teď na premiéře. Jaké to bylo? Velmi hezké. A byl tam dav lidí a dělal tohle.

Bylo tam pár lidí, ano. Vymklo se to? Protože jsem viděl fotku z premiéry v New Yorku. Co se tam stalo? To je Heimlichův manévr. - Něco se mi zaseklo... - Vážně? Ne. Byl jste někým odtáhnut.

- Ano. - Dobře tedy. Zažaloval jsem ho. Jsme rádi, že jste tu, ale překvapuje mě ta rychlost, protože jste k svým fanouškům tak milý. Koluje příběh o vás jako Jacku Sparrowovi a malé holčičce v Greenwichi. - Ano. - To je úžasný příběh. Řekněte, co se stalo. Dostal jsem hrozně milý dopis od jedné holčičky...

Která chodila do školy asi tři minuty cesty od místa natáčení. A psala: "Musíme utýct. Potřebujeme pomoct." Tak mě napadlo, že o polední přestávce přijdu... Vezmu 12 pirátů a budeme blbnout. Což jsme udělali. A bylo to zábavný a milý a děti byly... Některý se dost bály. Jak se k tobě ten dopis dostal?

V prázdné lahvi. Pojďme mluvit o Rumovém deníku. Našel jste původní rukopis. - Před 14 lety? - Ano. Náhodou. Byl jsem s Hunterem Thompsonem a koukali jsme na rukopis Strachu a hnusu v Las Vegas, připravoval jsem se na film. A našel jsem další krabici, otevřel ji a v ní Rumový deník. - A on si nepamatoval, že by ho napsal?

- Ne, ne. To je trochu přehnaný. To si pamatoval, ale bylo to mnoho let. Napsal to v roce 1959, 1960, nějak tak... - A vy jste ho přesvědčil, aby to vydal? - Ano. - A má to asi autobiografické prvky. - Určitě. Byl to takový Hunter Thompson předtím, než našel svůj hlas, než našel cestu pro svůj vztek. A byl tedy novinářem v Portoriku, kde zažil různé příhody...

- A vy jste se s Hunterem S. Thompsonem přátelil. - Určitě. Ale zdá se, že s ním bylo tak nějak těžké být... - Byl jste s ním v klidu? - Jistě. - Vážně? - Jistě. Povězte, jak jste se seznámili. Poprvé jsme se viděli v baru... ve Woody Creek v Coloradu. A bylo to dohodnuté střetnutí. Byla asi půlnoc a já seděl vzadu...

Najednou se otevřely hlavní dveře, já vzadu... A já uviděl jiskry. Ohavné jiskry. Byly všude. A pak jsem si všimnul, že se před ním rozestupuje moře. Lidi řvali, utíkali. A v levé ruce měl metrovej bodec na dobytek. A v pravé taser. A pak jsem jen slyšel: "Z cesty, parchanti."

Pak se moře rozestoupilo a on přišel. Pak jsme si potřásli rukou a šli k němu domů postavit bombu. A pak jsem ji rozstřelil brokovnicí. A ona vybouchla? Jo. - Takže byla dobrá? - Ano, dvacetimetrový výbuch. Nitroglycerin a tak. Zní to zábavně, ale já bych nemohl být v klidu.

V tom domu bych neusnul. Vy jste tam spal? Nebyl to státní byt, že ne? Chtěl jsem vás pozvat k sobě. Ale teď slyším, že byste se asi u mě nudil. Můžu přinýst něco na vybouchnutí. Ověšíme si navzájem kočky bombami? A pak si budou myslet, že je to Johnny Depp. V domě vypadá tak velký.

To s popelem byl váš nápad? Nebo si to přál on? To bylo jeho poslední přání. Hunter chtěl být vystřelen z čtyřicetimetrového kanónu. A vystřelen do stratosféry. A věděl, že jsem jediný natolik hloupý, aby to udělal. A taky jsem to udělal. - A vyšlo to? - Jo. Ukážeme klip z Rumového deníku, který má premiéru 11.

listopadu. Tohle je má oblíbená scéna. Měl jste náročnou noc a přišel jste o sedačku. Jo, vykradli nás. - Ale musíte se vrátit do města. - Ano.

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

druhá půlka asi už není, škoda

00

Odpovědět

Nemívalo to video kdysi dvě části? Protože tohle ↓ jsem tu určitě někde viděl.
https://youtu.be/l61YNizRVZM

20

Odpovědět

Tady prostě není co dodat. Je to boží!! 10 z 10

300

Odpovědět

video výborné se vším všudy, akorát mě mrzí že v něm nejsou ty ukázky které v oněch dílech ukáží.. škoda ale i tak 10/10 :) gj guys

241

Odpovědět

tak tohle předčilo má očekávání.... pro mě jasně nejlepší, ze všech videí z talkshow, která sem byla nahrána... a že tu jsou solidní kalibry, hlavně v podání Conana nebo Craiga a jeho pro mě do této chvíle nejlepší díl, kde exceloval především v rozhovoru s Geoffem Petersonem :D :D (http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/nocni-show-craiga-fergusona-sigourney-weaver-cely-dil).... Co prostě dodat - vynikající video, skvělý překlad (k ty/vy asi už nemá cenu nic dodávat).... prostě 10/10 pro mě 11/10 !!

190

Odpovědět

Skvěle vybrané video! :D Nemám ráda toho komika, přijde mi spíš takový trapný, ale Carey byla výborná. Škoda, že měla celkem málo prostoru. :)
Ale Johnny byl úžasný, a spolu s Rickym to byla vražedná kombinace. Přála bych si víc takových rozhovorů. :D
Btw, historka o oslovi byla lepší jak vtipy Eda. ;)

1932

Odpovědět

naprosto úžasný pořad,výborní hosté a velmi dobrý překlad! jen tak dál :)

180

Odpovědět

Historka o tom oslovy , ja odpadnem :D

213

Odpovědět

proč mají všichni na levý klopě oranžový jablko ?

194

Odpovědět

Je to vlčí mák a nosí se v britských televizích 11. listopadu na počest "Remembrance Day" - den, kdy skončila 1. světová válka.
Více zde - http://en.wikipedia.org/wiki/Remembrance_Day

241

Odpovědět

<3 Carey Mulligan, v Drive byla uzasna...

203

Odpovědět

To je tak dobrá show, že mi ta necelá půl hodinka zase přišla moc krátká :D

CHCI VÍÍÍÍC!!!!

191

Odpovědět

Jarvis Cocker? Z Blur? :D

180

Odpovědět

Jojo, Depp má fakt skvělý smysl pro humor :)

212

Odpovědět

Spíše z Pulp :)

193

Odpovědět

Ach, biglebowski, Ty jsi trouba... Vykání v angličtině existuje! Dneska ho tam explicitně doopravdy běžně nenajdeš (ale užití slova "sir" se považuje za vykání - zeptej se nějakého učitele angličtiny), ve staré angličtině se ale normálně vykalo. Vykání je v angličtině k vidění i dneska - třeba v modlitbách (stačí se podívat na Otčenáš) atp. A když se překládají knihy z angličtiny do češtiny, tak tam je taky rozlišováno tykání a vykání přece...
... a ano, nenapsala jsem to jako odpověď na Tvůj komentář, protože jsem chtěla, aby si toho všimlo více diskutujících, protože mi vadí, jak ses hloupě a zbytečně navážel do překladu a překladatele. Howgh.

230

Další