O živých a vycpaných zvířátkáchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:418
Počet zobrazení:19 421

Tom Hiddleston začne vyprávět o natáčení nového King Konga v zajímavých lokacích. Následně se přispěním Rickyho Gervaise a Ruth Wilson debata zvrhne v rozbor jedovatých a strašidelných zvířátek. Korunu všemu pak nasadí Tinie Tempah se svými historkami o taxidermii.

Přepis titulků

Většinou už jsou tyhle filmy dělané kompletně v počítačích, hodně zeleného plátna, ale vy jste vyjeli na spoustu míst. Ano, náš skvělý režisér Jordan Vogt-Roberts trval na tom, že pojedeme na opravdová místa, která jsou krásná a nebezpečná zároveň. Aby to nebylo celé v digitálním prostřední, ale působilo to opravdově. Takže jsme jeli na Oahu na Havaji... To zní velmi děsivě, jsem hrůzou bez sebe, Tome! - Občas je tam hodně větrno, Grahame.

- Odfouklo mi to paraplíčko z koktejlu! - Taky jsme byli v Queenslandu v Austrálii. - To už je děsivé, to uznávám. Jsou tam deštné lesy a v nich žijí nejnebezpečnější zvířata na světě. - Šílené. Hadi, pavouci... - Někdo je odtamtud. "Hurá! Utekl jsem!" - Když vidíte ty pavouky nad hlavou... - Ježisi. - To je hrůza. Ne, ne, ne, ne... Ale je to tak. V Austrálii mají ty nejjedovatější pavouky, hady, medúzy, žraloky a krokodýly, a klidně si tam chodí v žabkách! Ne, to není nic pro mě.

A proto tam všichni chlapi vypadají jako Chris Hemsworth. Musí, protože tam bojují o holý život. A ty jsi prý adoptoval nějaké zvířátko. No jo, myslíš tamto... V Keni jsem adoptoval geparda. Maličké gepardí miminko. Hrozně roztomilé. - Tady je. - To je vážně roztomilé. Chtěl jsem ho vzít do Londýna, ale nešlo to. - To chápu.

- Pojmenoval jsem ho taky Tinie. To by bylo báječně gangsterské, chodit si s gepardem po Hempsteadu. Kdo je to? Aha, to bude Tinie Tempah. Udělal jsem to moc rád. Byli jsme v rezervaci v Nairobi a byl to úžasný zážitek. Na druhou stranu mám rád taxidermii, tak nevím, jestli to nevyzní... Když jsi řekl "na druhou stranu"... Zkus to vysvětlit Tiniemu! - Teď jsi ještě moc maličký... - Ale později... Ale jenom když ta zvířata zemřela přirozenou smrtí. Nevím, jestli za to můžou moje africké kořeny nebo co...

ale prostě jsem rád obklopený exotickými zvířaty. V domě mám zebru a taky žirafu... Ne opravdové, ale jakože předtím byly opravdové... - Takže mrtvé. - No... - Mrtvé. Takové, co zemřely přirozeně, třeba na chřipku a tak... - Na bolest v krku. - To je u žiraf závažný problém. - Je to hodně zlé. - Může to být smrtelné. - To máš doma asi vysoké stropy.

- Dost vysoké. Nebo máš žirafu, která umřela, když pila vodu? "Mám nízké stropy a potřebuju žirafu, která umřela v předklonu nebo ve spánku." To se ale nedělá. Zvířata nikdy nejsou vycpaná, když leží takhle: Mají medvědy v ráži, ale nikdy ne takhle... To bych byl já, kdyby mě vycpali. Můžeš mít mě! Mě, jak takhle ležím. - U tebe na gauči.

- Po levici vidíte... "Žirafu, zebru..." "A co je tohle?" "To je Ricky." Zemřel přirozenou smrtí. Máma vyhrožovala, že nechá vycpat našeho psa... Chtěla ho pověsit na zeď. - Psi se nevěší na zeď! - Jenom jeho hlavu. - Jmenoval se Seb. Byl to černý labrador. - Já mám taky černého labradora... - A udělala to nakonec? - Díky bohu ne. Ale byla by to sranda. - Dost si s tou myšlenkou pohrávala.

- To by ale bylo smutné... Nebo taky ne. Občas bychom ho po té hlavě pohladili... - Nebo kdyby jakože spal před krbem. - Jako opěrka na nohy. - To nevím... Těžko by se to vysvětlovalo novému psovi. - To je úchylný. "Kdo to je, kdo to je?" - "Ty za patnáct let." Schovávám si v něm pyžamo... Ale ty se jednoho zvířete bojíš. Které to je? Cokoliv z Austrálie. Ale hlavně žraloci. - To dává smysl.

- Přesně tak, kvůli Čelistem. - Žraloků se bojí každý. - Ale ty se jich bojíš i tam, kde nejsou. - V internetových kavárnách, však jo. - Ne, v bazénech. Bojím se, že proplavou tím odtokem. Když jsem v bazénu sama, - pořád na to myslím... - Sama sebe vystrašíš. - A víš, odkud to máš? - Jak by tím proplaval? Nemám tušení. - Já se toho bojím taky a je to... - Z Čelistí. - Ne, z Thunderballu. - Z Thunderballu? - Přece z bondovky Thunderball. - Ten zloduch Lager má dva bazény...

- To má! A pokud ho naštvete, tak vás tam hodí, zvednou mříž a připlavou žraloci. - Tak z toho to je! - Vždycky mě to děsilo. Bude to znít divně, ale nemáte stejný pocit na záchodě? Když tam tak sedíte a napadne vás, co kdyby něco... - Pavouci z Arachnofobie! - Nebo žralok z plakátu k Čelistem. Víc se bojím věcí, které ze mě vylezou ven než obráceně... Porodit žraloka, to by teprve byla divná fóbie... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co to je za kravu...?

59

Odpovědět

Asi by jsem se taky bal toho co Rickyho vyleze zadem:D

140

Odpovědět

Tak to nemělo chybu :D Miluju Rickyho i Toma, jsou to zabijáci :) Kéž by byl Tom nový 007, hodil by se na něj dokonale :)

371

Odpovědět

Tom už si agenta zahrál v seriálu night manager, jestli neznáš, koukni. Role mu sedla a seriál byl povedený. Ale právě proto, že ho znám jako agenta odtama si jej neumím představit jako bonda :D I když to je asi můj osobní problém. Mě osobně by se líbil Henry Cavil, takový návrat k Pierci Brosnanovi. :D

120

Odpovědět

+TellMeWhyJá bych v Henrym zase furt viděl Supermana :D Ale každý máme svého favorita :) Nebo třeba Hugh Jackman, toho si taky dokážu jako Bonda představit, byť to není Angličan :)

30

Odpovědět

Ricky to zas všechno hezky potahal co se humoru týče :D

641

Odpovědět

Tinie Tempah to s tým záchodovým pocitom úplne trafil :D

572

Odpovědět

Nedávno jsem viděl video o tom, že krysy se normálně tím potrubím dostanou až do záchodu...a několikrát se to i stalo, že je tam lidi prostě našli jen tak plavat... od té doby si už na záchodě ani nečtu :D

193

Odpovědět

+Roman1211No kdesi jim vylezla ze záchoda i krajta. :)
Tak ono to potrubí je celkem velké a kanály jsou otevřeným místem.
Klid můžou mít snad jen lidi ve věžácích, kde to asi stoupačkama nevyleze. :)

90

Odpovědět

+Mikekdyž nám utekla hadice tak jsem rodině říkala...
Fajn, když už mi tady zvysoka serete na dodržování pravidla: "zavírejte ty posraný dveře, ať zůstane v jednom pokoji a nemusím každý den prohlížet všechny", tak aspoň na záchod ty dveře zavřený zůstávaly.
Jako, být s naprosto laxní famílií, která nechá otevřený okno, dveře po celém bytě dokořán, a vyrazí pryč, když někde v bytě leze volně krajta....

56

Odpovědět

+lenaciaNo pokud bys byla má dcera, tak bych ti na nějaký pravidla o krajte taky zvysoka, protože dokud bys bydlela ty u mě, tak bys dodržovala moje pravidla!!! Čili žádná zasrana krajta!

130

Odpovědět

+Pravidlojo... super. Tak já bych ti pak doma jako dcera nevařila neprala, nežehlila, neuklízela, nemyla okna a podlahy, neměnila prostírání a povlečení a nekupovala věci do domácnosti.

Mimochodem, krajtu sem dostala od rodičů jako dárek

33

Odpovědět

+Roman1211Tohle se skutečně stalo mé babičce. Od té doby nechává vždy sklopený ten kryt na záchodovém prkénku a běda tomu, kdo by ho nechal nahoře.

80

Odpovědět

Totálka, vždycky myslím na hada

00