Mrtvá a divadelní zvířátkaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:304
Počet zobrazení:23 526

Ricky Gervais se tentokrát Grahamovi přizná, že má od mládí rád vědu a zvířátka. Tom Hiddleston a Ruth Wilson vzpomenou na zážitky s Eddiem Redmaynem. V bonusovém videu pak uvidíme další minulé životy Daniela Radcliffa.

Přepis titulků

Vím, že hodně mluvíš o zvířatech, protože už od malička tě zajímala příroda a podobně... Příroda a věda mě fascinovala, byla to má první vášeň. Ještě před filmem, komedií i hudbou. V naší rodině jsme se pořád špičkovali, byl jsem nejmladší ze 4 sourozenců. Pamatuju si, když sestře bylo tak 25 a mně asi 8... Brávala mě do lesa a já byl ve svém živlu. Lovil jsem havěť a přemýšlel o vesmíru... A našel jsem dokonalou svlečenou hadí kůži.

Zvedl jsem ji a sestra se jí bála. Tak jsem ji s tím začal zlobit. Křičela na mě, že je to plné bacilů... a já ji s tím honil. Nedovolila mi to vzít do auta, tak jsem to tam nechal. A když mi bylo tak 15 a byli u nás 2 mí kamarádi, chtěl jsem ji tím poškádlit. Začal jsem se jí posmívat, že se bála hadí kůže, se kterou jsem ji pronásledoval. A přesně v té chvíli mi řekla, že jsem pobíhal s použitým kondomem. Hele, zůstal tam jed! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fuf, ze začátku jsem si říkal, že Emma Stone nějak škaredě zestárla.

01

Odpovědět

Poznámka pre prekladateľa: Jedna vec ak sa snažíte preložiť vtipy a iné veci do češtiny a iné keď kvôli prekladu zmeníte vlastné podstatné meno.

imdb.com nemôžete preložiť ako csfd.cz, to proste nieje jedna a tá istá stránka a aj obsahom má csfd.cz dosť ďaleko k tomu aby dosiahla úroveň imdb. Toto proste takto neprekladajte je to hnus.

1825

Odpovědět

no, hlavně jde o to, že na imdb je jméno postavy, koho daný herec v tom určitém filmu hrál, to na csfd není...

50

Odpovědět

+Spiker01však je na csfd u každého filmu tlačítko odkazující na imdb, kde si puntičkář toto může najít
@ Poznámka - csfd mi připadá naprosto dostačující

10

Odpovědět

+mykanecmně také, to se nevylučuje.

00

Odpovědět

Rickyho segra tomu říká bacily, jo? :-P

41

Odpovědět


Odpovědět

Líbí se mi, že překladatel přenesl imdb do českých realií jako čsfd, ač na čsfd nejsou uváděny názvy rolí...

3015

Odpovědět

Protože Osobnosti.cz, dke je mnohdy více podrobně popsán film a role, nejsou natolik populární jako csfd.cz :)

63

Odpovědět

+MikeKfilmu.net, které je zaměřené výlučně na film má taky u jednotlivých herců i role, ale pokud bych překládal já, tak bych ponechal imdb - nejsou přece 90. léta, dneska už imdb i Rotten Tomatoes bývají běžně skloňována i v mainstreamových mediích.

277

Odpovědět

Mně přijde, že imdb je u nás natolik známé, že to snad ani nemuselo být.
Jiné by to bylo, kdyby mluvili třeba o kinopoisk.

296

Odpovědět

To mě se zase nelíbí. Ano, překládá se do českého jazyka, ale někde to musí mít svoji hranici.. plus to má vzdělávací hodnotu, když se využije poznámek pod videem. Kdo neumí anglicky neznamená, že je nechápající idiot. Úplně vidím, jak Gervais má ponětí o nějakém csfd, ta nevěrohodnost pak kazí celý příběhový dojem.

Bohužel těch příkladů je spousta.
Převádění umělců, byť málo známých, na rádoby český ekvivalent, proč se místo toho nemůžem dozvědět něco o zahraničním zpravodaji o sportu?

Záměna společností, služeb, jmen.. proč?

Walmart, největší maloobchodní prodejce na světě -> Tesco , PROČ?
Marks & Spencer , který prodává i u nás -> Tesco , PROČ?
AT&T, telekomunikační gigant -> náhodně za někoho z naší kartelové trojky, PROČ?
eBay, největší aukce na světě -> Aukro, COŽE?

Nám si to stačí jednou dvakrát přečíst v poznámce, něco si o tom najdem a příště už budem vědět a bude nám to dávat v kontextu konečně smysl.

257

Odpovědět

+brumTo me dostavaji preklady pisni. Par slovíček znam, libi se mi třeba i melodie a cca vim o cem zpiva a chci podle titulku zjistit o cem a najednou zjistim, ze prekladatel v tu chvili zapojil sve basnicke strevo a text pisnicky si predelal k obrazu svému.

20

Odpovědět

První ...

514

Odpovědět

A čekáš za to metál nebo co? :D

86

Odpovědět

+Mikeco bys chtěl - je to Kráva Klátilová

00