Seth Rogen a Matt LeBlanc u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:875
Počet zobrazení:14 679

U Grahama Nortona se tentokrát sešli herci Seth Rogen a Zac Efron, kteří se podělí o zážitky z natáčení filmu Sousedi, a Matt LeBlanc, který zavzpomíná na seriál Přátelé. Dočkáte se také Rogenovy majestátní pocty Kanyeho videu Bound 2, kterou natočil spolu s Jamesem Francem. Na obě videa se můžete podívat zde.

Přepis titulků

- To dítě... - Je roztomilý. - Byla to dvojčata. - Jo, dvě děti. - Jsou k sežrání. - Jo, jsou to hvězdy filmu. Celej film si ukradly pro sebe. Vždycky, když vypadaly šťastně, říkali jsme si: "Vypadáme díky nim jako mnohem lepší rodiče." - My jsme mezitím hned vedle dělali naprostý příšernosti. - Jo. - Museli jste být opatrní? Byli rodiče daleko? - Táta byl na place. Byl v pohodě.

Jen u pár věcí řekl: "Já ti nevím." "Jednoho dne to uvidí a já se jí budu muset zodpovídat." V jedné scéně na zemi najde kondom a strčí si ho do pusy. Ve filmu zjistíme, že není použitej. Pro natáčení jsme ale museli vyrobit kondom z jedlýho papíru. Batoleti totiž normální kondom dát nemůžete. - Zjistili jsme, že ne.

- Teď už to víme. - Dobrý vědět. - Můžete, ale jen jednou. - Ježiši. Nevěděli jsme ale, jestli to to dítě udělá. Bylo ale vynikající. Co se týče strkání kondomu do pusy, byl to batolecí Daniel Day-Lewis. Jakmile jsme ho před ni položili, zvedla ho, podívala se na něj a strčila si ho do pusy. Říkali jsme si: "Super. Hodná. Dobrá herečka." - Její táta se podle mě trochu zhrozil. - V některých scénách... - Není to pro holku moc dobrej instinkt.

- Ne. - Strkat si do pusy kondomy? To je šílený. - Alespoň je má. - Přesně. - Je to lepší než alternativní možnost. - Pořád jsem si říkal... Říkal jsem si, že klipy z tohohle filmu budou pouštět na její svatbě. Tenhle klip tam asi pustí. "Vzpomínáš si?" Myslím, že si moc neuvědomovaly, co se dělo. Alespoň doufám. Občas jsme si říkali: "Když ty peníze, co si vydělají, dobře investujou, budou moct zaplatit za všechnu tu terapii, kterou jednoho dne bude potřebovat." Je to takovej problém sebeuzdravení.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mám pocit, že v textu Kanyeho písničky není BANG - PRÁSK, ale VÁZÁN/VÁZANI - BOUND

110

Odpovědět

Jo, máš pravdu. Myslela jsem, že se jedná spíš o nějaký dramatický citoslovce. Opravím :).

90

Odpovědět

Omlouvám se, že zase otravuju, ale mohli byste prosím přeložit tohle http://www.youtube.com/watch?v=fSdYjFCe0_c ?? :D Nemusí to být celé :)

50

Odpovědět

Neboj, nový díly Grahama se tady určitě objeví ;).

110

Odpovědět

Nemyslel Thriller jako klip od MJ?

730

Odpovědět

Moc fajn sestava ;) za trochu víc Matta bych se nezlobila, ale takhle prostě youbko nabízí útržky z celé show, bohužel...

311

Odpovědět

Čekal jsem kdy tam Matt vystřihne tuhle scénu - https://www.youtube.com/watch?v=IO-TfNvWp38 :D

85

Odpovědět

10/10 ... Mattův hlas mě trochu překvapil, nevím proč, ale čekal jsem hlas Petra Rychlého :D :D :D

2788

Odpovědět

Jak málo stačí, aby se člověku obnovila závislost na Přátelích...

1188

Odpovědět

Škoda, že tam nebolo viac Matta. Vždy som ho mal rád, pôsobí veľmi príjemne. Akurát sa cítim starý keď si spomeniem na časy keď som dospieval pri F.R.I.E.N.D.S kde mal toľko rokov čo ja teraz a keď ho vidím napr. v tomto videu so sivými vlasmi...

1742

Odpovědět

Můžeš být v klidu.. Matt má prý nějakou vadu a šedivé vlasy má celej život.. v seriálu si je barvil :)

1380

Odpovědět

Jen nevim jestli je dobrý překládat It's nuts jako Šel do toho na plný koule :)
Jen pro info, kdo neví tak nuts znamená: šílený a koule. Bohužel tenhle dvousmysl do češtiny asi fakt přeložit nejde :D

891

Odpovědět

Díky za vysvětlení, konečně mi všechno dává smysl

582

Odpovědět

+BushidoNemyslel jsem to přece vůbec špatně. Ale ne každý tomu rozumí. A pro nás co jo tak je to daleko vtipnější. Aspoň si to myslím :)

736

Odpovědět

Po překladatelské stránce je jejich překlad naprosto vpořádku, protože místo doslovného překladu (který by česky nevyzněl srandovně - dvojsmyslně) byl použit český ekvivalent, který má stejný efekt jako originál :)

1251

Odpovědět

+Slash_lukeJá bych to přeložil jako "To má koule", to se mi zdá daleko trefnější...ale určitě je na místě to zde přeložit dvojsmyslem :)

30

Odpovědět

Ten prostřední chlapík, Seth Rogen? Byl mi dost nesympatický, hlavně jeho smích. Ovšem Grahama a jeho pořad si vždy rád pustím.

4080

Odpovědět

me zas prisel dost sympatickej,ale fakt je ze ten smich to lehce kazil no :)

1065

Odpovědět

ten smích je vážně děsnej

202

Odpovědět

Přiznám se, že poznat Matta LeBlanca mě trvalo delší dobu.(sakra ten se, ale změnil)

3423

Odpovědět

A tak to mně zase přijde úplně stejný, jen má teď šedé vlasy.

1072

Odpovědět

To mi připomnělo urážlivé tweety (čas 1:35):
http://www.videacesky.cz/skece/celebrity-ctou-urazlive-tweety

190