O fanoušcích u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:649
Počet zobrazení:17 995

Daniel Radcliffe a James McAvoy jsou známí svým milým a vstřícným chováním k fanouškům. Co když se ale fanoušek nechová hezky na oplátku? Allowance je doslovně povolenka, ale vžilo se jako označení kapesného.

Přepis titulků

Daniela předchází jeho reputace, že je vstřícný k fanouškům. Jsi milý, ochotně jim věnuješ čas... Ale nedávno jsem četl, že trochu přitvrzuješ a jsi k fanouškům kritičtější. Jak to myslíš? No, že jsi byl milý jako obvykle, ale kamarádka ti řekla... Jo, tohle. No, protože já... Takhle, když jste dětská hvězda, všichni očekávají, že se budete chovat jako vůl. A na tenhle předsudek pak narážíte celý život.

Proto mě od začátku učili, abych takový nebyl a choval se úplně opačně. To ale dospělo k tomu, že je na mě někdo hodně hrubý a já na to řeknu: "Bezva, super." Vůbec nepoznám, že nejsou zrovna slušní. Takže lidi občas přijdou... Pravda, v 99 % případů, když mě někdo zastaví na ulici, tak je opravdu moc milý. Ale v tom případě, který jsi zmínil, mi někdo řekl: "Můžu se s vámi vyfotit?" Jak jsem zvyklý, bez přemýšlení odpovídám: "Jasně, jestli chcete."

A ona na to: "Kdybych nechtěla, tak se neptám." Tak povídám: "Jistě, moje hloupost, pojďte." A moje přítelkyně mi pak řekla: "Ta holka se k tobě chovala jako kráva. Nemůžeš pořád... Musíš..." Snaží se mě naučit to rozeznat. Ne že bych se na oplátku taky choval jako hovado, ale... Rupert Grint je ale na tom prý hůř než ty. Nevím jak to přesně bylo, ale Rupert jednou skončil u někoho doma, protože na všechny věci odpovídal kladně.

- Chceš to? A chceš ono? - To známe všichni... Ale neměli bychom o tom raději mluvit, aby ho pak někdo nevyužil k vraždě, nebo tak. Občas lidé ani nechtějí být hrubí, ale nakonec to tak zní, že, Jamesi? To teda. Byl jsem na premiéře Sufražetky, kde hrála moje žena, a pokud si někdo přišel pro autogram, neměl jsem s tím problém. Jedna žena na mě začala volat: "Jamesi, Jamesi, podepište mi tohle a tohle..." A když jsem přišel, dodala: "Děkuju moc, jsem velký fanda některých vašich věcí."

"Díky, tak já vám podepíšu některé z vašich plakátů." To bylo zvláštní. Ale oni se fakt snaží být milí. Občas taky dělají to, že... Konkrétně mladí muži, když se mnou mluví, dělají to, že se snaží dát najevo, jak moc mě mají na háku, než se na něco zeptají. Takže řeknou: "Já nejsem žádnej filmovej fanda, ale můžete mi to podepsat?" Nedělejte to! Řekněte něco hezkýho, není to tak těžký! Nedávno jsem byl na takovém fešáckém večírku, kde...

Bylo to ujetý. Víte, jak si někteří lidé dělají seznam slavných lidí, se kterými můžou mít sex, pokud je potkají? - Ahá, free pass, povolenka. - Tak, i když ona tomu říkala allowance. Cože? Jakože kapesné? Za co mě utratíte? Seznámil jsem se s ní i jejím přítelem, a pak za mnou přišla a povídá: "Takže... jsi moje povolenka." A já na to: "Cože?

Prosím?" "No, přítel s tím nemá problém a ty jsi můj typ." A já na ni koukal... Mimochodem, přítel s tím určitě problém má. Jo, to už je úplně jiný příběh... Tak jsem se z toho snažil vycouvat a řekl, že ne, ale že je to od ní milé... A pak řekla něco, co měl být kompliment, aby mě donutila k akci, ale mělo to opačný efekt. Povídá: "No, víš, jiné holky by chtěly třeba Channinga Tatuma." "A víš ty co?

Máš smůlu." Dosažitelné cíle. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

S Jamesem doporučuji film https://www.csfd.cz/film/221871-rozpolceny/
Tam se opravdu vyřádil.

10

Odpovědět

Na Vianoce som pocuvala Jamesa predcitavat Cbeebies Bedtime stories na youtube. Je to slast pre usi.

10

Odpovědět

Jojo, skotský přízvuk...s tím doporučuju film Filth (Sviňák), kde James hraje titulního antihrdinu a rozhlasovou hru Neila Gaimana "Neverwhere" (ještě tam je Natalie Dormer, Benedict Cumberbatch, Sophie Okonedo a Anthony Head)

80

Odpovědět

Frodo měl super ponožky. S tím druhým jsem podle imdb sice viděl asi 5 filmů, ale vůbec jsem ho nepoznal. Pro ty, co taky neví, tak je slavný díky roli v x-manech a wanted, teda pokud jde být slavný z Bčkového braku.

16118

Odpovědět

No hlavně že víš, kdo je ten první... :-D

1715

Odpovědět

vidíš a já ani nevim že hrál ve Wanted spíš ho mám spojenýho s X-meny, Skotským králem a plno jinýma filmama

121

Odpovědět

ked uz si zacal s tymi ponozkami :D vsimam si to uz dlhsie, nepripada vam divne brat si taketo ponozky, s kdejakymi tvarmi a farbami? ja by som si furt bral nejake tmave jednofarebne :D

65

Odpovědět

+kvasha16V dnešní době je to móda... například tzv. HappySocks. Čím více barev, tím více cool :D

110

Odpovědět

+kvasha16A co kotníkové ponožky ty můžou být?

00

Odpovědět

Sviňák s Jamesem byl skvělý. A jinak toho Froda myslíš vážně? Pleteš si herce chlapče. Tohle je Harry.:D

160

Odpovědět

patejl,
tys mě opravdu zasáhl, tou první větou...skvělý postřeh na začátku i na konci věty!

btw. takhle jsem snad ani u videa nezasmál a to musím říct, že bylo parádní!

10

Odpovědět

Je to hnidopišství, ale "manchurian candidate" - "kandidovat do politiky" (2:04) je hodně hodně volný překlad :)

81

Odpovědět

Přiznám se, že to slovo je pro mě totálně neznámé a z odposlechu jsem si vůbec nebyla jistá, co vlastně slyším, takže jsem ho ani nemohla vygooglit. :D Díky moc za opravu, jdu to přepsat. ;)

100

Odpovědět


Odpovědět

+hAnkoNení zač. Pokud to působilo jízlivě, nemyslel jsem to tak :) úplně mimo, že by to měnilo význam sdělení, to nebylo, takže cajk

30

Odpovědět

Skoro to vypadá, že si to McAvoy vymyslel. Přesně takhle to bylo v seriálu "Přátelé"...

738

Odpovědět

Nemyslím si, že si to vymyslel, ale taky jsem si vzpomněl na Přátele. :D

214

Odpovědět

+WurghA proč by ne? ;)
Přece nikdo nevěří tomu, že všechny ty historky, které jsou v talk show obecně jsou pravdivé.

114

Odpovědět

+Wurghvšak jsou to herci nikdy nevíš :D navíc musí něco řikat nemůže tam sedět jak Depp

183

Odpovědět

Proč by si to vymýšlel? :) S expřítelkyní jsme to měli úplně stejně. Prostě pět (deset, dvacet) slavných lidí, které stejně nikdy nepotkáš :)

19

Odpovědět

+mysakJde o to, že to v seriálu Přátelé 3.série epizoda 5 je to doslovně tak samo ;)

32

Odpovědět

Z mého pohledu, ženy, které by daly přednost tomu ušatému opičákovi Tatumovi před Jamesem McAvoyem, to nemají v hlavě v pořádku. :D

9513

Odpovědět

Z mého pohledu, jakékoliv ženy (i muži), které si vysnívají své glorifikované celebrity a na základě této falešné iluze jsou jimi sexuálně přitahovány tak, že by s nimi chtěly provozovat sexuální styk to nemají v hlavě v pořádku.

1719

Odpovědět

+CrackTheCodeJako že když mě sexuálně přitahuje pěknej chlap, tak to nemám v hlavě v pořádku? Že když si chlap představuje, jak by tu sexy kost ohnul přes stůl, tak je chorej? Tak to je hold nemocný celý lidstvo :) Seznam nemám, ale tady o Jamesovi si klidně zdát nechám, na tom nic špatnýho nevidim :D

310

Odpovědět

+CrackTheCodeZevranka: špatný není to, když tě přitahuje sexy chlap, ale to, když je pro tebe sexy jen kvůli tomu, že je slavný. Tedy případ, když vlhneš z člověka, o kterýho by sis neopřela ani kolo, kdyby nebyl slavnej ;)

27

Odpovědět

James McAvoy je taky moje povolenka :D

499

Odpovědět

a moje kapesne :)

404

Odpovědět

+Jifya má sekera

883

Odpovědět

To mě teď opravdu potěšilo. =)

512