Jennifer Lawrence a hladoví GrahamovéThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:478
Počet zobrazení:32 103

Po delší době se vrací Graham s výběrem toho nejlepšího, co nejen v poslední řadě show předvedla Jennifer Lawrence.

Přepis titulků

HLADOVÉ HRY? ... HLADOVÍ GRAHAMOVÉ! Přichází úžasná Jennifer Lawrence! Dokud to neohlásil, tak jsem nevěděla, že tvoje jméno je Whitehall. - Protože tě mám v telefonu jako Jack Štěně. -Štěně?! - Líbí se mi ta nouzová rtěnka. - Měla bych ji schovat před kamerama. A jestli jste to nevěděli, odtud pocházejí děti. - Děti šoubyznysu. - Skvělá volba šatů. Jacka jsem potkala jednoho kouzelného večera, kdy jsem se ztrapnila nejvíc za celý svůj život.

Pro mě to byl naopak nejlepší okamžik mého života... Už máš v pořádku víza? Protože vím, že během castingu na první X-Meny... - Tos musel letět sem, že? - Dneska je "Den ztrapňování Jennifer"... Byl to konkurz na X-Meny a platnost mého pasu končila za půl roku a v té době už nesmíte cestovat, nebo co... Takže jsem nesměla říkat, že sem jedu za prací, jinak by chtěli pracovní vízum, ale že jedu na dovolenou.

A já byla hotová z toho, že musím lhát celníkům... Tak jsem si v řadě vymýšlela krycí historku a přesvědčovala se, že jí věřím... A pak se zeptal: "Práce nebo dovolená?" "Dovolená." "Jaký typ dovolené?" "Můj bratr se žení." "Kde bude obřad?" "Ve Wimbledonu." "Je Američan?" "Ano." "Máte pozvánku?" "Ne." "Říkáte pravdu?" "Ne! Ne! Jsem tu za prací a nemám vízum, končí mi pas a vůbec bych tu neměla být!"

A pak jsem pět hodin seděla v mrňavé cele, zatímco volali mým zaměstnavatelům, a já byla takhle malinká... - Bylo to ten večer, kdys vyhrála Oscara? - Ten večer, kdy jsem vyhrála... O tom vůbec nechci mluvit, totálně jsem se složila... - To zní zajímavě, pokračuj. - Byla to řada nešťastných příhod. Blbá antikoncepce, zmatené hormony, spadla jsem na hubu a nepoděkovala řežisérovi... Hlavou mi běželo: "Co to všechno znamená?! Nic!" Vběhl jsem k ní na záchod s kuličkovkou, když se snažila načůrat do trychtýře.

Bombardoval mě, zatímco... Je to hrozně těžký! Musíte to čůrání zadržet, a pak zase pustit, je to úplně vědecký proces! Takže se fakt snažím, procesy se dějou a... On tam naběhne a sype to do mě! Což není fér, protože jsme po sobě stříleli pořád, ale vy jste byli oblečení! - Já byla nahá! - A pak to vyprávějte... "Tak jsme tam vešli a ona se krčila nahá v rohu koupelny..." - Vrhli se na mě a já byla nahá!

- "A já, Nick a Michael jsme to do ní pustili!" - Fotila jsem kampaň pro Abercrombie... - Abercrombie and Fitch, dámy a pánové! Nejásejte, dokud jste tu historku neslyšeli až do konce. Moje fotky nikdy nevyšly a já nevěděla proč, tak jim můj agent napsal a oni poslali jen ty fotky... Protože jejich vize byla, že chtějí obyčejné lidi. Takže jsme byli na pláži, hodili nám míč a "hrajte fotbal". Všechny modelky hrály fotbal tak nějak hezky... ale já ne. Na všech fotkách mám rudý ksicht, zpocená jak prase, rozšířené nozdry a řvu někde na pozadí té fotky.

V jednu chvíli některá z holek křičela: "Sundejte ji ze mě!" O zbraních jsme mluvili, ale hráli jste i nějakou mlátící hru? To je její hra, ona ji vymyslela. Co je? "Jsi moc blízko! Nešahej na mě! Padej ode mě!" - Jen jsem chránila svůj... drink. - Ona nás to naučila. - Nenaučila, jen se zmínila... - Prostě s tím přišla. Hráli jsme to během Hunger Games, ale v klidu.

Protože se nudíte, trávíte na place i dvanáct hodin. Takže vidíte kroužek, dostanete ránu. Během Hunger Games to bylo v klidu, ale přinést to mezi tyhle psychouše... - Začalo to být opravdu nebezpečné... - Kur... Podívala ses? Poprvé v mé kariéře... od té doby vždycky předpokládám, že mě nikdo nezná. Viděla jsem Harrisona Forda a J.J. Abramse a řekla si proč ne, jsme všichni kolegové, zajdu za nima. "Vydržte, chlapi, jdu pozdravit týpky ze Star Wars!"

A šla jsem k jejich stolu jakože... A celý stůl na mě hleděl... Tak jsem si uprostřed tanečku uvědomila, že netuší, kdo jsem. Otočila jsem se na patě a šla zpátky. A Jennifer, tys potkala Trumpa? Ne, ale byla jsem na koncertě a zaslechla, že tam bude taky. Tak jsem poslala všechny kluky z ochranky, aby mi ho našli, protože jsem chtěla natočit video, jak udělám: "Hej, Trumpe!

Táhni do hajzlu!" - Takhle vypadá vagína? - Já se nepodívám! - Hej, lidi, lidi! - Pardon! - Je to talk show, ne tichá pošta! - Omlouvám se. Jen jsme se bavili, jestli ti má říct o té textovce. Jednou jsem měla Nickův telefon... Udělala to během našeho prvního setkání. No pokračuj... - Měla jsem Nickův mobil...

- Tady ho máme. A psali jsme si s Fassbenderem, McAvoyem, Joshem Hellmanem a dalšími herci z filmu. A já dostala nápad... Napsala jsem hrozně vážnou a emocionální zprávu... "Chlapi, tohle je strašně trapný..." Vím, jak psát jako Nick, místo protože píše "páč". "Bude to znít hloupě a je to hrozně trapný, stalo se vám někdy... ježiš to je trapas... teklo vám mlíko z bradavek?" A všichni odepsali!

James napsal: "Kámo, to zní vážně, měl bys asi zajít k doktorovi. Můžeš mít něco s hormonama." Fassbender napsal: "Nechápu, jak to souvisí s čímkoliv." Kámo! - Kam se pak chystáte? - New York, Čína a to je všechno, ne? - Já tam nejedu. - Nejedeš do Číny? Ne, já jsem lhala, že v tom hraju. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hej ona je proste uzasna!

153

Odpovědět

Je super, jak jsou s Jamesem sehraný. Musí se neskutečně odbourávat při natáčení.... :D

120

Odpovědět

Ženská na baterky a video sestříhané tak, že nevim dke je konec a kde začátek, navíc to co na sebe má navazovat je prostřižené úplně jiným vystoupením. Jediné co za něco stojí jsou titulky. ;)

194

Odpovědět

Já nechápu, proč pořád řeší jestli byla oblečená.

http://x.imagefapusercontent.com/u/Kolonos/4969720/263727150/1409538792327.jpg

74

Odpovědět

myslím, že ide skôr o rozdiel, dostať ranu z kuličkovky na nahé a na oblečené telo.

30

Odpovědět

Oscar = filmová cena akademie
Oskar = mužské jméno; v minulosti název mobilního operátora

92

Odpovědět

Opraveno. Máš samozřejmě pravdu. :-)

62

Odpovědět

Video je fajn, ostatně jako většina videí od Grahama, ale pořád nějak nemůžu pochopit, proč jsou z Lawrence všichni tak strašně odvaření.

418

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=ppX483ddIeA

Jenom taková myšlenka :)

13

Odpovědět

S Jenifer musí být sranda když má takové nápady :D a dějou se jí takový trapný situace

256

Odpovědět

sorry ale hned 0:28 jsem si řekl:"Chtěl bych mít takový koule"...

90

Odpovědět

Jennifer, utíkaj ti kozy :-D

402

Odpovědět

Píšem to sem, nech si to niekto všimne ;-) Prečo sa už neprekladá NORMAN??

203

Odpovědět

Ahoj, momentálně nemáme nikoho na francouzštinu, ale brzy by se měla vrátit qetu a vrhnout se na to. ;-)

120

Odpovědět

all i see is THE FAPPENING :P

301

Odpovědět

Inu, mám tuhle stránku rád, tak si ten AdBlock vypnu, ale jakmile mi vyskočí nějaká obří reklama, kterou budu muset vykřížkovat, abych vidět aspoň půlku stránky, tak si ho zase zapínám ;) :)

260

Odpovědět

Děkujeme, žes nám dal šanci. :-)

30

Odpovědět

bože, ona je tak blbá

24111

Odpovědět

ehmm nope ...
nvm ako si predstavuješ pohodovú ženskú, ktorá nemá v hlave nasrané, vie si zo seba urobiť kozy a zároveň sa dá na nu pozrieť, mne príde zas stále sympatickejšia ..

10511

Odpovědět

+pepinotak tahle vylízáná hlava ti přijde sympatická? tak fajn, hádám, že na Slovensku máte jinou představu, ale proti gustu...

692

Odpovědět

+frantaJe vtipné jak rychle jsi přeskočil k národnosti... Každopádně vzhledem k hodnocení tvých komentů tuhle představu máme i v Česku... Takže novinka.. ne každý sdílí tvůj názor, což podle tvé argumentace musí být pro tebe šok.

932

Odpovědět

+JencekJak by řekl Elzar: BAM!

110

Odpovědět

+pepinoVždyť je šíleně afektovaná

713

Odpovědět

Jennifer je naopak úžasná ženská. Je vtipná ,chytrá krásná a musí s ní být skvělá sranda. Hlavně na to ,že nemá žádnou hereckou školu ,tak ve všem hraje brilantně. Má už řadu ocenění a to jí je teprve 30 let. Na nic si nehraje je prostě sama sebou. Sleduji ji už cca 10 let a prostě je svá.

11