Miriam Margolyes a Daniel Radcliffe o Harrym Potterovi a trablech ze života celebritThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:9 802
V dnešním díle zavzpomínají Miriam Margolyes, tedy profesorka Prýtová, a Daniel Radcliffe, tedy Harry Potter, na společné natáčení slavných kouzelnických filmů, ale také vysvětlí, jaké to je, když vás lidé na ulici poznávají, nebo naopak nepoznávají. Miriam také povypráví, jak se omylem a nepřímo zapletla do obrovského obchodu s drogami, a jako bonus uvidíte další důkazy o tom, že Daniel Radcliffe cestuje časem.

Přepis titulků

Když už jsme u dramat a vtipů, které se někomu opravdu staly, Miriam, tobě se stávají různé věci. Třeba to s tím tvým domem u Doveru. Ano. Jsem ráda, že to zmiňuješ, pronajímám ten dům. - Pokud byste chtěli… - Jako jiným lidem. Ona ten dům vlastní. A je to dům, který je úplně nejblíž Francii, to je pro tu historku velmi důležité. Stojí to 12 500 korun na týden, - vejde se tam 6 lidí na 7 nocí. - Je tam čisto? Ano, máme uklízečku.

Nicméně mi jednou volala policie. Zeptali se mě, jestli vlastním sídlo Gun Emplacement. Řekla jsem, že ano. A oni: „Jste si vědoma, že bylo využíváno jako místo, kde zločinci vykládali drogy? Je to místo předávání drog.“ Odpověděla jsem, že jsem to samozřejmě netušila, co to má znamenat? A oni: „Pronajal si to nějaký gang.“ Myslím, že byli z Liverpoolu. Oni si pronajali můj dům a shazovali drogy do toho zálivu, pak přiletěl vrtulník a přistál na střeše, má to totiž rovnou střechu.

Pašovali kokain, to množství té drogy mělo hodnotu asi 380 milionů korun. - Nebylo to nic malého, obrovský obchod. - Jak bylo to číslo? - 380 milionů. - Proboha. - Kokain. - To byla cena na ulici? - Já nikdy nic takového… - Ne, tam šlo o velkoobchodní cenu. Tvrdili mi, že je to velkoobchodní cena.

Samozřejmě jsem byla zděšená, já s těmi lidmi, co si to pronajímají, nemám nic společného, - jenom si vezmu peníze. - Možná by to mohlo být víc. - Jo, mohlo, je to tam krásné. - A jako bonus kokain. Ale nejvíc mě rozčilovalo, že když přišla ta zpráva, chytil se jí Daily Mail a všichni na internetu tvrdili, že v tom musím jet také, že patřím k tomu gangu. Říkali mi Miriam Escobarová.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nebude 30 mega liber spíš něco okolo 900 000 000 Kč?

30

Odpovědět

Řekl bych, že Miriam byla ve skrytu duše rozladěná, protože jim účtovala pouhých 12500Kč za týden, když oni měli zboží za 380 miliónů... :-D

50

Odpovědět

Radcliffe musí být fakt nadšenej ze všech těch fotek, kde jsou lidi s kulatejma brýlama automaticky přirovnávání k jemu, ikdyž mu ani podobní nejsou :D

180

Odpovědět

Nečekala jsem, že Miriam Margolyes bude až tak vtipná :D Skvělý rozhovor.

190