Kate Winslet a Stanley Tucci o lockdownu, jídle a plešatěníThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:7 071

Kate Winslet vzpomíná na film Nákaza, který se z pochopitelných důvodů nedávno dočkal znovuobjevení, a připomíná, co se při natáčení naučila. Ve druhém videu práskne na Stanleyho Tucciho, že se s ní na natáčení odmítl dělit o své jídlo. A ve třetím videu, které je z Grahamova archivu, se Stanley TucciJimmy Carr a Miriam Margolyes snaží odhadnout, kdo z diváků má na hlavě paruku.

Poznámky k překladu:
V originálu opraví program slova film actress (filmová herečka) na full mattress (plná matrace).
Protože se americká a britská angličtina liší ve výslovnosti, Stanley se nejprve lekne, že Grahamův produkční tým musel nějakého plešatého diváka vyměšovat, nikoliv ukrýt. Sloveso secrete může totiž znamenat obojí, liší se ale ve výslovnosti.
Jedward je irské pěvecké duo bratří Grimesových, kteří rádi nosí vlasy vyčesané do absurdních výšin.

Přepis titulků

Kingsley, ty máš moc rád film Nákaza, který začal žít novým životem během lockdownu. Znal jsi to i předtím? Ne, ale teď to chvíli patřilo k nejsledovanějším filmům světa. Tak jsem se na to podíval, ale neznal jsem to. Bylo to šílený, jak jste to předvídali. Teď se to děje. Měla jsi takový samolibý pocit, když to celé začalo, - že přesně víš, co se bude dít? - Jasně, vypočítala jsem R0. Mě to hrozně děsilo, že se na to lidi chtějí dívat, vždyť je to o strašné pandemii, která usmrtila spoustu lidí.

Ale musím říct, že jsem v kontaktu se scenáristou, který ten film napsal. Ten mi hnedka psal, protože zná lidi v CDC, ti říkali: „Je to tady, noste respirátor a důkladně si myjte ruce.“ Psal mi, že už je to tady, všichni nosili roušky. A my jsme v rodině začali nosit roušky ještě dříve než naprostá většina lidí. Tehdy jsem něco točila v Americe, ve Filadelfii, a na ulici se na mě lidi divně dívali, moc tomu nerozuměli.

Hele, tam počítám číslo R, to už jsem dlouho neviděla. Vypadám strašně mladá, jsem tak hubená. Jsi mladá, hubená a krásná teď, nechci slyšet nic jiného. Ale zlato, poslouchej, jako většina lidí jsem i já v lockdownu vařila jako blázen. Mám obrovský zadek! Nedávno jsem psala odpovědi k rozhovoru e-mailem. Tak jim píšu, už jsem na konci a chci to poslat, když si vzpomenu, že bych to měla zkontrolovat.

A tam, kde jsem psala filmová herečka, to můj program automaticky přepsal na faldová horečka. A myslím, že tak se budu odteď představovat. Zdravím, jsem Kate Winslet, faldová horečka.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář