Robbie Williams o porodu, rodičovství a fanoušcíchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
97 %
65. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:515
Počet zobrazení:30 974

Pro zpestření dnes přinášíme jednoho archivního Grahama ze žádostí od fanoušků. Robbie Williams povypráví o porodu své dcery a při rozhovoru o urážení fanoušků se přidají i zbylí hosté, Emma Thompson a Jimmy Carr. A protože Robbieho není nikdy dost, vřele doporučujeme toto legendární video, ve kterém vypráví o jednom svém hodně zvláštním ránu.

Poznámky:
Proutěný muž odkazuje na horor z roku 1973, který je v češtině spíše známý jako Rituál a odehrává se na odlehlém skotském ostrově.
Horst Wessel byl příslušník SA zavražděný v roce 1930 a později glorifikovaný nacistickým režimem. Jeho píseň Die Fahne hoch se stala hymnou nacistické strany (Wikipedie).

Přepis titulků

Ty jsi napsal hodně těch písniček v době, kdy byla Ayda těhotná, a potom, co se Teddy narodila. Uvědomuješ si víc svůj odkaz ve smyslu, - co si o tobě tvá dcera bude myslet? - Jsem docela neuvědomělý čolvek. Čolvek? Co o mně neví je, že jsem neuvědomělý čolek. Někdy se to o mně bude muset dozvědět. Ale tohle je prostě táta, tohle táta dělá. Vždycky nejdřív mluví, potom přemýšlí. Omlouvám se, Teddy. Ale ano, bylo to chvilku po tom, co se narodila.

A já vidím svoje písničky, některé svoje písničky, jako sliby, které dávám. Jeden byl pro Aydu v albu jménem Reality Killed The Video Star, ta píseň se jmenuje I Won't Do That To You a jde o to, že ji neopustím, nezlomím jí srdce. Jakmile jsem to v tom studiu nazpíval, bylo to zpečetěné, myslel jsem to vážně. A potom jsem napsal Go Gentle pro Teddy, kde je: "Každý den i noc tu budu." A to je jako můj slib. Protože jsem se choval dost sobecky, byl jsem popová hvězda od 16, dělali všechno za mě, vím toho docela málo a teď se musím starat o toho človíčka.

Děsil jsem se, že na to nebudu mít. - A tátové tu písničku chápou. - Jo, víc než kteroukoli jinou. Lidi zastavovali v autech, spouštěli okénka, aby mi řekli... Přišlo mi, že ta píseň dorazila, kam měla, protože tátové na mě koukají s tím vědoucím pohledem a vím, že to pochopili. - Narodila se Teddy tady? - Ano, narodila. Byl jsi vlastně u toho přivítání Teddy, byl jsi u porodu?

- Ano. - Viděl jsi to přímo? - Ano. Bylo to, jako by shořela má oblíbená hospoda. Už na té pneumatice nezbylo moc vzorku. Postavili jste ji znovu? Zatím jsme se do toho nepustili. Možná je na cestě další. Nechtěli bychom to dělat dvakrát. Asi bude zatím nejlepší žít s těmi troskami. Zní to jako rozhovor u operace.

Prostě se spokojíme s tímhle. Charlesi, do které kamery? Promiň Aydo. Máš nádhernou frndu. Robbie minulou sobotu v rádiu povídal, že v talk show říká, co by neměl, a já mu říkám, že bude v pohodě. Hrozně se bojím, protože nakonec se vždycky musím omlouvat nebo posílat květiny. Na to se chci zeptat, urazil jsi někdy někoho - a potom mu poslal květiny?

- Nikdy květiny, ale poslal jsem dopisy. - Ručně napsané? - Ano. - A jaká byla reakce? - Vlastně žádná nebyla. Ale mám pocit, že jsem udělal správnou věc. - Stejná otázka. - Ano, provedl jsem strašné věci. - Často? - Jo, myslím, že květiny jsou dobrá cesta. Nebo narvi do schránky psí hovno... Druhá možnost je spálit všechny mosty.

Tohle už nenapravíme. - Tys nikdy neurazila... - Pořád někoho urážím. Celá města a vesnice. Urazila jsem ostrov Man a celý ostrov Wight. - Neustále píšu dopisy. - Ostrov Man? - Ano, myslím, že to byl ostrov Man. - Jak? - Byla jsem u Craiga Fergusona. - Šlo o incest? Vlastně ne. Bylo to něco s bičováním homosexuálů na pláži nebo střílením Skotů něco takového. Musela jsem jim napsat omluvný dopis, ale dostala jsem milou odpověď od jejich vlády, ve které mě zvali na návštěvu.

Možná měli postranní úmysly. - Představuju si proutěného muže na pláži. - Ano. Měl jsem koncert... Nevím, kde to bylo. Stuttgart? Tam, kde dělal Hitler projevy. Přede mnou bylo 80 000 lidí... - Robbie živě z Norimberku. - Byl to Norimberk! Samozřejmě.

Pokračuj, pokračuj. Když zpíváte, můžete zpívat a zároveň si se sebou povídat. Vypouštíte slova, vystoupení jede, ale když to znáte, začnete: "Koukni na ně. Ta je dobrá, koukej na její prsa. Všimla si toho. Ale to je v pohodě, jsi Robbie, koukej se na ně, líbí se jí to, můžeš být sprostý." Takové věci. A v tomhle případě přede mnou bylo 80 000 lidí a já si říkám... Zpíval jsem asi Angels a v hlavě si říkám: "Koukej na ně.

Maj mě fakt rádi. Taky je mám fakt rád. To je super. Vždycky nám toho o Němcích napovídali, babička přezdívala svému nočníku němčour a teď jsou tady tihle všichni a milují mě a já miluju je a je to super, ukážu jim, jak si jich cením, až dozpívám tuhle písničku." Během toho všeho jsem zpíval, a když jsem dozpíval Angels, začal jsem: "Deutschland, Deutschland über alles." Aspoň to nebylo nic od Horsta Wessela. A těch 80 000 lidí mě vypískalo.

To je dobře. Horší by bylo, kdyby si řekli: "Konečně vůdce." Ale málem došlo k mezinárodnímu incidentu. Kde bychom byli bez smyslu pro humor? V Německu. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na každý stát existují fórky, tak proč se nezasmát i na úkor Německa, ne? Vždyť historie už se přece opakovat nebude. :-)

140

Odpovědět

Když už se to ve videu zmínilo, proč se nepřeloží víc dílů od Craiga Fergusona ?? Myslím, že to byl jeden z nejúspěšnějších talkshow na videacesky.

217

Odpovědět

řechtal jsem se od začátku do konce :D

110

Odpovědět

Pořád nechápu, proč jsou Němci pořád tak pobouřeni svou vlastní hymnou. Robbie zazpíval první sloku jejich SOUČASNÉ hymny, která s nacismem má společného pramálo a vznikla o téměř století dříve.

Je to stejné, jak kdyby Češi začali pískat při své vlastní hymně (jiné sloce) kvůli "To je Čechů slavné plémě.." nebo Slováci při "Kto jak Slovák cíti, nech sa šable chytí a medzi nás stane. Už Slovensko vstáva, putá si strháva".
Jenom proto, že to je moc nacionalistický. :) Jednou to mají jako součást hymny, tak kde je problém?

123

Odpovědět

Ani nevím co je na tom urážející. Mě je to vždy v p****i co s o mě myslí nebo řekne. Jakoby to mělo fakt vliv do mého života či jak to stádo lidstva nazývá

11

Odpovědět

+EgoMike: Wow, tamtú slohu som vari ešte nepočul. Očividne som Slovák ako buk. :D

80

Odpovědět

+RezolutTak hymna většiny národů je z většího celku. A většinou hooodně nacionalistického. Ani Slovensko není výjimkou a používá stejně jako my jednu sloku.
Já jako Čech vim jenom, že ta druhá sloka je a jak začíná, ale nazpaměť ji neumím. :))

10

Odpovědět

+MikeMalý fakt na záver: slovenská hymna vznikla pôvodne z piesne Kopala studienku

[:Kopala studienku, pozerala do nej,:]
[:či je tak hlboká, ako je široká,
skočila by do nej, ej, skočila by do nej.:]

[:A na tej studienke napájala páva,:]
[: povedzže mi, milá, holubienka sivá,
kohože si panna, ej, kohože si panna?:]

[:A ja ti nepoviem, lebo sama neviem,:]
[: prídi na večer k nám, mamky sa opýtam,
potom ti ja, poviem, ej, potom ti ja poviem.:]

- hold, Slovensko bolo vždy umelcov raj. :D

01

Odpovědět

4:40 - Jak Norton vypadá, že ho to nezajímalo, ale jak se zmínil Hitler, najednou jedno ucho. :D

70

Odpovědět

Tak tohle nemělo chybu. Začátek byl takový nic moc, vypadalo to, že to bude celkem nuda a pak to přišlo a já se prakticky nepřestal řezat smíchy. :D Pecka!

91

Odpovědět

Grahamovi hosté nikdy nezklamou. Jeho show je opravdu skvělá. Ale tohle video je jeho top. :)

122

Odpovědět

Ten Robbie, ten se v životě prostě nenudí! :-D
Ale je divné koukat na Jimmyho Carra, když někoho nepobuřuje... :-D

261

Odpovědět

Robbie má tie najlepšie historky :D

372

Odpovědět

Dle mě druhé nejlepší video na VČ celkově. První překvapivě u mě osobně má taky Robie u Grahama. Ten pán je pán s velkým P.

Robbie Williams a ráno na zámku

210

Odpovědět

"Kde bychom byli bez smyslu pro humor...v Německu!"
Tak tohle mě dodělalo :D :D :D

691

Odpovědět

Starej fór. :) A ne jen v Anglii. Je zvláštní, kolik lidí ho nezná. :) Mám pocit, že je to i jedna z Rimmerových "protiněmeckých hlášek" v Červeném trpaslíku. :)

64

Odpovědět

+MikeEhm...Znám nazpaměť každý díl i v originálech, vystřižené scény, skeče z 90 let pro neziskové organizace, hudební videoklip, soutěže nebo komediální vystoupení na motivy Red Dwarf a jsem si naprosto jistý, že Rimmer něco takového nikdy neřekl a Chris Barrie už vůbec ne. Tvůj pocit tu nemá co dělat. Pokud chceš citovat hlášky jednoho z nejlepších seriálu všech dob, musel bys ho prve znát -_-

410

Odpovědět

+Ne opravdu neuuuu, citlivé téma....

00

Odpovědět

+Ne opravdu neStoprocentně je tam tenhle vtip parafrázovaný. A pokud ne přímo, tak nepřímo skoro v každém druhém vtipu o Němcích. A jestli mi chceš tvrdit, že ty tam nejsou, tak škoda slov. :))

A obhajovat se tím, že znáš desítky, ne li stovky hodin dialogů? Tak to jsi buď egoista a nebo autista. Jinak je na místě mé "mám pocit" a ne "já to znám nazpaměť a neni to tam". Trochu pokory příště, díky.

10