Emma Thompson snědla svému manželovi výtvor do soutěže a Hugh Laurie natáčel se lvemThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:7 541

Zpěvačka Sara Bareilles a herečka Emma Thompson ukážou, že v pečení se na rozdíl od Emmina manžela moc nevyznají. Emma navíc přidá historku o faux pas, které ji potkalo v jejím domě na samotě, kam si jezdí v létě odpočinout. A celý příspěvek završí Hugh Laurie a jeho rada, jak se vypořádat se zuřivým lvem.

Poznámka:
Delia Smith je šéfkuchařka, která v Británii moderuje velmi populární show o vaření.

Přepis titulků

Tys napsala ten text o pečení, s tím krátkým refrénem, cukr… - Cukr, máslo, mouka, ano. - Ale to není správně, mám pravdu? No, velice brzy mě vyškolili. Napsala jsem krátký motiv, opakuje se v tom představení, když Jenna začne se svým pečením, tak jsem si říkala, že to bude hezké, opakuje se tam „cukr, máslo, mouka“. Ale jeden profesionální pekař si mě vzal stranou a řekl mi: „Víte, že v tom není cukr, ale sůl?“ Říkala jsem si super, ať mi kouká vrátit lístky.

Přišlo mi to drzé. Jo, bylo to drzé. Ale víš, kdo by tohle věděl? Emmin manžel Greg, který v pečení soutěží. Ano, vyhrál v pořadu, kde celebrity soutěží v pečení. - To je nóbl. - Jo, bylo to nóbl. Ale málem jsi mu to zkazila. Jo, byla tam výzva… Někdy po nich chtějí šílené věci. Měli upéct sami sebe ze sušenek. Udělat sušenkovou verzi sama sebe. To hraničí s fašismem.

- Přesně, měli se bouřit. - Ano, bouřit. Nicméně pekl sám sebe a rozhodl se udělat takovou palačinku, která měla představovat kilt. Takže postavil takovou konstrukci, která byla vlastně on, nohy ze sušenek a navrchu ten kilt. A nad tím zbytek jeho postavy, nějaký serepetičky a tak. Připomínalo to kombinaci Salvadora Dalího a… - Sušenek.

- Přesně. Ne, Delie Smith. Nicméně jsem jeden večer přišla, už jsem něco vypila, vešla jsem a uviděla tu konstrukci. Moc jsem si to neuvědomovala, ale uviděla jsem ten kilt a vypadalo to moc dobře. Vypadalo to přímo k nakousnutí, tak jsem to snědla. Přesně tak. Další den přišel do kuchyně a povídá: „Kdo snědl můj zasranej kilt? - Je pryč. Co…?“ - „Kdo snědl můj kilt?“ - Přesně na to se ptal. - To by mohla být písnička. Nakonec jsem to hodila na naši dceru.

Teď už je pozdě, už s tím nic nenadělám.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překvapil mě Downey, jak je tam v klidu, ale přitom se i zapojuje. Moc ho nesleduju a tady ho taky nevídám, tak jsem čekal, že bude "hlasitější", pač říká se, že Tonyho Starka ani moc nehraje, že takový je. To být tam místo něj Will Smith, tak je z něj jednomu do breku, jak by musela být ta primadona nejvíc slyšet a vidět, přestože mluví někdo jiný.

202

Odpovědět

Tak tohle je ovšem sestava. To nemohlo dopadnout špatně :-)

151