George Clooney běhá jako Tom Cruise a Ewan McGregor hraje Co bys radšiThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:7 634
Určitě vám neušlo, že Tom Cruise ve filmech často běhá. V dnešním videu vám Britt Robertson vysvětlí, že takový běh se herci učí od kaskadérů, George Clooney se ho pak pokusí napodobit a svou trošku přidá i Hugh Laurie. Ve druhém videu si Ewan McGregor a Chris O'Dowd s Grahamem zahrají hru „Co bys radši“.

Přepis titulků

Já to nikdy úplně nepochopil, ale někde jsem četl, že ses měla naučit - přímo běh filmových hvězd. - No, u mě to zkoušeli asi 5 minut. - To já bych tě to naučil. - Vážně? - No jistě. - To fakt existuje? Co je to běh filmové hvězdy? Proč mě neinformovali? Ty kulháš. - Pravda. - Nevím, fakt to existuje? Je to tak.

Náš šéf kaskadérů, Rob Alonzo, mi jednou řekl: „V tomhle filmu budeš muset hodně běhat, jestli na tom chceš zapracovat, můžeš se naučit běh filmových hvězd.“ On totiž hodně pracoval na Mission Impossible s Tomem Cruisem. A opravdu něco takového existuje. - Tom běhá takhle, ne? - Jo, ale musíš zvedat kolena, ano, musíš zapojit obličej, hodně velká gesta a tak. - Kde máme kameru? - Tahle tady. Opři se do toho. Běh filmové hvězdy.

Úplně to chápu. Vzadu něco vybuchuje… - Teď tomu rozumím. - Ale Hugh, tys musel taky bojovat, dělal jsi někdy nějakou rvačku? Ve filmu? Ne. Ale jo, prali jsme se. Dokonce jsme na to trénovali. Svlékli jsme se. Teda ne úplně, ale bylo to fyzické. Byli jsme na žíněnkách, vzali si nás pořádně do parády.

A on je mimochodem opravdu ve formě. Ale mělo to svoje úskalí. Jednou jsem měl dát pěstí tady tomu pánovi, ale měl jsem na sobě takový obří prsten. Udeřil jsem do té žíněnky, buch! Teda spíš než buch to bylo žďuch. Ale minul jsem ho o šířku kožní buňky, málem jsem poškodil nejkrásnějšího muže planety. - Já vím. - Skvělý zvuk, moc hezky. Počkat, já si myslím, že to zvládnete ještě lépe. - Zkusíme to znovu.

- Takhle těsně to bylo. Opravdu, bylo to… Asi by mě nikdo neměl moc rád.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravdu je tam bradavku na nose a ne bradavici?

00

Odpovědět

Ano, nipple je bradavka :) Bradavice na nose je ostatně na tuto hru až příliš reálná věc v porovnání se zubem na tváři.

50

Odpovědět

To druhe video uz tu bylo

00

Odpovědět

Máte pravdu. Vypadá to, že už je to video u nás nějakou dobu nefunkční, nejspíš nebylo z oficiálního kanálu a bylo z YouTube mezitím odstraněno, proto jsem na něj při procházení webu nenarazila. Tak třeba pro ty, kteří tu před 5 lety ještě nebyli, se bude hodit, že se tu objevilo znovu a tentokrát funguje. Každopádně děkujeme za mnohaletou přízeň! :)

91