Ewan McGregor a světelný mečThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 025
Počet zobrazení:13 075

Ewan McGregor si v britské talk show Grahama Nortona zavzpomínal na svou roli Obi-Wana Kenobiho v Hvězdných válkách. Spolu s Chrisem O'Dowdem si pohrál se světelnými meči.

 

Přepis titulků

Je pravda, že sis nechal světelný meč? Oficiálně světelný meč nevlastním. Jeden mám. Rekvizitář mi jeden dal. Ne nedal! Protože já jsem jich pár koupil. Chtěl bys? Jsou docela dobrý. Tenhle je už zapnutej. - Ty nevíš, co s nima. - Ale ty ano. Který bys chtěl?

Který z nich vypadá jako tvůj? Ten uprostřed vypadá jak ten, co jsem měl... Ten je Aleca Guinnesse. - Tak ten dostaneš ty. - Jo. Ty jsou fakt pěkný. - Úžasný. - Jak se to vypíná? - Když s nima budeš bojovat, zlomí se? Nezlomí. - Ale ty zvuky musíš dělat sám. Chceš taky jeden? - Vůbec ne. - No tak. - Tady máš. Páni, koukněte na to!

To je úžasný, umíš ty zvuky? Hele, je pravda, že jsi dělal... Určitě už jsi to slyšel tisíckrát. Jako v Rockym. V Rockym to dělali taky. Kde jsi musel dělat ty zvuky sám. Museli pak ten zvuk zpětně upravovat, protože byl strašnej Protože tam byla parta lidí, co dělali...

Ne, na začátku bylo docela těžký nedělat ten zvuk. Jo. A pak když to zhasíná, tak to dělá... Takový zvuk, když zhasíná. - No jo. - Jak se to vypíná? - Slyšel jsem, že v Rockym, zvlášť v jedničce, kde kvůli zvukovým efektům Sylvestr Stallone dělá... - Jdeme na ten světelný zvuk. - Musíme je zapnout. Dobře, takže vypnout.

Jak jsi to udělal? Máš se co učit. - Tady, tady. Teď je to vypnutý. - Je to. - Takže, když se rozsvěcí, dělá to takový zvuk... Pěkný. Jde ti to dost dobře. Strávil jsem tím měsíce. Můj se pořád vypíná. Rozbijou se, rozbijou. - Stojí 150 liber, každý.

- Kolik že stojí? - 150 liber. Mám tady míček. Nadhodím ti ho. Tady odsud. Počkat, kdo je kdo? Prostě si... tak. Vlastně, já bych měl... Umíš házet, Chrisi? - Nebuď hnusnej. - Já házet neumím. Běž ty. - Dobře. - Fajn, odpálkujeme ho. Dobře. Moc pěkně, dobrý.

Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

co to maj za mece, kdyz nedelaj zvuky?!?! ty oficialni zvuky delali, dokonce i "jiskrili" pri stretu s nejakym objektem

210

Odpovědět

Už se nemůžu dočkat! :)

180

Odpovědět

Fajn, lidi, tak jsem se vrhla do celýho dílu. První část už je hotová, ještě dvě... :)

190

Odpovědět

Bzííííí :-D

180

Odpovědět

murdock 15:21 - 10.9.2011 Docela bych bral i celý díl téhle talk show, protože Ewan McGregor a Chrise O’Dowd to je záruka kvality.

Taky se přidávám

200

Odpovědět

Gabrielle: Dik za tip, vyborna talk show a tenhle dil obzvlast :)

180

Odpovědět

Pěkné, ale popravdě jsem čekal lepší repliky - např. Light Saber FX, které jsou oficiálně licencované a jsou včetně zvuků a polohových senzorů (kvuli zvukům vžum vžuuum)

Ale jinak fajn

180

Odpovědět

Kdo si hraje nezlobí :D:D

190

Odpovědět

Byl bych pro přeložení nejen tohoto dílu, ale i jiných videí u Nortona.

181

Odpovědět

Taky bych byl pro přeložení celého dílu :)

180

Odpovědět

Výborný video, uvolněný lidi, Macgregor strašně vtipnej:D
A moderátor hrál v jednom seriále od Linehama (IT crowd)

191

Odpovědět

Cheyenee: Je to v té čtvrté části, kolem 2:50 http://www.youtube.com/watch?v=EAAAnIHMeLw&feature=related :D

180

Odpovědět

Matěj Pokorný - spíš by to skončilo tak, že by si každej omylem ufik nohu, zatím co by zkoušetl ty star wars pohyby:D

181

Odpovědět

Jsem zvědavý, jestli vědci někdy vymyslí i opravdové světelné meče, jako jsou ve Star Wars. Zatím je to hudba budoucnosti, ale třeba si za 50 let opravdu zabojujem :) .

186

Odpovědět

Gabrielle: Ty ale nebylo v tomto díle, ne? Pošli link, taky se chci zasmát :D

180

Další