George Clooney u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:698
Počet zobrazení:13 074

U Grahama se tentokrát sešli dva charismatičtí pánové - George Clooney a Hugh Laurie. Jako první se ke slovu dostane americký herec; dozvíme se, že je velký šprýmař a dokáže se omluvit za špatně odvedenou práci.

Přepis titulků

Na tohle se tě musím zeptat, protože když tu byli tví kolegové z Památkářů... - Matt Damon... - Bože, tenhleten díl! - Tady je máme. - Řekl mi, jak zlý jsi na něj na place byl. - Jo. - Tyhle lidi jsi zatím nemučil? - Ne, zatím tedy o ničem nevíme. - Nevracej se do hotelového pokoje. Je dost známé, že celá léta si děláš legraci z Brada Pitta. Bradovi jsem provedl příšerné věci, ale moment, on mně taky! Jak to začalo?

Ani nevím, natáčeli jsme, myslím, že první díl Dannyho parťáků... Nevzpomínám si, co to přesně bylo. Jako první jsem asi... Jedna z mých oblíbených věcí jsou samolepky na nárazník, protože zadek auta si nikdo nekontroluje. Takže to lidem lepím na auta, protože je sranda, když jezdí s hroznými a trapnými nálepkami. Našel jsem jednu s listem marihuany a nápisem "Srát policajty". A dal jsem mu to na auto, protože bylo jasné, že ho s tím zastaví.

A taky se stalo. On pak na oplátku u Lettermana na otázku kdy si vezme Angie odpověděl: "Až se ve Spojených státech bude moct legálně oženit i George Clooney." Od té doby si to pořád oplácíme. Mám třeba dopisní papíry s jeho jménem a posílám ostatním hercům dopisy od Brada Pitta. Poslal jsem tak Meryl Streepové hromadu cédéček na učení přízvuků. Bylo tam všechno, galský a jidiš, zkrátka všechno v obrovském balíku.

Poslal jsem jí to s dopisem: "Vím, že budeš natáčet Železnou lady, tenhle chlápek mi pomohl s přízvukem do Tróji" nebo tak něco... "...snad ti to pomůže taky." Meryl z toho byla hodně zmatená. Poslal jsem spoustu dopisů spoustě lidem Bradovým jménem... - Ale neříkáš jim to. - Ne, ani jedné straně. Možná až tak po roce, spíš po dvou... Vždycky se diví: "Děláš si srandu?!" Teď provádím věc, o kterém vám nemůžu říct.

Ale tak za rok uslyšíte, že jsem byl zatčený. To není sranda, vím, že jsem trochu přestřelil. - To je napínavé. - To tedy je. Moje žena je obhájce, takže budu v pohodě. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

na ten anglický přízvuk "dr. House" si asi vážně nikdy nezvyknu :D

20

Odpovědět

tu holku si dokážu neuvěřitelně zhmotnit do jakýhokoliv p***a

326

Odpovědět

V čase 0:33, jakým anglickým slovem nazývá Hugh slovo šílenství? Děkuji:)

10

Odpovědět

Teda spíš 0:30

00

Odpovědět

+rodgarLunacy

80

Odpovědět

nevím proč, ale o Clooneym jsem si vždycky myslel, že je arogantní morous, asi že jeho neutrální výraz vypadá tak nějak přísně... jak moc jsem se spletl :) pobavil fakt super :D

320

Odpovědět

ono to možno bude aj moderátorom... u grahama je veľmi uvolnená atmosféra... Craig im dával zabrať, u conana je to také strojené a u zvyšku tiež...

00

Odpovědět

Clooney je frajer, veľmi sympatický je mi vystupovaním

80

Odpovědět

Jsem si na netu našel pár Georgových fórků a tohle mě fakt pobavilo :-))

https://www.youtube.com/watch?v=FRFbemtV-p0

50

Odpovědět

Exkluzivní díl !!! George je prostě neskutečnej sympaťák a koukam že i pěknej "grázl" :D :D :D

61

Odpovědět

Clooney serii Batmana nezabil to udělal Schumacher...

293

Odpovědět

Škoda, že ho rodiče nevychovali lépe, nemusel by být b******t ;)

769

Odpovědět

Škoda, že ji rodiče nevychovali lépe, nemusela by to být holka. Vidíš nějaký rozdíl?...

166

Odpovědět

Jů, další z řady trotlů, snažící se bejt vtipnej...

71

Odpovědět

Škoda, že tě rodiče nevychovali lépe, nemusel jsi být bighovnocock ;)

90

Odpovědět

Nechtěl by někdo něco přeložit s Hughem Lauriem? :)

542

Odpovědět

taky jsem čekal, že doktor něco řekne a nic. když začal, tak mu do toho skočili :D

120

Odpovědět

Hodně dobrý díl a George? Neuvěřitelný sympaťák :D

461

Odpovědět

Proc neprelozite celej dil kdyz je na utube ? https://www.youtube.com/watch?v=mWDJE_mrwuI

27

Odpovědět

Protože se nejedná o oficiální kanál a kvůli autorským právům může být dřív či později zablokovaný.

382

Odpovědět

kdo je ta holka?

112

Odpovědět

to je moja milovana Britt Robertson :-) (dan in real life, life unexpected, secret circle, first time, under the dome, tomorrowland-to je film kvoli ktoremu boli tito 3 u grahama no a este Longest ride)

131

Odpovědět

+vivo"Britt Robertsonová" když už :)

1497

Odpovědět

+vivoTo si děláš srandu, že jo? :D Úplně nesnášim přidávání nesmyslných českých koncovek ke jménům. A když to ještě někdo zdůrazní, tak to je teda síla.... -_-

5413

Odpovědět

+vivoNo nevím, já mám k tomu neutrální vztah, takže je mi celkem jedno, ale rozhodně se nejedná o "přidávání nesmyslných českých koncovek" jak to nazval TerriB, ale o pravidla českého pravopisu. Například zde je to hezky vysvětleno http://nase-rec.ujc.cas.cz/archiv.php?art=7046
Jen
do toho očekávám co nejvíc mínusů i když mám pravdu.

1915

Odpovědět

+vivoKdyž se nejedná o česká jména, tak by se to dělat nemělo. Většinou to vypadá vážně příšerně. Ta herečka se jmenuje Britt Robertson. Tak ji najdeš všude, tak je psaná v titulkách filmů. Tak se jmenuje. Ne Robertsonová.

134

Odpovědět

Video bezvadný, pobavilo mě to :) Líbí se mi zjištění, že je George svym způsobem trochu troll :))

akorát jsem si všimla překlepu u prvního videa v čase cca 2:00 "Vím, že budeš natáček Železnou lady"
a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli by se to "Fuck cops" u prvního videa nedalo přeložit jako "N****t na policajty" nebo by to muselo být "Fuck the cops" ?
Sama se stále učím ^^ každopádně, díky za překlad.

81

Odpovědět

O Georgových kouscích si toho zjistit víc, stojí to za to...

61

Odpovědět

+SriberPřímo pod tímhle úryvkem na YT je historka o tom, jak uklízel hovínka z kočičího záchodu, až si majitel kočky myslel, že chudina nekoná potřebu a vzal ji na veterinu. Dostala předepsané projímadlo, ale George dál nenápadně uklízel, až nakonec do záchodku vykonal potřebu sám a majitele málem ranila z té nadílky mrtvice. :D

Eco, překlep opraven, díky. V překladu to znamená "nasrat na policajty" s určitým členem i bez něj, akorát mi zrovna přišla na mysl tahle zkrácená verze. :)

941

Odpovědět

+SriberhAnko: Tak to je super :D taky nesnáším kočky

414

Odpovědět

+SriberMůj pes taky takhle "uklízel" kočičí bobky. Starý pes mi umřel a já si pořídila nové štěně a moje kočka celý týden neměla bobek v záchůdku. Říkala jsem si, že chudinka má ze psa takový šok, že dostala zácpu. Tak jsem ji vzala k veterináři a dostala projímadlo. Teprve později jsem psa načapala, jak vyžírá její záchod. Bohužel ho to ani po sedmi letech pořád nepustilo, a tak musím kočičí bobky uklidit co nejrychleji než je uklidí pes. Ptala jsem se i veterináře, jak ho to odnaučit, nebo jestli mu nechybí něco ve stravě. Říkal, že někteří psi to prostě dělají a odnaučit se to nedá. Ve stravě mu prý taky nic nechybí, že se to pozná podle kvality srsti, prý mu to asi chutná.

51

Odpovědět

+Sribernešel by záchodek dát trochu výš? kočka vyleze, pes nedosáhne

80
Další