George Clooney o dětství a dětechThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:4 070
Nový film George Clooneyho, Půlnoční nebe, už má pramálo společného s jeho rolemi v Dannyho parťácích. V Grahamově show dnes vysvětlí, co ho ke změně v kariéře přinutilo. Díky Grahamovi také nahlédneme do doby, kdy George ještě vůbec nebyl slavný, a ve druhém videu se ukáže, jakou neplechu naučil George svá tříletá dvojčata.

Přepis titulků

Tohle mě zajímá, kdy sis jako režisér uvědomil, že bys možná mohl hrát takového drsného staříka? Dělal jsem jeden rozhovor… To se ti bude líbit, Grahame, ty jsi taky drsný stařík. Nedávno jsem dělal rozhovor a oni řekli: „Býval jste ve filmech jako Zakázané ovoce nebo Dannyho parťáci. Chcete se teď v kariéře zaměřit spíše na tento druh filmů?“ A já: „Ne!“ Nechci hrát drsného staříka.

Říká se tomu stárnutí, s tím nic nenadělám. Kdybych se mohl vrátit do roku 1998, udělal bych to. Ten herec hrající mladého Augustina, Ethan Pack se jmenuje… Tady ho máme. Ano, hraje mladého mě. Já jsem byl režisér a rozhodoval jsem o obsazení, takže má 190 cm, vypadá skvěle…

Neměl bych tady nadávat, ale řekl jsem si: „Nasrat, beru jeho.“ Ale je jasné, že je to poměrně přesné. Máme fotku tebe v jeho věku, tady je. - Podívejte se na něj. - To není ten samý věk. Ty kryso. - To jsi tady mladší? Nebo starší? - Je mi tam 22. Koukni na ten mullet! Něco takového se ve 30 nenosí! To je mullet pro 22letého. Ale můžeme se podívat ještě dál do minulosti, tvůj otec totiž nedávno sdílel fotku z tvých 11 let.

Pokud má doma někdo pocit, že jsou jeho děti hrozně ošklivé, tak ho tohle potěší. Tento kluk totiž vyrostl v George Clooneyho. - Můj bože. - Každý má naději. Musím říct, že jsme neměli tolik peněz, tak mě stříhala máma a zcela očividně jí to tolik nešlo. Zrovna spěchala.

I Ray Charles by mě ostříhal líp.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sheen a Tennant? Tak to by bola veľká škoda, keby sa nepreložilo nič z toho, kde hovoria oni

10

Odpovědět

Jo, taky jsem se na ně těšila, ale zatím jsem bohužel na oficiálních kanálech žádný klip s nimi nenašla...

00

Odpovědět

+jesterkatak to je škoda, dúfam, že by sa tam ešte časom nejaký mohol vyskytnúť

00

Odpovědět

+KorikingBudu ho vyhlížet :)

10