Miriam Margolyes o svlékání a policistechThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
97 %
137. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:8 057
Miriam Margolyes je velmi bezprostřední a extrovertní herečka. V tomto rozhovoru například vypráví, jakým způsobem rozveselovala štáb při natáčení Věku nevinnosti a rovnou naváže související historkou o tom, jak se svlékala na policejní stanici.

Přepis titulků

Když jsi pracovala se skvělým Martinem Scorsesem, nepotěšila jsi štáb svým módním vkusem, ale něčím přece jen ano. To je taková historka… A je to pravda. Určitě znáte Martina Scorseseho. Já hrála ve filmu, který on režíroval. - Věk nevinnosti. Velmi dobrý film. - To je pravda. - To si myslím. - V pořádku. Jo, byl dobrý. Než začalo natáčení, měli jsme takovou přehlídku kostýmů.

Všichni si vás prohlédnou, jestli se kostým hodí k té postavě a tak. A já jsem ten den byla na řadě úplně poslední. Byl to velký štáb, opravdu spousta herců. Daniel Day-Lewis, Michelle Pfeiffer, opravdu důležití lidé. A pak ta zlodějka, Winona Ryder. Neměla jsem ji ráda. Fakt ne.

A spousta dalších lidí. Neměla ji ráda. Richard E. Grant, ten byl kouzelný… Prostě spousta lidí. Siân Phillips… Vážně stovky lidí a já byla úplně poslední. Když jsem vešla, viděla jsem, že jsou naprosto vyčerpaní. Úplně celý štáb, byli celí skleslí, unavení, měli toho dost.

Říkala jsem si, že musím něco udělat, nějak je rozveselit. Když jsou lidé v takovém stavu a víte, že s nimi musíte pracovat… A napadla mě jedna věc, co bych mohla udělat. Tak jsem se tam postavila, zvedla tričko a strhla si podprsenku. Takže vypadla moje prsa, která jsou velká a…

přátelská. A prostě jsem jim je dala. A oni z toho měli radost. - Geniální. - Stálo to za to. Já je také viděl. Viděl jsem je, protože… - Viděls moje prsa? - Ano, pamatuješ, když jsme točili Farmu Cold Comfort - s Johnem Schlesingerem?

- Ano. Tak do jednoho z nich tě bodla včela, jak jsme točili venku. Pamatuješ? - To už si nepamatuju. - No, a tys je vytáhla a řekla: „Hele!“ Já šel za Johnem Schlesingerem a říkám: „Viděls to? Miriam vytáhla prsa.“ A on: „Neviděl, ale slyšel jsem, jak dopadly na zem.“

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář