Lee Mack o projímadlu na divadleThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:12 299

Lee Mack, známý jinak spíše stand-upem nebo pořady v televizi, si zahrál v divadelní hře. Jeho divadelní debut však málem skončil velmi nechutnou katastrofou.
V Grahamově show se objevil spolu s Andrewem Scottem, Stephenem Fryem a Palomou Faith. Když se na ni Lee obrací se svou otázkou, odkazuje na předchozí část rozhovoru, která u nás vyšla nedávno.

Přepis titulků

Co se týče vystoupení na jevišti, Lee tys dělal hodně stand-up, jezdil jsi na turné, ale také jsi byl aspoň v jedné hře. - Jo, v jedné. - S Griffem. Ano, s Griffem Rhysem Jonesem, jmenuje se to The Miser, bylo to ve West Endu. Hele, tady jsem a vypadám... No, jsi skutečný herec. - Upřímně, Pamolo... - Pamolo? No tak, Pamolo...

Chtěl jsem tě poprosit, řekni mi upřímně, posloužil by ti tenhle obrázek k té tvé chvilce? Možná kdybys chtěla, aby to trvalo dýl. Ale pořádně ses na to připravoval. Rozhodl ses... Jo, protože takové divadlo je těžké, to jsem nevěděl, jsou i dvě představení denně. Chtěl jsem na sebe dát pozor, tak jsem přestal jíst cukr asi tři týdny před začátkem. Byl jsem přísný, ale na těch prvních představeních jsem to nemohl vydržet.

Tak jsem šel do zdravé výživy, kde měli balení bonbónů bez cukru. To se mi splnil sen. Víš, jak to bude pokračovat, co? Já netušil, co se stane. Dal jsem si asi dva, ale když 6 týdnů nejíte sladký a milujete to tak jako já... Prostě jsem jich snědl hodně. Asi 40 až 50 těch malých bonbonů. Někteří tušíte, o co tu jde. Přišel jsem na jeviště, časem zase odešel, hodně se to tam střídá.

A najednou cítím kručení. Fakt silný. Nechci to popisovat moc barvitě, ale šel jsem na záchod a vyšlo to mnohem rychleji, než to předtím přišlo. No, aspoň je to venku, že jo. Ale potom to přišlo znovu. Tak jsem vytáhl to balení a na něm vzadu píšou: "Nejezte více než jeden nebo dva na posezení, mají projímavé účinky." Já jich snědl 40. Hodně chodím na scénu a zase pryč, takže situace je dost špatná, ale ještě horší je, že uprostřed té hry se musím otočit a ukázat divákům holý zadek.

To je ten vtip, otočím se, oni se zasmějou a dobrý. Ale měl jsem strašný strach. Ten jsem měl i tak, ale v kostýmu aspoň zase odejdete, když se stane nehoda. Představte si to do první řady. To by mi spadnul hřebínek. Byl jsem vystrašený. Fakt jsem musel jít každých pár minut, jak jsem slezl ze scény, šup na záchod.

A tahle scéna má asi 5 až 10 minut. Řekl jsem kostymérce... Musel jsem se jí svěřit, že jsem z toho dost nervózní, protože to dost možná neudržím. Řekla mi: "Neboj Lee, kdyby mělo dojít na nejhorší, dám ti tam tampon." A já: "Ne, když dojde na nejhorší, dám tam ten tampon já." Ale byl to zajímavý nápad. Jen si nejsem jistý, že by to fungovalo.

Vždyť by vyletěl jak střela - a někomu by vypíchl oko. - To by teprve diváci koukali. S Lee Mackem si nezahrávejte. Neuhodnete, co by se stalo... Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A jak to tedy dopadlo?

33

Odpovědět

První dvě řady si odnesly nejenom nezapomenutelný zážitek. :D
Pozor na kejchani

40

Odpovědět

+kilobyte:D :D :D

Do p****e práce, toho se teď nezbavím, než mi děcka dospějí...

00

Odpovědět

+BlanchTvoje děcka jsou nám ukradené..:-)

08

Odpovědět

+kreolMně tvá potřeba za každou cenu psát "husté" a "stírající" komentáře taky ;)

80

Odpovědět

Moriarty isto kul zase nejakú neplechu, neni aj nejaký rozhovor s ním?

20

Odpovědět

Úryvek s Andrewem Scottem jsme tu měli nedávno :) Andrew Scott o řízení a seriálu Potvora

00

Odpovědět

+Xardassnice, diky, niekedy mi to unikne :)

00