Stephen Fry a Gordon Ramsay u GrahamaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:4 346
Stephen Fry měl tu čest hrát v Simpsonových a popisuje, jak probíhají jejich zkoušky na Zoomu. Ve druhém videu vypráví Gordon Ramsay o své účasti na triatlonu Ironman na Havaji. 

Přepis titulků

Zmiňoval jsi Homérovu Iliadu, to je pro mě oslí můstek k Homerovi Simpsonovi. Tys s ním totiž letos spolupracoval. Je to tak. Velká výhoda lockdownu aspoň pro mě byla, v tom mám štěstí, že doma mám takovou kabinu, která může fungovat jako nahrávací studio. Můžu tam nahrávat audioknihy, namluvit dokument a tak.

Poprosili mě tedy, abych byl hostem v Simpsonových. To je v podstatě americká verze rytířského titulu. - Můžeš říct, koho hraješ? Sebe? - Hraju verzi sama sebe, ale jsem tam špionem. Dělám špionáž. Moc se mi na tom líbí, že jsem většinu scén nahrával s Danem Castellanetem, ten mluví Homera a dědu Abeho. Byl to krásný zážitek, mají totiž čtené zkoušky na Zoomu.

Jsou tam každý ve svém čtverečku, vidíte Nancy Cartwright a z jejích úst vychází hlas Barta. Zrovna tak Yeardley Smith mluví jako Líza. Za posledních 30 let jsme si na ty hlasy tolik zvykli, ale je neskutečné vidět ty opravdové tváře, které k nim patří. Všichni se docela normálně baví, než začnou číst scénář.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

and more importantly, your personal experienceMindfully using our emotions as data about our inner state and knowing when it’s better to de-e https://vidmate.onl/ scalate by taking a time out are great tools. Appreciate you reading and sharing your story, since I can certainly relate and I think others can too

02