Andrew Scott o řízení a seriálu PotvoraThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:6 852
Andrewa Scotta znáte nejspíš z jeho role Jima Moriartyho ze seriálu Sherlock. Objevil se ale i v dalších rolích, například v seriálu Černé zrcadlo si zahrál řidiče, ačkoliv neumí řídit, a v seriálu Potvora hrál zase sexy kněze. To pohne některé jeho společníky ke zpovědi ze svých hříchů. Na pohovku vedle něj usedli Stephen FryLee Mack a Paloma Faith.

Přepis titulků

Mám na tebe otázku, Andrewe. To jsi řídil ty? Ne. No, je to ponižující... Ty řídíš, vid? - Ano, řídím. - Ty ne? Já neřídím. To je krásné, jak hledáš kamaráda. Řídíš? Je to tak ponižující. Hlavně proto, že když neřídíš, trošku se bojí kvůli pojištění.

A když hraješ řidiče... Je to podivné obsazení. Moc se ti to povedlo, ale... - Dokonce věříte, že umí řídit. - Pak přijdou a snaží se pomoct. Ale nějak předpokládají, že jsi naprostý ignorant. "Tohle je volant, znáš to?" "Jo, jasně." "A tady rádio," a tak dál. Potom tě postaví na... Dá se říct takový obří skateboard, celé to auto tam dají a tak nějak tě táhnou a ty... Všichni koukají...

Prostě nevypadáš moc cool. - Takový brm brm. - Jo, brm brm. Ale musíš to hrát. Nemůžeš kouknout pryč a tak. Stephene, ty miluješ technologie, takže Černé zrcadlo se ti musí dost líbit. Jo, podle mě je to vynikající. Charlie Brooker je génius. A vlastně... Řešení tvého problému není daleko. Já mám ve Státech Teslu a to auto se řídí samo, má autopilota. Takže když vezete kamarády, můžete je vyděsit k smrti. Prostě na dálnici tak, aby to neviděli, třikrát zatáhnete za páčku, tím se spouští to automatické řízení, a potom si prostě najdete třeba knížku.

A oni: "Dívej se na cestu!" "Ále, nechce se mi." Potom něco hledám a auto se řídí samo. A já znám ještě jeden trik. Když vám usne spolucestující, to úplně nenávidím, pak musíte řídit a nemáte si s kým povídat. Tak já vždycky počkám, až se začne probouzet, zavřu levý oko, trochu se nahnu... Je to bezpečný, koukám tím pravým, ale oni šílí: "Vzbuď se!"

"Na jak dlouho jsem odpadnul?"

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hezky se to tam sešlo :-D

20

Odpovědět

Wow, chtěl bych vidět ten skandál, kdyby to bylo obráceně... #MeToo

94