Stephen Fry na čaji s princem Charlesem a princeznou DianouThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:7 783

Stephen Fry se dnes podělí o to, jak u sebe na Nový rok hostil prince z Walesu s jeho první ženou, princeznou Dianou, ačkoliv s tím příliš nepočítal a dům měl plný lidí.

Poznámka:
Spitting Image je britský satirický seriál, který se na ITV vysílal v 80. a 90. letech. Mezi prvními si dovolil karikovat nejen přední politiky a celebrity, ale také britskou královnu.

Přepis titulků

Mohl bys lidem povědět o těch Vánocích v Norfolku? - Je to úžasné! - No, jednou jsem byl v jedné show a byla tam také královská rodina. Princ z Walesu mi tehdy říkal: "Vy prý žijete v Norfolku, je to tak?" Odpověděl jsem: "Ano, mám tam dům, vlastně nedaleko Sandrighamu." Tam je jedno ze sídel královské rodiny. Jeho to potěšilo a já říkal, že by mě měli o Vánocích navštívit. On: "To by bylo báječné, skvělý nápad." Já to potom pustil z hlavy.

Na ty Vánoce u mě bylo opravdu plno, bylo nás asi 14, všichni v tom jednom domě. Já ráno vstávám brzy, rozhodně jsem spíš skřivan než sova. Byl jsem vzhůru, dělal jsem vejce Benedikt, to si pamatuju přesně, a holandskou omáčku, což je náročné, musíte se soustředit, opatrně to máslo k tomu žloutku, pěkně rovnoměrně nalévat... Najednou zazvonil telefon. Tak volám: "Zvedněte to někdo." "Prosím, někdo!"

Ne, všech 14 lidí se sprchovalo, šukalo, co já vím, co dělali... Nikdo nešel k telefonu, tak jsem to vzal já: "Ano?" "Mohu mluvit se Stephenem Fryem, prosím?" "Ano, u telefonu." A on: "Tady princ z Walesu." Nějaký kousek mého mozku v tu chvíli chtěl, abych řekl: "Jdi do prdele, Rory." Ale jiná část... Protože vždycky víte, když to je někdo doopravdy, převzala to jiná část a řekl jsem: "Dobrý den, pane."

"Říkal jsem si, že bychom přijali vaše pozvání na čaj." Řekl jsem: "To by bylo úžasné, kdy by se vám to hodilo?" "Co třeba na Nový rok?" "To by bylo skvělé." Tak jsem zavěsil telefon, srovnal si myšlenky, vyšel jsem na chodbu a zakřičel jako Rick z Mladých v partě: "Domovní schůze!" Všichni se objevili na schodišti a já jim řekl: "Přijde princ z Walesu na čaj." Všichni se zmohli jen na: "Panebože!" Potom se nabídl ten úžasný pohled, který jsem mohl vyfotit, měl jsem.

Všichni tam... Třeba Hugh Laurie vysával. Vařili jsme čaj, všechno to připravili, oheň v kamnech, všechno hotové. Všichni jsem vyhlíželi zpoza záclon jako malé děti, sledovali auta, až konečně dvě auta zabrzdila. Všichni kromě mě se vypařili. Zazvonil zvonek a já si říkal, že musím zůstat hezky v klidu. Jinak by si mysleli, že vůbec nejsem cool. Tak jsem napočítal do 15, znovu zvoní, otevřel jsem dveře a on řekl: "Doufám, že vám nevadí, že jsem přivedl svou ženu."

A vynořila se tam princezna Diana. Pozdravila: "Dobrý den, Stephene," a já: "Dobrý den." Všichni se vrátili, měli jsme čajový dýchánek, byl fantastický, ona měla na sobě kovbojské boty, které jí moc slušely. On na sobě neměl kovbojské boty, což mu také moc slušelo. Proběhlo to výborně, všichni se skvěle bavili. Potom byli na odchodu, on poděkoval, rozloučil se, ale ona se zastavila ve dveřích a řekla: "Je mi líto, že odcházíme, ale také mě těší, že jdeme tak brzo, v televizi dávají Spitting Image a já se na to u sebe podívám.

Oni to samozřejmě nesnáší, ale já to miluju." To je celá ona. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

První první, napsal jsem sem první!!!!:D

Dáte mi za to like??:-D

1326

Odpovědět

Nedáme :P

30