Amanda Seyfried a Stephen Fry o filmu Občan KaneThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:3 791
Amanda Seyfried hraje v novém filmu Mank, který rozkrývá okolnosti vzniku legendárního, přelomového filmu Občan Kane. A Stephen Fry byl očividně zasvěceným divákem, o filmu Občan Kane leccos ví. Ve druhém videu řekne Amanda něco o svém tetování z Mamma Mia.

Přepis titulků

Chtěla jsi mluvit o svém novém filmu Mank. Na Netflixu je ode dneška k vidění a také přišel do některých kin. Je to pravdivý příběh o scenáristovi Hermanu Mankiewiczi, který napsal film Občan Kane. To je tedy základ příběhu, - ale koho tam hraješ ty? - Hraju Marion Davies, kterou jsem před prací na tom filmu moc neznala. Byla filmovou hvězdou ve zlaté éře Hollywoodu a byla milenkou Williama Randolpha Hearsta.

S Hermanem Mankiewiczem měla skvělý vztah a byla inspirací pro Susan Alexander ve filmu Občan Kane. Je to strašně fascinující, ten pravdivý příběh. Jako obvykle. Rozhodně více, než co si lidé myslí, že o tom ví. - Stephene, tys už to viděl, že? - Ano, viděl. I rozhovor, který jste dělali potom. Vlastně to byla online premiéra. V dnešní době člověk dokonce dostane poštou jídlo. - Pozvou vás na promítání…

- A jo, ta krabička. Musím říct, Amando, že tam jsi naprosto senzační! - Prostě geniální a je to vynikající film. - Ano, skvělý. Moc se mi to líbilo! A s Marion Davies máš pravdu. Kdo Williama Randolpha nezná… To je na historii skvělé, zapomíná taková hovada. V podstatě byl Rupertem Murdochem té doby, když to zjednoduším. Vlastnil většinu amerických novin a byl neskutečně mocný. A bylo zcela jasné, že Občan Kane vypráví o něm.

Je smutné, že postava Susan Alexandry je v tom filmu opravdu příšerná zpěvačka. Všichni si mysleli, že to má být Marion, takže pak vypadala uboze, ale ona byla ve skutečnosti úžasná komička a herečka. Přesně tak! Je neskutečně vtipná. Naprosto nenucená, nemůžete od ní odtrhnout oči. Je to zajímavé, Občan Kane je v mnoha věcech velmi věrný film, ale v našem filmu rozkrýváme to, co věrné není.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář