Zajímavosti ze života britských gayůThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:190
Počet zobrazení:15 277

Elton John se Grahamovi svěří, jaký dárek dostal od rappera Eminema, a Stephen Fry dá k dobru historku, kterak musel poučovat prince Charlese o intimních partiích.

Poznámka: 
Princ Albert je piercing na špičce penisu.

 

Přepis titulků

- Eminem je na tvém albu! - Ano. Poslala jsem mu e-mail. - A odepsal? - Vyznala jsem mu nehynoucí lásku: "Miluju tě od roku 2001, kdy jsi mi dal autogram na cenách MTV, pracuješ se stejnými lidmi, třeba s Rihannou, která je hezčí, ale já jsem vtipnější... Můžeš mi pomoct získat Grammy?" Odepsal: "Fajn." A bylo to. A ty jsi mu pomáhal napravovat reputaci... Ano, spousta lidí ho obviňovala, že je homofobní, kvůli jeho textům.

Což je nesmysl, tak jsem ho podpořil. Vystoupili jsme spolu na Grammy. Zpíval jsem část písně Stan místo Dido. Vlastně jsem ten, kdo Dido ze jména odstranil L. Od té doby jsme skvělí přátelé, minulý týden jsme dělali rozhovor do časopisu. - Mám ho moc rád. - Já taky. - Je to básník, což?

- Smím říct, co máš doma? Ten svatební dar. Když jsme s Davidem uzavřeli partnerství, dostal jsem od Eminema balíček, který dokazuje, že není homofob. Máme dva diamantové erekční kroužky... na sametovém polštářku. - Pro muže, co mají všechno. - Ano. A zatím jsme je nepoužili. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen pro Vaše info a zpětou vazbu:
Na Vaši žádost jsem vypnul Adlock ve snaze podpořit tyto stránky. Už opakovaně jsem si stěžoval na klasický nešvar - velmi nevyvážený poměr hlasitosti reklamy a videa.
Poté co jsem opět málem ohluchl a následě musel hlasitost zvýšit, abych videu samotnému rozumněl, zapínám Adblock. A to do té doby, než budete schopni nabídnout nějaké rozumné řešení.

240

Odpovědět

Ahoj, konečně se nám podařilo snížit hlasitost tak, aby to bylo snesitelné. Omlouváme se za nepříjemnost.

02

Odpovědět

+BugHer0Potvrzuju. Předtim to bylo strašný, teď už se to zdá OK. Reklamy neblokuju (asi není potřeba říkat proč), ale v posledním týdnu jsem o tom kvůli té hlasitosti hodně dost uvažoval.

11

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že princ Philip je britská obdoba našeho prezidenta, tak mě překvapuje, že si dělá hlavu s koukáním do výstřihu... Ačkoli... Jak o něm napsali v jedné diskusi na youtube: "Being a gentleman and being politically correct are not the same thing."

412

Odpovědět

Asi nemas opravdovou predstavu co kralovska rodina znamena v Anglii a dokonce i ted pro nektere byvale kolonie. V Kanade jak rika ve videu Barby Kanada se do ted slavy den Kralovny a myslim ze nejsou jedini. Zkus tam zajet a rict nekomu ze princ Philip je neco jako Milos a schvalne co ti na to reknou:)

60

Odpovědět

+Pipe McPiepPrinc Phillip při setkání s britskými studenty v Číně: "Pokud tu zůstanete moc dlouho, tak budete mít šikmé oči."
Když spadnul ze stromu fotograf, který ho fotil: "Doufám, že si zlomil vaz."
"Pokud muž otevírá manželce dveře od auta, tak je to buď nové auto nebo nová žena."
Na návštěvě u dětí ve škole: "Jsi moc tlustý, na to aby ses stal kosmonautem."

Pár Zemanových pro srovnání: „Můj vztah k zelenině je veskrze pozitivní. Žádám ovšem, aby mezi mne a ji byl vsunut transformační mezičlánek, který se jmenuje prase.“
„Po vyhynutí blbouna nejapného je nejhloupějším stvořením na zemi český novinář.“
„Šíří se fámy, že mám velmi rád becherovku a pivo. Obě jsou pravdivé.“

Je pravda, že by se spíše hodilo napsat "devadesátkový" Zeman (než se prochlastal k demenci). Jinak mu to prochází hlavně pro to, že je z královské rodiny a že v Anglii se ještě umí zasmát. Politikovi v Americe by to asi neprošlo.

Znám pár Angličanů a Philipa moc nemusí, na druhou královská rodina je pořád královská rodina.

20

Odpovědět

"...diamond encrusted cock rings..." nejsou dva prsteny s diamantovými penisy, ale diamanty poseté erekční kroužky. ;)

20

Odpovědět

Dvě minuty před tvým komentem jsem to opravila. :D Stačí Ctrl+F5, nebo smazat cookies. :) Dík.

61

Odpovědět

Dnes jsem se dozvěděl dvě praktické věci:
Co to znamená hodit dětičky do bazénku. (Fargo)
A co to je princ Albert. :-)

40

Odpovědět

No ty prsteny zůstaly "nepoužity"...ne že je nenosí... má to být dvojsmysl...;o)

100

Odpovědět

Díky. Prince Alberta jsem si googlila, ale že bych to samé udělala s cock rings mě nenapadlo. Co se člověk nedozví, žeano. :D

70

Odpovědět

Opět horké téma...

40

Odpovědět

Spíš teplé téma. Zas tak horké to téma není...

111