Gordon Ramsay hodnotí kuchařské umění divákůThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:4 775

Gordon Ramsay je známý krutým hodnocením kuchařských schopností různých lidí. V prvním videu se zaměří na výtvory, které poslali Grahamovi diváci. Ve druhém videu vyzkouší spolu s herečkou Juliette Binoche takzvané zázračné ovoce. Jedná se o plody rostliny synsepalum dulcificum, které mají podivuhodné účinky na lidské chuťové buňky.

Poznámky:
Haggis je tradiční skotský pokrm z ovčích vnitřností.
Fotku s piškotovým dortem a kuchařkou Jamieho Olivera okomentuje Gordon v originále trochu drsněji. Svého rivala označí zvláštním názvem dezertu, který se v Anglii skutečně připravuje, a to je spotted dick (puntíkatý ču*ák).
Pečená Aljaška je také druh dezertu. Jedná se o sněhovou pusinku plněnou zmrzlinou.

Přepis titulků

Velká výhoda téhle doby je, že ti lidé mohli posílat obrázky svých výtvorů. V podstatě Gordonovi vyfotili, co v kuchyni vytvořili, v naději, že na ně přes internet zařve. Tady máme příklad. Někdo napsal: „To je určitě nejlepší ztracené vejce v nudlové polévce, co dnes uvidíte.“ A Gordon na to: „Vypadá to jako jedovatý bahno ve stojatým bazénu.“ Nad tím ten člověk určitě jásal.

Ale i někteří z našich virtuálních diváků nám poslali obrázky svých kuchařských kreací. Gordone, mohl bys to nějak okomentovat? Stačí jedna věta. - No tak, Grahame. - Můžeš být krutý. Stejně to chtějí. Jako první tu máme Paulu. Kdepak ji máme? - Zdravím. - Tady je. Skvělé. Paula udělala nachos s haggisem. Nachos s haggisem?

Ale no tak, nasrala jste Mexičany a k tomu i Skoty jen jedním pokrmem. - Co to mělo být? - Gratuluji, Paulo. Dobrá práce. Další tu máme Rachel. Najdeme ji? Á, tady je. - Zdravím. - Dobrý den, Rachel. Zrovna někomu objednává taxi, tak to odbudeme rychle. - Upekla piškotový dort. - Jen piškotový dort? Nemyslím si. Já vidím na obrázku taky jednoho saláta. To byla vyloženě provokace.

Ale dobrá práce. Dále tu máme Ingu. Kde je? Výborně, zdravíme. Mám tu napsáno, že vytvořila pečenou Aljašku. Co říkáš, Gordone? Pečená Aljaška? To musela být přímo kremace. Na druhou stranu tam už tematicky máte věnec, to vás zachránilo. Takže popel k popelu, bílky k bílkům. Gratuluji, dobrá práce. A na závěr tu je Herman. Tady vás máme.

Zdravím. - To jste teď zrovna v Jižní Africe? - Ano, jsme. To je skvělé. A vy jste udělal klobásu Boerewors, tradiční pokrm JAR. - Pokochej se, Gordone. - Ne, díky, kámo. Vypadá to, že sis ulevil na talíř. Koukejte to spláchnout. Ježíši Kriste.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Afektovaný kokůtek...

15

Odpovědět

A ten Gordon je taky na ránu.

15

Odpovědět

Co za dementy tam něco takovýho pošle? :D

24

Odpovědět

Lidi, co mají smysl pro humor a chtějí si vystřelit ze sebe samých?

123

Odpovědět

Zaza má bod, ty fakt ne. Očividně si srandu sám ze sebe udělat neumíš, takže tě to co píše Zaza ani nenapadlo..:-)

Do pekla s lidma jako jsi ty, je vás už fakt plnej net. Pardon

22

Odpovědět

+ArbiterA tebe zplynovat ty moralisto. Ne každý je exhibicionista, který má potřebu se nechat v televizi pojebat od sebestředné pseudocelebrity, která umí jenom sprostě urážet a masturbovat nad svým egem.

36

Odpovědět

+(Pepek)Zplynovat..wau... Ty jsi ale drsňák, ty jsi mi teď naložil..Úžasný, opravdu formát..

Ještě, že se ale celý svět neskládá pouze z takových formátů jako jsi ty se šlomem a jsou tu mezi námi představ si i někteří, pro kterého jde pouze o zábavnou show na odreagování, u které jde fakt jen o tu zábavu:-).

Doporučuji zabývat se podstatnějšími problémy..Pak tě tvůj stávající problém s nějakými "pojebanýmipseudocelebritamimasturbujícíminadsvýmegem" nebo jak jsi to důmyslně nazval, trápit fakt nebudou:D

03

Odpovědět

+ArbiterTo byla řečnická otázka blbečku...

13