Romesh Ranganathan o veganských lasagníchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:4 511
Romesh Ranganathan si přál ochutnat veganské lasagne, tak mu je Jamie Oliver uvařil.

Přepis titulků

Veganské jídlo je čím dál lepší. Ale když se o něm mluví, všichni říkají, že je pestré, čerstvé, ale málokdy se popisuje jako luxusní a dekadentní. Já si říkal, že jsem nikdy neměl dobré veganské lasagne. A tak tady Jamie dal dohromady opravdu vynikající veganské lasagne. Vařili jsme společně a byla u toho moje mamka. - A tady bych se za ni rád omluvil.

- Je skvělá. Strašně se nadrala. Bylo to šílené, fakt byla naprosto opilá. - Bylo tam dost alkoholu. - Říkala spoustu věcí, některé docela odsouzeníhodné. Pak jsi mě nechal vařit samotného a máma povídá: „Nejsi tak dobrý jako Jamie. Proč to neumíš?“ Vždyť je to Jamie Oliver! Nemůžu být tak dobrý jako on. Bylo to šílené. Nicméně… Uvařili jsme ty lasagne a chutnaly úplně neuvěřitelně.

Vážně neskutečné. Byly tak dobré! Ale trochu se stydím, že jsem mu děkoval s pláčem a pak ho objal, jako bych našel svého ztraceného otce nebo co. - Byla to krásná chvíle. - Hrozně trapné to bylo. Potom jsem šel domů a říkal si, že nechci, aby ta show vyšla. Že to bude vypadat blbě. Cítil jsem se hrozně. Byla to krásná chvíle. A navíc, po 50 show jsem vážně chtěl, aby mu to chutnalo.

A když se snažíte bez masa nebo mléka dostat do jídla chuť, je to složité. Testoval jsem ten recept asi měsíc, než to chutnalo tak dobře. Takže jsem doufal, - že zareaguje takhle. - Producenti mi říkali, ať se tak tvářím. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vegetariánská a veganská jídla jsou hodně dobrá - ale musí to být echt vege pokrm. Tj. jídlo od samého počátku bezmasé. Třeba nějaká indická, pákistánská, libanonská jídla jsou famózní. Nejhorší ale je, když se vegetariáni a nedejbůh i vegani začnou pouštět do náhražek masových jídel. Vegeburgery, vegesalámy, vegepárky, guláš ze sojového masa, vegepaštika a podobně. To jsou vždycky strašlivé blivajzy. Úplně zbytečně se napodobuje masové jídlo, ale chuť, struktura, konzistence, to všechno je úplně jinde. Já jsem masožrout, ale když někde v jídelním lístku vidím opravdu dobré vegetariánské jídlo, klidně zapomenu na steak a dám si hummus s falafelem.

42

Odpovědět

Hej vegani - moje jídlo právě sere na vaše jídlo! :)

123

Odpovědět

Hej dobře ty, tak to bylo ostré!:-D

42

Odpovědět

Vis, jak poznas ,ze je nekdo vegan ? Rekne ti to.

04