Claudia Winkleman o lhaní a o své dceřiThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:3 483
Claudia Winkleman svým dětem občas neříká celou pravdu. Ale děti rostou a přinejmenším její dcera tuhle taktiku úspěšně odkoukala. Kromě Claudie sedí na pohovce ještě Jamie Oliver, Kristin Scott Thomas a George Takei.

Přepis titulků

Kuchaři lžou pořád, ne? O čem to mluvíš? „Je to vynikající!“ „Ano, je to hotové, takhle to má vypadat.“ Mám dotaz, když je v restauraci na menu specialita, to není speciální, ne? Říkají tomu tak, ale to je lež. Máme specialitu, hovězí jazyk s fazolemi a petrželkou… To prostě vezmete, co zrovna máte.

Někdy se na to využívá to, co zrovna zbylo, ano. Kreativní využití všech částí zvířete… Ale opravdu by to mělo být něco speciálního a většinou je to sezónní. Ale buďme upřímní, nabídka specialit někdy přehání. A pak to tvrzení, že je něco strašně jednoduché. To je taky někdy lež. - „To zvládne každý.“ - Záleží, kdo se dívá.

Je to subjektivní. - To rozhodně. - Já taky lžu. Třeba svým dětem pořád. A nebojte, nedívají se na tuhle show. V jedné věci jsem syna obelhávala do jeho 12 let. Ptal se: „Maminko, našla jsi Nutellu?“ „Koukni, mám oči na šťopkách, hned jak ji najdu, koupím nám ji.“ A on: „Tak snad to vyjde.“ Nekecám. Taky pořád věří, že iPady nefungují v obytných domech. Vysvětlovala jsem jim, že je to nějaká porucha, kdyby doma fungovaly, měli bychom je, ale jdou jen u zubaře.

Tak úplně to nechápali. A můj mladší říkal: „To je tak nepochopitelné, že to nejde.“ Ale dcera ti to vrátila. Taky vystřihla pořádnou lež. Jo, to bylo zlý. Naší dceři je 16, během lockdownu se připravovala na velké zkoušky. Přišly rodičovské schůzky po 8 měsících covidu.

Chudák učitelka se mohla sedřít, byli jsme jí vděční. Posadili jsme se tam. Naše dcera roztomilá jako vždy, vlasy v culících, seděla vedle mě a ta třídní učitelka povídá: „Asi bych to neměla říkat, Tilda nám psala, že se za to stydíte, ale opravdu mě mrzí, že nemáte wi-fi.“ Já jen: „Cože to?“ Já prosím živě vysílala svou show pro Radio 2 z domácího studia, rozhodně jsme měli wi-fi.

Když nic jiného, tohle ano. Řekla jsem jen: „Co prosím? Tildo, můžeme si promluvit?“ Měsíce jí přeju hodně štěstí na matice a ona si tam natáčí tiktoky. Nedělala nic. Obrovský podvod. Navíc do e-mailu chytře napsala: „Prosím, neříkejte o tom rodičům, tak trochu se za to stydí, ta wi-fi je hrozná, ale nechci jim to říkat, protože se starají o tři děti a já jim nechci přidělávat starosti.“ - Cos udělala?

Stála jsi za ní? - Ani náhodou! Tak dobrá lhářka nejsem. Jen jsem vysvětlovala, že wi-fi rozhodně máme, a pak jsem řvala na dceru. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro mě asi jediná zábavná část je to, že Cladia je opravdu velmi dobrá lhářka, jak víme z Would I lie to you

11

Odpovědět

A velmi pěkná sexy ženská..Podívej se na ty její oči, vlasy, ústa, projev..Líčení je také hrozně pěkné:-)

Zkrátka je krásná Terezo..

02

Odpovědět

+Copo di PapaJá neřekla, že není, Ale koukat na krásnou ženu pro mě není zábava. Nevím, co má ten komentář znamenat v reakci na můj. :D Nechodím na videačecky koukat po ženskejch.

00

Odpovědět

+TerezaJen jsem Terezo reagoval na tvůj komentář.. že je prostě hrozně hezká.

00