V zákulisí televizního kulinářstvíThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:12 219

Graham dnes přichystal kuchařskou epizodu. Nejprve vypráví Matt LeBlanc, co musel v roli Joeyho v Přátelích jíst, a Mary Berry, slavná britská kuchařka, přidá historku o tom, jak vás pečlivost v její profesi může dostat za mříže.

Přepis titulků

Matte, v Přátelích toho Joey hodně snědl. - Ano, všechno. - A co nejhoršího jsi musel sníst? - Víš, na co narážím? - Ten moučník. Jo, to je vtipná historka. - Točili jsme scénu... - Je to masový moučník. Rachel měla slepené dvě strany kuchařky, bylo tam jídlo s masem a dezert a ona z každého udělala půlku a smíchala to, takový masový dezert - se šlehačkou, fakt hnus.

- Ale ne. Ale to jsme nejedli doopravdy. Měli jsme tam šlehačku a nějaké banány. Ross tam říká, že mu to nechutná, Rachel ho uslyší a mrzí ji to, ale Ross jí nechce ublížit, takže to celé sní, že je to výborné. Ale měl toho na talíři moc, začal jíst, ale nemohl to dojíst a začal se smát. Tak byl střih a během toho to vyplivnul zase na ten talíř. Já seděl vedle něj, ale koukal jsem se na druhou stranu, takže jsem neviděl, že to vyplivnul.

Vzal jsem jeho talíř a seškrábal to na svůj, abychom mohli začít znovu. Jeli jsme znova, já to snědl a dodělali jsme tu scénu. Nikdo mi nic neřekl. Střih k závěrečné párty, kde jsme koukali na nepovedené záběry. A koukám na to: "Jo, to si pamatuju, to byla sranda." Pak jsem ho na tom večírku našel a ptal se, proč mi to nikdo neřekl.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím

00

Odpovědět

náhodou epizódka s Bradom Pittom bola mňamková, Joey sa tam hooodne dooooobre napapkal, okrem iného teda ;-)
s8e9

01

Odpovědět

To ale samozrejme nebola tá epizoda s Rachelinou mäsovou tortou ;)

20

Odpovědět

To mosí byt otrava pořád dokola vyprávět historky ze serialu, který začal před více jak 20 lety a skončil před 14. Nic proti Přátelům, mimochodem...

132

Odpovědět

Myslím, že zrovna LeBlanc si t hodně užívá (ostatně jako jediný z Přátel v roli Joeyho i poté pokračoval).

130

Odpovědět

+Paesužívá? spíš mu nic jiného nezbývá, protože žádná jiná jeho role nestojí za řeč, včetně Joeyho v Joey

70

Odpovědět

+GaučNo, nezbývá. Ale ty z tohoto videa nebo jiných u Grahama (kdy třeba herečkám říká: "Jak to jde?") máš pocit, že ho to nudí nebo sere. Já mám z něj vždycky dojem velkého pohodáře, co rád rozesměje diváky a kolegy. Máš pravdu, že v tom pro něj bude i velký kus nostalgie.

50

Odpovědět

+GaučA viděl jsi britcom "epizody"? Vysílaný od roku 2011, ale jen komerční televize u nás stále opakují Dva a půl chlapa a Přátelé.

00