Davida Schwimmera a Nicka Mohammeda málem vyslýchala NSAThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:3 900
David Schwimmer se loni objevil v novém britském sitcomu zvaném Intelligence. Protože se seriál odehrává v prostředí zpravodajských služeb, nevyhnuli se David a jeho herecký kolega Nick Mohammed návštěvě zástupců britské GCHQ a zkontaktovala je i americká NSA. Ve druhém videu mluví David o natáčení dlouho očekávaného speciálu Friends Reunion, ve kterém se po letech sejdou všichni herci ze seriálu Přátelé.

Přepis titulků

Druhá řada začíná v bodě, který jste převzali z novin, - byla to reálná událost, že? - Ano, je to tak. - Pardon, to bylo na Davida? - V pohodě, to je jedno, kdo odpoví. Ano, je to podle skutečných událostí. Jde o příběh kyberzbraně zvané EternalBlue, která skutečně existovala, vytvořila ji NSA. Padla ale do špatných rukou a kyberzločinci s ní pak napáchali spoustu škod v počítačových systémech, třeba v bankách.

My jsme tedy zpracovali tenhle skutečný příběh a tvrdili jsme, že Davidova postava spolupracovala na výrobě té zbraně. V celé řadě se tedy řeší, jak to zase dostat pod kontrolu, ale jde opravdu o reálnou věc. Je pravda, že tě NSA oslovila, Davide? No, víš… Určitě mě sledovali už roky, ale nevím… Tak úplně mě neoslovili, spíše to byl někdo z jejich PR oddělení a chtěl zjistit, co přesně natáčíme.

Ale Nick myslel asi spíš zástupce GCHQ, - kteří s námi komunikovali. - Přesně tak, zkontaktovali nás, jakmile vyšlo najevo, že budeme o GCHQ natáčet seriál. Samozřejmě si dělali starosti o svou image, ale když zjistili, že jde o hloupoučký sitcom, a ne nějaký drama seriál o whistleblowerech, uklidnili se. Stejně ale poslali zástupce, kteří trochu hráli hodnýho a zlýho poldu.

Jeden myslím předtím pracoval ve vládě, byl skoro jako politik, neřekl bych, že by byl přímo úlisný, ale hrál zkrátka hodného poldu. Jeho parťák tam první půlhodinu seděl bez jediného slova, jen občas otevřel blok a něco si zapsal. Úplně jako výslech. Když ale zjistili, že nás spíš zajímá, co se prodává v kantýně nebo jestli mají v GCHQ pěvecký sbor… Ukázalo se, že mají. Tak takové drobnosti nás zajímaly a ti dva nám nakonec ohromně pomohli.

Je to skvělá organizace.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář