Jennifer Aniston o rozbitém Instagramu a zabavených rekvizitách a kvíz o PřátelíchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:10 205

Jennifer Aniston se přidala na Instagram a tím ho rozbila. Tento legendární nástup způsobila fotka ze srazu Přátel a především na ty zavzpomínají všichni hosté i v ostatních videích. Kromě Jennifer se i Reese Witherspoon a Julie Andrews svěří, co si odnesly z natáčení filmů a seriálů a v posledním videu se všechny tři zúčastní kvízu o seriálu Přátelé pod vedením Iana McKellena

Poznámka:
Přestože Ian McKellen má pravdu, že pastýřský koláč většinou není z hovězího, tak Jennifer Aniston si zcela správně pamatovala, že ten sladký piškotový dort z Přátel pokazila hovězím.

Přepis titulků

Jennifer, my si z toho děláme legraci, ale ty jsi vážně rozbila internet. - Jo, rozbila. - Ale vážně. Jo, nejspíš jsem ho vážně rozbila. Ne naschvál. - Ty znáš Instagram, Julie? - Ano. Tak Jennifer se na něj přidala a rozbila ho. - To je moje oblíbené entrée. - Mohla bys to vysvětlit? To se asi ptáš špatného člověka.

Řekla bych, že prostě příliš mnoho lidí chtělo najednou... Nevím, ucpalo se to? Nerozumím tomu, Reese? Co se stalo? Dostala ses k milionu fanoušků rychleji než kdokoli v dějinách. - To jsi udělala. - Ano, to jsem udělala. Myslím, že lidé nemohli dávat lajky, ani nikoho sledovat, protože všichni najednou chtěli sledovat tebe. - Myslím, že tak to bylo. - Já nevím. Ale začala jsi ve velkém.

Tvůj první příspěvek byl sraz Přátel. Tady vás všechny máme. Byla to starší fotka, kterou sis schovávala - s úmyslem rozbít Instagram? - No jasně, to je moje zbraň. - Nebo je to focené nedávno? - To je nová fotka. Vždycky, když tu je někdo z vás, říkám si, že se přece nebudu ptát na sraz Přátel, ale tímhle přiléváte olej do ohně. Ne, jenom se prostě moc rádi scházíme, kdykoliv se nám to podaří, protože David žije v New Yorku, Matt pracuje...

Nám holkám docela jde udržovat kontakt, ale když se to povede, tak si to vždycky ohromně užijeme.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nikdy jsem nepochopil její oblíbenost. Je celkem patrné, že moc rozumu nepobrala, ani smysluplný herecký výkon jsem u ní nikdy neviděl, tak snad jen, že tenkrát uhnala toho Brada Pitta jí asi tak nějak "získalo respekt"

620

Odpovědět

Ona je taková přirozená, hezky se na ní dívá. Navíc Přátele i po letech jsou stále koukatelný seriál, u kterého se člověk pobaví.

260

Odpovědět

Česká překladatelská klasika: Má-li mluvené slovo rytmus, nedej Bože melodii, titulky se vypnou. Obzvláště ve filmech, kdy text písně je součástí příběhu, to je na palici.

117

Odpovědět

A ještě typičtější česká klasika je na všechno si stěžovat a všechno zhejtovat. Kdyby se tam ty titulky objevily, tak zase bude někdo nadávat, proč se překládá znělka seriálu. Tady to navíc vůbec příběhové nebylo, tak nevím, proč to sem pleteš.

1314

Odpovědět

+AnonyMařkaI like big butts and i can not lie.. Asi nebude znělka, ne?

100