Sir Ian McKellen slaví narozeniny a už se objevuje na pamětních deskáchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:8 058
Sir Ian McKellen oslavil nedávno 80. narozeniny a známí mu uspořádali tajnou oslavu, dokonce s nádherným dortem, jehož část vám Graham v tomto videu ukáže. A už dnes mu je věnováno několik pamětních desek na různých domech po Anglii, které vám Graham také představí.

Přepis titulků

Jak se máš, Iane? Protože co jsme se neviděli... - Je mi 80! - Ano, jsi zase o kousek starší. Dobrá práce. Můžu to jedině doporučit. Je to nádherné! Lidi pro vás organizují večírky, posílají přání a dárky a chodí na vaše představení... Úžasně se bavím. Ale bylo od nich moudré organizovat ten večírek tajně, když to byly 80.

narozeniny? No, asi se trochu báli, že dostanu infarkt. Ale přežil jsem až do konce. Bylo to naprosto báječné. A moc hezké bylo, že se konal na místě z tvého dětství. Ano, bylo to na škole v Boltonu, kde jsem vyrůstal. Bylo to den před narozeninami, já myslel, že jdu jen na indický oběd. - A místo toho? - Nakonec jsem ten oběd měl, ale ve škole se 150 lidmi. Někteří přiletěli z LA. - Já ne.

- Ne, ty ne. Tebe nepozvali, protože sis nepamatovala, že jsi se mnou pracovala. Ale přišla bych. Ale já ten seznam nedělal, mě z toho vinit nemůžeš. Mě taky nepozvali. A já si pamatuji, že jsem s tebou spolupracoval. - A někdo vyrobil neuvěřitelný dort. - To ano! Byl tak neuvěřitelný, že jsem ho vůbec nechtěl nakrájet.

Kdybyste ho jen mohli vidět, pochopili byste proč. Něco z něj vidět můžeme. - Prakticky ten dort jsi byl ty. - Ano, zobrazoval mě... - A lidé snědli to tělo? - No, trochu jsem ho nakrájel, byla to taková busta na soklu, který jsem nakrájel, ale přece jsem lidem nemohl nabídnout ucho nebo nos... - No, my ho tady máme. - Proboha. - Tohle sis nechal.

- Ano, nechávám si to. To je z mé ledničky. - Kdo by to jedl? - Je ti to podobné, ale moc ti to nelichotí. Mně přijde, že to nejsem úplně já, ale je to postava, kterou bych mohl hrát. - Co myslíte? - Ano. Podle mě bych ho zahrál. - Ale sníst to přece nemůžete. - Ale tak jedno sousto. - Neuždiboval jsi trochu?

- Ne! Co to máš potom na obleku? To nejsi ty. - Je to tam chlazené? - Ano. Děkuji. Je to funkční lednice. Máme ji tady přesně pro takové příležitosti. Ale jeden z kolegů z X-Menů ty narozeniny docela řešil. No, lidé mi posílali zprávy, byli o to požádáni, - a najednou...

- Já ne. - Nech toho. - Nic jsem neposlala. - Ani zprávu. - Proč tu s tebou vlastně sedíme. Může to být další večírek. Máme dort a jsme tu spolu. - To je pravda! - Ale nemáme tu růžové šampaňské. - Tohle je růžové šampaňské. - Vážně? Proč mi ho nikdo nepodal? Děkuji. Promiň, Iane.

Tady je tvůj drink. Všechno nejlepší! - Řekneš tu historku ty, nebo já? - Řekni to. Já viděl jenom výsledek. Najednou se na té obrazovce v mé bývalé škole objevil Hugh Jackman a 30 000 lidí. Zrovna hrál v Manchesteru, já byl jen o 13 km dál v Boltonu a oni mi všichni zazpívali k narozkám. Máme ten klip. Toto je Hugh Jackman, který ti s těmi lidmi zpívá k narozkám.

Hodně štěstí, zdraví, hodně štěstí, zdraví, hodně štěstí, sire Iane, hodně štěstí, zdraví. Mám tě rád, všechno nejlepší. To bylo krásné.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Madonna na to, že jí je 61 let má teda v hlavě dost nasrany.

41

Odpovědět

Ian zabil. Jistě to tu píšou všichni, ale Madonna se mega ztraptnila a navíc ten hábit byl naprosto příšernej..

110

Odpovědět

Ještě že ta Madonna má na oku ten křížek, za to její chování by přesně do toho místa měla dostat pěstí. Pipina, a rozhodně si nemyslím že by byla slavnější než Ian.

130

Odpovědět

Normálně něco takového nepíšu, ale bože ta Madona je tak votravná (ano s "v" na začátku)...

420

Odpovědět

Madona je větší celebrita než ten přestárlej gay, může si dovolit být sebevědomá, nic víc nebyla.
Pamatuji si, že když byla v Praze lidi byli ochotni dát za lístek 3,5,8 tis. Snad si to pamatuji dobře. A za turné dokázala vydělat miliardy Kč, nepamatuji se kolik.

162

Odpovědět

Je dobře, že zdejší gayové chrání starého gaye, taky jednou budou staří. :D

129

Odpovědět

+MadonNechceš už to svoje trollení pověsit na hřebík, Jarinine?

172

Odpovědět

+XardassPředložil jsem fakta a dostal jsem mínusy, jinak nelze.
Proč v každé 3.větě naráží na to, že je gay, tj. nějaká propaganda "my jsme taky slavní".
To, že je Madona větší celebrita je fakt a mám za to, že nikoho neurážela.

417

Odpovědět

+JarinFakta? Jediný, kdo tady pořád a neustále dokola omílá něčí sexualitu, jsi akorát ty. Jdi se prosím tě už zahrabat. Jo a díky za připomenutí toho, proč pravidelně banujeme tvoje příspěvky. Kdyby byly aspoň občas vtipné...

162

Odpovědět

+XardassKoukám, že ani neumíš číst nebo nerozumíš psanému slovu nebo nechceš přiznat, že mám pravdu tak mi polib prrdel nebo radši nééééé. Buzno.

218

Odpovědět

+JarinPřesně jak jsem psal. Pojďme si to projít.
Ian ve dvou příspěvcích dohromady (přes 7 minut) jednou zmínil, že na fotografii, kterou Graham vytáhl, je jeho bývalá láska. Zcela relevantní poznatek, který by dával smysl i v případě, že by tato láska byla holka. Žádná "propaganda", pokud tedy za "propagandu" nepovažuješ to, že někdo existuje.
Ty jsi v prvním komentáři vytáhl "přestárlého gaye", ve druhém "zdejší gayové chrání starého gaye", ve třetím mluvíš o "gay propagandě" a v posledním se už uchyluješ k nadávkám, včetně opravdu okouzlujícího "buzno".
Takže bych doporučil jít do sebe a popřemýšlet, proč máš potřebu neustále vytahovat něčí sexualitu. Zkus se zamyslet nad tou svou, coming out by mohl pomoci. A nediv se, že ti podobně "okouzlující" příspěvky budou mizet i do budoucna. Jak už jsem psal v minulosti, nikdo není na tyto tvoje mentální výblitky zvědavý.

312

Odpovědět

+XardassTakže pro gaye, kteří neumí vystoupit ze svý teplý bubliny. Dokud se neobjevil u Grahama byl to jen skvělý herec Magneta a Gandalfa, teď jsem si k tomu musel ještě přidat info " přestárlý gay". Díky Grahame, a gaynácku Xardassi. Jistě, že to chápu, ale nic to nemění na faktu, že mi to nepříjemné což asi nikdy nepochopíš ty.
Nazdar.

124

Odpovědět

+JarinFakt je, ze sebevedoma nebyla, jen zpruzena a urazena, ze to neni o ni. Jeji sebevedomi v ten moment dostalo facku. To, ze je nastrojena jak 3,14ca jen posiluje domenky, ze fakt takova je. A z tvych komentu to spis vypada na prihodu z detstvi s tatkou nebo strejdou a tvou p****i. Dalsi moznost je, ze si latentni buzna a neskutecne te to sere.

70

Odpovědět

nevim, je to vytrzeno z kontextu nebo je madonna fakt takova p**a?

384

Odpovědět

Co to k***a je ta Madonna

483

Odpovědět

Welp... někdo prostě neumí stárnout.

262

Odpovědět

To je MADONNA?!!

110

Odpovědět

No, v YouTube komentářích všichni vesměs píšou, že se tady chová… no ne úplně slušně, mírně řečeno.

80

Odpovědět

+Thoo"OMŮJBOŽE deset minut se nemluví o mně, jak bych se do toho McKellenovi mohla nacpat!"?
Takovej pocit z toho mám já...

290

Odpovědět

+Thooa ona se někdy během své kariéry chovala slušně?

161