Stephen Merchant a Ian McKellen o své spolupráciThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:5 125
U Grahama se setkali Stephen Merchant a Ian McKellen, kteří kdysi spolupracovali v seriálu Extras a oba na tu spolupráci moc rádi vzpomínají. Ve druhém videu Stephen vypráví, jaké nečekané problémy mu způsobila jeho nadprůměrná výška na koncertě Bruce Springsteena.

Přepis titulků

Stephene, vy se s Ianem znáte už dlouho. Ano, Ian byl tak hodný, že se objevil v našem seriálu Extras, hrál tam s nadsázkou sebe sama a patří to pořád k tomu nejlepšímu z mé práce. Nevím, jestli jste to viděli, ale Ian tam dává lekce herectví postavě, co hraje Ricky, a vysvětluje: „Jak to, že jsem tak dobrý?

Jak vím, kde stát? Je to… Někdo mi to ukáže. Jak vím, co říct? Je to ve scénáři.“ Bylo to naprosto úžasné. To bylo poprvé, kdy jsem pracoval s hercem Ianova kalibru, vidět ho zpoza té kamery… Někdy jsem vykouknul a jen pozoroval, co v tom prostoru dělá. Nemůžu se dočkat, až tě uvidím na jevišti, musí to být elektrizující. Byl to jeden z nejlepších scénářů, co jsem se kdy učil a hrál.

Tomu smíchu se nedalo ubránit, je to skvěle napsané. A doteď jsem myslel, že to psal Ricky, on si přivlastní zásluhy za všechno. Ale teď vím, že Stephen na tom má velkou zásluhu, a moc děkuji! Pokud to chcete vidět, je to na YouTube. Občas po večerech, když se cítím sám a nešťastný, potřebuji povzbudit, najdu si to a vždycky mě to rozesměje. To je milé, děkuji!
 

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na konci jsem si všiml, že jeden z hostů je Eddie Redmayne. Není tu s ním také nějaký díl? Mě se to nepovedlo najít.
Každopádně, děkuji za překlad :-)

00

Odpovědět

Taky jsem se těšila na nějaký úryvek s ním, ale na oficiálním kanálu se bohužel z té nové show zatím nic s Eddiem neobjevilo. Jen jeden archivní videoklip, který se tu možná objeví, až dojdou nová videa z aktuálních vysílání... :)

10

Odpovědět


Odpovědět

+EhmKoukám, že jsem si dotaz špatně přečetla :D Díky za doplnění :)

10

Odpovědět

+jesterkaJá měl vždycky problém s vyjadřovánim, moje chyba :-)

00