Sestřih nejvtipnějších klipůThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:7 397

Grahamova show se ještě nevrátila s novou sezónou, ale materiálu je stále dost. S tímto výběrem si můžete připomenout některé starší klipy, které už jsme na webu měli, ale nebojte, je tam i něco nového.

Poznámka:
I'm a celebrity… Get me out of here (v překladu Jsem celebrita… Dostaňte mě odsud) je britská reality show, která spojuje hvězdy šoubyznysu a boj o přežití. Celebrity tráví nějaký čas v extrémních podmínkách a musí plnit nejrůznější výzvy, aby podmínky svého pobytu zlepšily. Tato show začala v roce 2001 a běží dodnes.

Přepis titulků

Fanoušci rádi dělají fanart. Saro, tobě se dostalo té cti, že ti fanoušci posílali obrázky. Jeden takový jsem dostala, ale tam je to označení fanart přehnané. - My ten obrázek máme. Ukážeme ho nejdřív? - Tak jo. Je to můj portrét. - To je důležité říct, že jsi to ty. - Ano. Toto je obrázek od fanouška Sary Pascoe. A podle mě je označení fanart přehnané, protože jsem to dostala místo honoráře. Nechci se vychloubat svou kariérou.

Ten organizátor totiž utratil moc peněz na baru a nemohl mi zaplatit. Tak namaloval tohle? To asi až když se vrátil od toho baru. - Co má být tohle? - Nevím, možná sušenky zdarma? Posílají ti lidi taky fotky, jak si vytetovali tvůj obličej? Tak daleko ještě nejsem. - Tobě se to děje? - Pořád, posílají mi to přes Twitter. Někdo mě má přes celé lýtko nebo mají na hrudi Julese, - samozřejmě Nicka Furyho…

- Páni. Tom Hiddleston má hodně specifické fanarty… - Je jich hodně, ano. - A většina z té jedné scény… - Je to z prvního Thora? S tím oštěpem? - Jo, tohle. Ano. Ano. V prvním filmu je scéna, kde se snažím zaútočit na Chrise Hemswortha, který hraje Thora, oštěpem. Vyskočím do vzduchu, on se mi vyhne, a jak oštěp dopadne vší silou na zem, tak se do ní zabodne. A já se na něm pak zatočím a kopnu Thora do hrudi.

Což si spousta fanoušků vyložila jako předvedení mého skrytého nadání pro tanec u tyče. Je jich opravdu spousta. Máme tu jen malou ukázku toho, jak to Loki umí na tyči rozbalit. - To je takový ten japonský styl? - Tos měl ve filmu na sobě? Ty ten film neznáš? Ano, to je Lokiho kostým. - Tenhle obrázek vidím prvně. - Vážně? Vytiskneme ti ho a můžeš si ho vzít domů.

Ještě v rychlosti, máme tu oscarový víkend… Iane, mohl bys nám povyprávět, jak jsi byl nominovaný za roli Gandalfa a měl jsi ty korálky… No, nebyly to korálky. Pána prstenů jsme točili na Novém Zélandu… A tam když odjíždíte, tak vám dají takový vyřezávaný zelený kamínek. A když ho budete nosit, na Zéland se zase vrátíte. A taky vám přinese štěstí.

Takže tehdy jsme dostali nějakých dvacet nominací a všichni ze Zélandu měli své kamínky. Pounamu se jim říká. A cestou na vyhlašování jsem na červeném koberci potkal Maggie Smith. „Pročpak tu jste?“ Tak jsem jí řekl: „Kvůli Pánovi prstenů.“ „Aha, a co to máte na krku?“ „To je pounamu, Maggie.“ „Aha, pounamu, k čemu to je?“ „Přinese mi štěstí.“ „Aha, moc pěkný.“ A s tím jsme se rozešli.

Oscaři trvají tak 3 až 4 hodiny, to znáte… Všichni jsme tam seděli. A na konci mají Oscara všichni kromě vás. Mírně zklamaní vyjdete ven, těšíte se na drink, vrazíte do Maggie a ta na vás ukáže: „Nezabralo to, viďte?“ Tys hrála Carol Thatcher. Kolik přípravy taková role obnáší? - Očividně falešný nos. - Ano, to jsem měla. A co dál? Jak ses připravovala? Asi bych si měla něco vymyslet, co?

Koukala jsem na „Jsem celebrita, dostaňte mě odsud“. Ale třeba když jsi hrála detektiva jako v Broadchurch, připravuješ se na to? Ne. Pardon. David se připravoval. Já se ho pak mohla ptát. - Bylo by hloupé dělat tu práci dvakrát. - Ale na svou obranu musím říct, že moje postava podle mě nemluví takovým tím rytmem typickým pro detektivy, tak jsem tím nechtěla být ovlivněná.

- Dobrá odpověď. - A tancuješ hodně? Ano. Děkuju za záchranu. Tady tancuju. Nick Frost hraje hlavní roli a jako dítě… Já hraju jeho sestru. Tak to bylo! - Dobrá práce. - Děkuji. V dětství byl šampionem v salse, vyhrával ceny a tak a soutěžili jsme společně, já tancovala s ním. Potom se něco stalo, jeho život se změnil a už netancoval salsu.

Pak je střih na Nicka dnes. Nebo jak se ta postava jmenuje… Bruce! Jmenuje se Bruce. Koukněte, kolik lidí ti tleská za to, že si vzpomeneš na jména postav - ve svém vlastním filmu. - Už je to věky! - Znáte to? Něco natočíte, dva roky nic… - Nelson Mandela. Chápeme, že moc nemusíš přípravu, ale určitě jsi měla lekce tance. Ano, nutili mě, protože jsem musela tančit před kamerou, - tak jsem musela trénovat.

- A vypadá to dobře? No, určitě víš, že tam mají lidi, co opravdu umí tancovat. Já se totiž zvládnu otočit jen třikrát, pak musím zvracet. Máme tu ale fotku z tvých lekcí, kde to nevypadá, že ti to moc jde… Nic lepšího jsem v životě neviděla. Moc se mi líbí ta kombinace tepláků a bot na podpatku. Kdes to vystupoval? Na festivalu plodů moře? O kterým z těch průserů chcete slyšet? - Myslím, že měli…

Byli to krabi? - Jo, byl jsem na krabí slavnosti. - Krabí slavnost? Co to je? - Když začínáte jako stand-up komik, nevystupujete v luxusních podnicích. Kdekoli mají pódium a přijde vám, že tam vyděláte, tam pojedete. Tohle byla krabí slavnost. Rozhodli se pozvat tam komika, tak jsem řekl, že mám čas. Zkoušeli jste někdy vyprávět vtip, zatímco se lidi snaží porcovat kraba? Není to ideální atmosféra. Ta frustrace z toho, že se jim nedaří rozlousknout toho kraba, a vy navíc nejste vtipní… Ty poznámky… Pamatuju si jednu takovou starší paní, která porcovala toho kraba.

Takhle se porcuje krab. Prostě se ho snažila otevřít, já jsem řekl vtip, který se moc nevydařil, a ta paní pronesla jen: „Ale ne.“ A já bych byl radši, kdyby mě vypískali, než slyšet to zklamání v jejím hlase, když řekla: „Ale ne.“ Řekla dokonce: „Ale ne, zlato.“ Jako by všechny moje životní rozhodnutí byly špatně. Prostě jsem všechno zkazil.

Ale ty těžkosti, kterými jsem prošel, mi pomohly se stát, kým jsem. Díky nim toho tolik vydržím. Ale stalo se mi všechno. V obličeji mi přistálo smažený křidýlko, - vystupoval jsem v… - Nesmíš mít představení s jídlem. Jo, na mých show je teď jídlo zakázané. Vlastně to byl mužský strip klub, který na první půlku večera zavřeli kvůli stand-upu. Seděly tam nějaké dámy a my pro ně měli vystupovat.

Poprvé jsem vylezl na scénu, představil jsem se a nějaká paní volala: „Vytáhni ho!“ Já jenom: „Hej, kvůli tomu tady nejsem. Já vás mám pobavit, říkat vtipy.“ Tak jsem se zeptal, kdo má děti, a zkoušel jsem nějaké vtipy o dětech. Ale vzadu byl nějakej chlápek, toho si pamatuju. Zakřičel: „A dost!“ A hodil po mně kuřecí křidýlko.

Trefil mě do tváře, zůstala mi tam omáčka. Byla to ostrá omáčka, začaly mi slzet oči. Myslel jsem, že to byla žena s hlubokým hlasem, tak volám: „Kdo to byl? Jsem muž, mějte trochu úcty.“ On se postavil a říká: „Já to byl.“ Začal jsem rozmýšlet, jestli se nemám přece jen svléknout. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

boring - 3
cool - 1

03

Odpovědět

Kevin Hart to zabil :D

70