Orlando Bloom o první televizní roli a o své dceřiThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:3 956
Orlanda Blooma známe všichni jako Legolase, ale než se proslavil v Pánovi prstenů, objevil se také v oblíbeném detektivním seriálu Vraždy v Midsomeru, na což vzpomíná v prvním videu. A ve druhém se rozpovídá o tom, jaké to je být čerstvým otcem.

Přepis titulků

Ale ještě máte něco společného. Jedny z vašich prvních rolí byly v mém oblíbeném seriálu, totiž v: Vraždy v Midsomeru, dámy a pánové! Pamatuješ, Orlando, koho jsi hrál? Vím, že to byl tak trochu chlípník, co spal s kdekým ve vsi. - Je to tak. - Peter Drinkwater to byl. - Fakt? Jméno si nepamatuju. - Co je to za jméno? - Já myslel, že mě zkoušíš.

- Ale mám tady fotku. Koukněte. - Páni, Peter Drinkwater. - Pamatuješ, jak jsi umřel? Mám dojem, že to byla asi nejhorší umírací scéna v dějinách. Zapíchli mě vidlema. Co je to proboha za smrt? Stejně jsem do toho šel fakt naplno. Ale zrovna jsem dodělal školu, kde jsme se učili jen divadlo, takže jsem to celé hrál jako pro divadlo, vůbec ne pro kameru. Pamatuju, jak jsem byl na konkurzu a ptali se mě, jakou mám praxi. Říkal jsem, že jsem zrovna dodělal Guildhall School, kde jsem měl skvělou výuku, a právě jsem získal roli Legolase.

Tak mi nabídli, jestli si nechci zkusit tohle, než vyrazím na Nový Zéland, což jsem samozřejmě rád přijal. Takže první zkušenost se světem filmu a televize byl Peter Drinkwater a vidle v jeho hrudi. Kingsley, koho jsi tam hrál ty? Hrál jsem kněze jménem Bartholomew Hines, který měl aféru s jednou z místních.

Zapomeňte na Andrewa Scotta, tohle byl ten pravý sexy kněz. - Ten je skvělý. - Spíš kněz slizoun.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyjo, já bych vůbec na první pohled nepoznala, že je to Bloom... A nedokážu říct proč...

41

Odpovědět

Protože mu je skoro 45, v pánovi prstenů mu bylo 25. Prostě zestárnul, to se stává :D

60