Ian McKellen o tetování Gandalfa a gestech Magneta

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:3 169
Sir Ian McKellen zavítal do show Jonathana Rosse a povyprávěl o svých fanoušcích, podivných tetováních a natáčení série X-Men.

Přepis titulků

Iane, ty máš vlastně dvě různé kariéry, i když teda nejsou oddělené. Jsi hvězdou na divadelních prknech. Tam jsem tě viděl mockrát a bylo to super. Ale spousta lidí tě zná jako Gandalfa. - Nebo jako Magneta. - Je to tak. Líbí se mi, že mám velice mladé fanoušky. Ve Windsoru jsem často vykukoval z okna, které jsem měl v šatně, a sledoval jsem lidi. A spousta drobátek si na mě ukazovala a poznávala mě.

A to je super pocit. Zvlášť když nemáte vlastní vnoučata. - Poznávali tě hlavně jako Gandalfa? - Hlavně Gandalfa, ano. Někteří lidé mají na těle tvář Gandalfa. Někdy na noze, jindy na ruce. Jeden se mě zeptal, zda mi může ukázat tetování Gandalfa. A pak si sundal kalhoty. A moji tvář měl přímo zde. Nevěděl jsem, jestli ji požehnat nebo políbit.

- Tak jsem ji poplácal. - Poplácal. A koukal se ten Gandalf nahoru k nádobíčku, nebo směrem ven? Díval se do světa. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář