Uvolňování opatření ve Středozemi

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:5 241
V tom, jak rychle by se měla uvolňovat karanténní opatření, nemá jasno nikdo. A tak Elrond sezval do Roklinky odborníky i vládce, aby vymysleli strategii boje proti koronaviru.

Přepis titulků

Umím skvěle napodobit hot dog! Vědci z dalekých zemí, vládci starého světa, byli jste sem povoláni, abyste odpověděli na hrozbu covidu. Předlož virus, Frodo. Přinesl cédéčko Miley Cyrus. - Tak to bylo napsané na WhatsAppu. - Zatracený autocorrect. Mohl bys nyní předložit virus? Není o nic horší.

O nic horší než chřipka. Proč neposlat všechny do práce? Musíme použít imunitu stáda a všem říci: „Myjte si ruce, - budete v bezpečí.“ - Ne, bez izolace to nikdo neovládne. Co o tom může vědět odborník? Copak neposloucháš odborníky? Měla bys být chytřejší, Ameriko. Ameriko? Snad Gondore. Jo, to je fuk, myslel jsem Gondor.

Upřímně, Gondore, pamatujeme na tvůj původní plán. Opusťte své domovy! Pokračujte! Pokračujte jako obvykle. Připravte se na izolaci! Netahejme do toho politiku. - Gondor nepotřebuje odborníky. - Odborgorn má pravdu, - nemůžeme to uvolnit. - To je vaše jediná možnost. Musíte odložit uvolňování opatření. Kravina!

Musíme to rozseknout. Virus nelze zničit, Borisi Johnsone, chlapče, žádnou léčbou, kterou tu ovládáme. - Potřebujeme vakcínu. - Těžko můžete nutit zdravé lidi zůstat doma a vakcína, kterou mají, ta tabletka je asi takhle velká. Je to čípek. Vakcína musí být otestována. Jeden z vás to vykoná.

- Hlásím se. - Myslel jsem v kontrolovaném prostředí. - Dobře. - Opatření musí pokračovat. - Tobě se to říká! - A co za tři měsíce? - Vrátíme se zase na začátek? - Ty nepotřebuješ ostříhat. Ale vypadá to, že ses ostříhal sám. Koukněte na tu ofinu. Ale co hospoda? Potřebuji ostříhat víc než kdokoli z vás…

Prostě si udělej culíček! A co klub? Dobře, zůstanu dál doma. - Ale jak to všem zaplatíme? - S tím si budeme dělat starosti později. Konzervativci Hej! Víte, že to udělat nemůžete? Co to, tohleto… - Ekonomika?

- A jo, sakra. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vážený admin: prosím pridaj k týmto videám tag Charlie Hopkinson a pokračuj v jeho odoberaní

00

Odpovědět

Znám lepší parodii na tuto scénu Hilarious Lord of The rings Parody (featuring Jack Black) :)

13

Odpovědět

To je jak přes kopírák, všude stejný, fakt divný. :o

14

Odpovědět

Bral bych to jako celovečerák, jako Pár pařmenů :D

41