Bruce Springsteen o koncertu s kobylkami a o fanoušcíchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:4 800
Jak se Bruce Springsteen vyrovnal s náletem kobylek během svého koncertu v Texasu? A jaký má vztah ke svým fanouškům? To se dozvíte v novém klipu z Grahamovy show.

Přepis titulků

Měl jsem koncert v Texasu. Byla chladná noc. Stál jsem tam a najednou jsem si všimnul, že přiletěl asi takhle velký hmyz, byla to kobylka. Sedla si na můj mikrofon a zírala na mě. Pak jsem si všimnul další. A ještě další. Nakonec bylo pódium plné tisíců kobylek.

- Proboha. - Byly všude. - Úplně všude. - To je jak z Bible. Přilákala je světla a teplo. Snažil jsem se… Zrovna jsem zpíval píseň My hometown, je to vážná písnička. Na mikrofonu seděla ta kobylka a najednou mi skočila na hlavu. Pomaličku mi lezla po týlu a krku až pod tričko.

Usadila se mi uprostřed zad. Já jsem zpíval dál, ale cítil jsem, jak tam sedí. Dozpíval jsem a odcházel z pódia, když mi bubeník řekl: „Neuvěřitelný. Viděl jsem, jak ti ta kobylka leze po zádech, a ty ses ani nehnul!“ To je panečku oddanost umění.
 

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Borec.

80

Odpovědět

A vedle sedí Anya Taylor-Joy, až budete googlit ten hrudník ...

100

Odpovědět

to je pravda musis jej fakt hledat...

70

Odpovědět

Vsak tu nejde nepoznat, ne?

11

Odpovědět

+James WingNo já ji třeba neznal, takže jsem musel googlit, tak jsem ostatním chtěl ušetřit práci no.... ikdyž tolik práce to nedalo a našel jsem i celkem slušné deepfake koláže, takže vlastně u mě dobrý....

10