Bruce Springsteen se vloupal k Elvisovi domů a učil se tancovat jako Mick JaggerThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:5 167
Bruce Springsteen, také přezdívaný The Boss, se rozhodně chtěl setkat s Elvisem Presleym a naskytla se mu skvělá příležitost. Že to znamenalo vloupat se mu na zahradu, ho vůbec netrápilo. Kromě toho se Grahamovi svěří, jak trénoval na koncerty.

Přepis titulků

Ještě k Elvisovi, je pravda to s Gracelandem? Myslíš, že jsem se tam vloupal? Jo, ale tehdy Elvis ještě žil. Bylo to v roce 1975 a byli jsem v Memphisu. Chtěl jsem jít se Stevenem do non-stop bistra, byly asi tři ráno. Vlezli jsme do taxíku a ten řidič říká: "Zrovna budeme projíždět kolem domu Elvise."

"Cože? Dům Elvise? Vy víte, kde bydlí? Vemte nás tam!" Tak nás ten taxikář odvezl ke Gracelandu, já vystoupil a viděl jsem, že v tom domě se svítí, nebylo to po příjezdové cestě tak daleko. Brána byla zamčená, byla tam kamenná zeď. Já se podíval na Steva a povídám: "Steve, jdeme dovnitř." A ten taxikář řekl: "Hele, mají tam velký psy, nelezte přes tu zeď."

A já: "Kdy dostanu další příležitost?" Přeskočil jsem tu zeď, vyběhl po cestě, dostal se ke vchodu a zrovna jsem chtěl zaklepat na dveře, když z křoví vylezl člověk z ochranky. Zeptal se: "Můžu vám pomoci?" Byl úplně v klidu. Já řekl: "Ano, je Elvis doma?" A on: "Elvis je v Las Vegas."

"Dobře, mohl byste mu říct... Já tohle dělám hrozně nerad, ale mohl byste říct, že tu byl Bruce Springsteen? Možná nebude vědět, kdo to je, ale byl jsem na obálce Time a Newsweek." Pro mladší diváky, to byly časopisy. Takže jo, že jsem byl tam. A on: "Jo, řeknu to Elvisovi." Pak mě zase vyprovodil z brány.

Tehdy jsem se dostal k Elvisovi nejblíž za celý život.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář