Courteney Cox o zapomenutých replikách a scéně s krocanemThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:4 502
Courteney Cox stále velmi ráda vzpomíná na natáčení seriálu Přátelé, ačkoliv si z ní třeba Matt LeBlanc na place rád občas vystřelil. Na Instagramu si připomínala seriál na díkůvzdání, kdy se pokusila zreplikovat scénu s krocaní hlavou.

Přepis titulků

Za ty roky se v rozhovorech o Přátelích hodně mluvilo o tom, - jak jste se učili repliky. - Ano, to je podobné jako v divadle. A ty ses repliky moc ráda neučila. No, to máš pravdu. Když je neumíš, dá se to zkusit znovu. Ale je to tak, ne vždycky se mi dařilo si ty repliky z Přátel pamatovat. Takže jsi tak nějak asi podváděla. Nazvala bys to podváděním? - Tak trochu.

- Kam jsi ten text schovávala? No, někdy nám scenáristé dali text přímo na natáčení. Nebo chvilku před tím. A někdy jsem se prostě dost nepřipravila, tak jsem ten text třeba schovávala do misky s ovocem a někdy taky do dřezu. V té scéně jsme seděli u stolu, já šla ke dřezu, jakože mýt nádobí, a koukla na pár stránek. Jednou jsem měla hodně dlouhou repliku. Řekla bych, že to byl opravdu celý odstavec.

Takových 5 cenťáků. To zní trochu divně. Nicméně tak to bylo. A Matt LeBlanc mi nepomohl. Chtěl si ze mě vystřelit. A já ten text vůbec neuměla! On mi sebral ten papírek, co jsem dala do misky s ovocem. Já si přišla pro jablko… Tak jsem musela prostě zaimprovizovat. Dlouhé slovo. A myslím, že to fungovalo. Nebylo to od něj fér.

- To se přiznal? - Jo, v tom speciálu Zase spolu. - Do té doby ne? - Přesně. - To to udržel v tajnosti dlouho. - Rozhodně.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslím že chtěla vypadat lépe, ale strašně se to nepovedlo.

10