Taron Egerton o Eltonu JohnoviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:4 324

Hvězda životopisného snímku Rocketman Taron Egerton vypráví, jaké to je přátelit se s Eltonem Johnem. Od narozeninových dárků přes přezdívky až po sny o společném turné, na které by přizval i Courteney Cox.

Poznámka:
Drag name (v titulcích jako drag jméno) je obvykle umělecké jméno drag queen.

Přepis titulků

Lidé se na ten film vážně hrozně těší. Ale asi je potřeba říct, že to není klasický životopisný film. - Nemá to tu strukturu. - To ne. Je to hudební vyprávění o životě Eltona Johna a zásadním vztahem v tom filmu je přátelství a hudební spolupráce s Berniem Taupinem. A má to nějaké prvky fantazie, není to přísně dokumentární. Je to trochu divné, praštěné, psychedelické…

No, a už nějakou dobu na tom pracujeme. Dohromady zhruba 18 měsíců, když počítám i nahrávání písniček ve studiu… To se musíš těšit, až to lidé uvidí. No, těším se a děsím se. Já samozřejmě… V tom filmu zpívám já, takže tak nějak prosíme diváky, aby trochu zapojili fantazii, protože já prostě nezním přesně jako Elton.

Tím pádem to trošku připomíná divadelní představení. Tys taky poslal Eltonovi krásný dárek k narozeninám. - Je to tak. - Poslal jsi mu obrázek sebe sama. - To je kostým z toho filmu? - Ne, je z mé osobní sbírky. Ale sluší ti to. Měl z toho dárku radost? Podle mě byl nadšený!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jesus, kdo to k***a je? not funny

27