Přátelé: Vystřižená scéna z letiště

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 966
Počet zobrazení:22 561

Nové díly seriálu Přátelé sice už od roku 2004 nevycházejí, ale i po odvysílání seriálu se občas objevily záběry, které se na televizní obrazovku nedostaly. Toto je jeden z nich. Důvod se dozvíte v úvodních titulcích.

Přepis titulků

Následující scéna byla vystřižena z dílu "Jak to Rachel řekla" a je poprvé odvysílána zde. Scéna zahrnuje Chandlera, který žertuje s ochrankou na letišti a měla být odvysílána dva týdny po událostech z 11. září 2001. Z toho důvodu jsme se rozhodli původní scénu pozměnit. Doufáme, že může být tato scéna nyní vnímána v duchu, v jakém byla zamýšlena. Žádný problém s taxíkem, žádný provoz. - Můj způsob funguje.

- Jo. Jo, jsem uvolněná a klidná. Běž, běž, běž, běž! Dobrá, takže letíte na Nassau. Pane Bingu, máte sedadlo 25J. A paní Bingová, vy budete na 25K. Paní Bingová... Je to vtipné příjmení. Ona se nesmála příjmení.

Právě jsme se vzali, letíme na líbánky. Aha, opravdu? Gratuluji. Víte co? Uvidím, co zmůžu. Někdo zrušil rezervaci, mohu vás přesunout do 1. třídy. Páni, děkujeme. Vidíš, kdybychom jeli dřív, tahle místa by třeba nebyla volná. Kompromis funguje. Jmenuju se paní Bingová.

Není už to dost velký kompromis? Můžete si pospíšit? Hele, nikdy jsem nezapípala a nehodlám s tím teď začínat. Ještě moment. Můj řetízek. To bylo o fous. Jo! Hej, podívej. Federální zákon zakazuje jakékoliv vtipy o únosu letadla a bombách. Nemusíte si se mnou dělat starosti, madam.

Já beru své bomby velice vážně. Pane, půjdete s námi. Ne, počkejte. Chandlere, počkej! Tohle neplatí, nazpátek to neplatí! Podívejte, tohle je šílené. Dělal jsem si legraci. Vím, že ta cedule říkala: "Žádné vtipy o bombách!" Ale neměla by spíš říkat: "Žádné bomby!"? Není to spíš on, koho bychom se měli bát? Člověk s bombami?

A ne člověka, co žertuje o svých bombách? Nemám bomby. A kdyby jo, nejspíš bych o nich nežertoval. Radši bych to chtěl utajit. Omlouvám se, máte nějaké dotazy? Paní, v jakém jste vztahu k tomuto muži? Je to můj manžel. Aha. Ale jen pár dní.

Nevím, co dělá, když není doma. Děkuju, zlato. Víte, tohle je poprvé, co cestujeme "po mém." A je důležité, abychom stihli let. Je to její plán versus můj plán. Co myslíte tím "vaším plánem"? Radši byste mi měli pokládat jen otázky typu ano/ne. Ne, to není jeho kufr, ten je můj.

Je to předpis. Ano, ale vy to nechápete. Všechno je perfektně zabalené. Trvalo mi to věčnost. Je tu přes 50 složených kusů. Jste zlý. - Dobrá, můžete jít. - Děkuju. A vážně nevím, kde se tam vzaly ty přiléhavý plavky. - Ano?

- Tady Joey. Já a Phoebe cítíme z vašeho bytu plyn. Cože? Vážně? Joey cítí plyn. A co dál? Jo, chtěli jsme to zkontrolovat, ale vzali jste si klíče. Tak něco dělejte. - Chceš, abychom vyrazili dveře? - Ano! - A nebudeš nás vinit z té škody?

- Ne! Určitě to máme udělat? Ne, chci abyste zůstali doma a čekali, až to tam celé vybouchne. Prosím, vraťte se dovnitř. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (78)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přátelé dostali nový rozměr. :D

30

Odpovědět

Rozhodně lepší,než to čím to nahradili...Škoda.

690

Odpovědět

Zrovna jsem hledala jedno video z Přátel a vyskočilo mi tohle :D dabing z dílu, kde Rachel koukala na Cuja :D http://www.youtube.com/watch?v=dUp0N4CpppU

1932

Odpovědět

Keby mňa niekto takto chytil, vyletel by som z kože a zrejme by som skončil v Guautaname... Bin ladin mal JEDNU akciu pred 10 rokmi... Bezpečnostné zložky terorizujú všetkých už celé veky...

274

Odpovědět

A pokud máte rádi sitcomy, možná vás potěší i tenhle ;) tady třeba dobrá scénka z natáčení http://youtu.be/p33OxltHqOY

213

Odpovědět

toto by len tupí američania ovplyvnení propagandou nepochopili ...

2411

Odpovědět

Ne, jen je to necitlivé. Ono kdyby tady v ČR zabili 3 tisíce lidí, asi by nebylo vhodné o tom vtipkovat.

50

Odpovědět

toto by len tupý američania ovplyvnený propagandou nepochopili ...

2212

Odpovědět

Jako dítě jsem to nenáviděl, teď to miluju :)

233

Odpovědět

Kravina pro pubíky...:-)))))))))))

2086

Odpovědět

:DD Dobry

212

Odpovědět

A pokud máte rádi Courteney Cox, tak hraje v dalším sitcomu, Cougar Town a dokonce tam hostovaly Jennifer Aniston a Lisa Kudrow :P tohle je třeba moje oblíbená scéna http://www.youtube.com/watch?v=VU3ergoeUsU

216

Odpovědět

Tak to já celý dětství Přátelé bojkotoval, přišli mi trapný, ale asi tak před rokem jsem se k nim dostal a začal na ně koukat v originále a byl jsem unešenej a dneska jsem u 10. řady a můžu říct, že je to nejlepší sitcom :) koukal jsem pak občas na videa s dabingem a pochopil jsem, proč jsem je neměl rád - nemělo to to kouzlo, herci maj v originále úžasný hlasy a zvuky, že to nic nepřekoná :)

2313

Odpovědět

A bezva novinka je, že od pondělí budou hrát každý všední den na nově PŘÁTELÉ!! :-D woow :-) každý den v 16:30. Doufám, že odvysílají všech 10serií.. pokud ano, tak nás čeká 10 měsíců zábavy :-)

204

Odpovědět

Mockrát děkuju za tohle video... Přátelé jsem vždycky zbožnoval a udělalo mi to ohromnou radost. :-D

221

Odpovědět

škoda že to tam nakonec nenechali... ten konec je skvělý!

242

Další