Matthew Perry u Davida LettermanaLate Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:352
Počet zobrazení:7 133

Matthew Perry je známý herec, který ztvárnil např. roli Chandlera v kultovním seriálu Přátelé, případně měl hlavní roli po boku Bruce Willise ve filmu Můj soused zabiják. Tentokrát si ho vzal do své talkshow David Letterman a Matthew se rozpovídal např. o M. Night Shyamalanovi z filmu Šestý smysl, své lásce k imitacím nebo o svém "novém" filmu Znovu 17.

Přepis titulků

Máme tu talentovaného herce. Hraje v novém filmu s názvem Znovu 17. Premiéru má zítra. Tady je vždy zábavný Matthew Perry. Matthew? - Vítej zpět. - Díky. Jak se máš? Dobře.

Je skvělé tu být. Skvělé, že jsi tu s námi. Pokud si dobře vzpomínám, je to už pěkná doba, cos tu byl, že ano? Myslím, že to je pět let. - Vážně? - Ano. - To není správné. - Já vím. Musíme aktualizovat náš adresář. A teď otázka, kterou všichni nesnášejí: Vídáš se pořád s přáteli z Přátel?

Asi vím, o kom mluvíš. Ne, moc často se nevídáme. Ne. Občas vidím Lisu Kudrow. - Ta je vtipná. - Velmi vtipná. A znám jedno... Už mi nezvedá telefony, ale... Znám jedno místo na ulici za jejím domem. Pokud tam zaparkuješ, uvidíš jí přímo do bytu. - Můžeš mi dát souřadnice?

- Samozřejmě. O přestávce. Koho teď navštěvuješ? Koho máš za kámoše? Já... Myslel by sis, že na tyhle lidi budu narážet častěji. Máme se rádi, dělali jsme spolu dlouhou dobu, ale protože Hollywood není tak velké místo, tak... Byl jsem... Něco ti řeknu. Byl jsem kdysi na udílení cen People's Choice. Řeknu nějaká jména k této historce. Abych tě varoval.

Uděloval jsem cenu Bruci Willisovi. To je první jméno. Bruce Willis. Dobré jméno. Hezký začátek. A ten večer jsem potkal všechny lidi ze Šestého smyslu. M. Night Shyamalan, Haley Joel. Pamatujete ten film? Velký film, ano. Hodně velký. Takže jsem je potkal a mluvil s nimi asi tak 10 minut. A o několik let později jsem byl v jednom podniku v Hollywoodu a M.

Night Shyamalan ke mně přišel a pozdravil mě. A já říkám: "Páni, ahoj, skvělý, pojď, přidej se k nám, jsi skvělý, pojď..." Seděli jsme tam pár minut. Byla tam skupina lidí, ale postupně odcházeli, dokud jsem nezůstal jen já a M. Night Shyamalan. - To je skvělý. - Skvělý, že jo? Je to skvělý chlap, má talent. Chvíli jsme si povídali. A já si najednou začal uvědomovat, že mě má fakt rad. Smál se všemu, co jsem řekl.

Fakt se bavil, víš. Ani jsme si nepovídali o práci, prostě jsme se seznamovali. Já a M. Night Shyamalan. A asi za hodinu nebo dvě říká: "Znám jeden další podnik ve městě, kam můžem jít. Spousta lidí, nonstop." A já říkám: "No tak to je super." Šli jsme ven, on vzal svoje auto, já moje.

Jel jsem tam za ním přes celé město. Tohle nikdy nedělám. Ale začínal jsem si říkat: "Dobrý, ten chlapík mě má fakt rád." Ne, ne tak... Tak jsem to fakt vůbec nemyslel. Myslel jsem ten nechutný Hollywoodský způsob, kde budu hlavní hrdina v jeho dalším filmu. - Takže něco jako projekt.

- Fakt mě to napadlo. Směje se všemu, co řeknu, fakt si to užívá, sednul jsem mu, má mě rád. Říkám si, že bude dělat film s mimozemšťany a šokujícím koncem a to budu já. - Já budu šokující konec. - Ty budeš šokující konec. - Že jo? - To se mi líbí. Jdeme jinam, paříme, pořád sranda. Jde na záchod, uplyne hodina...

Ne, moment... Nebyl hodinu na záchodě. Tak jsem to nemyslel. Byli jsme v tom podniku asi hodinu... Vrátil se a já si uvědomil, že to celou dobu není M. Night Shyamalan. Vážně? Jo. Byl to prostě jen Ind. No, ani nevím, co na to říct.

Fakt se to stalo. Prostě jen vypadal jako M. Night Shyamalan. Možná to byl jen N. Night Shymalan. Mohl to být N? Taková věc by se mohla stát každému. A problém je, že i teď ho občas potkávám. A koukáme na sebe jak provinilí milenci. A když sis uvědomil, že to není ten, koho jsi myslel, omluvil ses, poděkoval jsi nebo co se stalo?

- Vzal jsem roha. - Zdrhnul jsi? - Tak to je trapné. - Cítil jsem se úplně sprostě. I já se teď cítím sprostě. Teď tu mám něco trochu mimo, i když možná ne. - Imitace. - Ano. Myslím, že na poslední návštěvě nebo jedné z posledních jsi předvedl Dustina Hoffmana a bylo to jen jedno slovo, že ano? Ano, neimituju dlouhé věty, takže jen jednoslovné.

Pokud s tím nemáte problém, lidi, tohle je Dustin Hoffman, jak říká slovo "Proč." Proč? Dustin Hoffman, dobře. Můžu poprosit? Proč. - Fakt skvělý. Hodně dobrý. - Díky. Víc imitací neumíš? Říkal jsem si, že už to je pět let, co jsem tu byl, tak jsem si připravil ještě jednu.

- Máš ještě jednu? - Jo. - Co máš? - Napadla mě asi před třemi lety. Tohle je... Tohle je... Tohle je Mickey Rourke, jak říká slovo "guma". Mickey Rourke, jak říká slovo "guma"? Mickey Rourke jako z filmu Wrestler?

Ne, ne. Rozuměj... Jsem rád, že ses na to zeptal. Tohle není současný Mickey Rourke. Tohle je Mickey Rourke asi tak po natáčení filmu Bistro, jak říká slovo "guma". Guma. Páni... A ty se divíš, proč se nevídáš se starými přáteli. Minule jsme tu měli toho kluka, z filmu Znovu 17, je mu asi 21 a dobře...

Lidi křičí jeho jméno a šílí. Byla zábava s ním pracovat? Mluvíš o Zacu Efronovi, že? Ano, je velmi pohledný mladý muž. A v tomhle filmu hraju 37letého muže, který se poté promění v Zaca Efrona.

Takže jdeme zpátky v čase? Uvidíme tebe v tom věku, pak tě uvidíme v tomhle věku a pak tě uvidíme znovu v tamtom věku, že? - Jo. - Myslím. - Přesně. - Ano. Můžeme si to půjčit na propagaci? A dejte to přímo do upoutávek. Rád bych to tam měl řečené přesně tímto tónem. Musím si to trochu srovnat, ale pak tu prodáme nějaké lístky.

Ten kluk je tak mladý a dobře vypadající a energický, že mě to naplňuje záští. Tebe taky? - No jasně. - Jo. No jasně. A lidi se pořád ptají, jak se s ním pracovalo, co bych já dělal, kdybych se vrátil... ...a bylo mi znovu 17. A poté, co jsem viděl jeho, tak bych šel do fitka. Víš, co myslím? Šel bych do fitka. Tak to by mě fakt vůbec nenapadlo.

Teda já myslím sebe. Ne tebe, fakt. Ty možná. Já ne. Ty bys měl šanci. Já už ne. Lidi křičí. Drobný, hezký kluk, ale já si říkám "Ále co..." Ano, on je... Prostě mě to štve... Matthew, pojďme se podívat na upoutávku toho filmu. - Premiéra je zítra.

A mimochodem... - Ano. - Tenhle film bude úspěšný, gratuluju. - Díky. - Dobrá práce. - Myslím, že to bude velké. Co tady uvidíme? - Tenhle popis si půjčím od tebe... - Dobře. Tohle je týpek, který se promění v týpka, který se stane týpkem - a pak se stane týpkem. Takhle k tomu dojde. - Dobře. - Takže to vysvětluje to zrození toho, o čem jsme tu mluvili. - Jo. - Myslím, že si to užijete.

- Znovu 17 má premiéru zítra. Ale ne! Haló! Haló! - To je přesně to, o čem jsme tu mluvili. - Jo. Dobře, Matthew. Doufám, že přijdeš dříve, než zase za pět let. Ale než skončíme, uzemni nás znovu Dustinem Hoffmanem, prosím. Proč. Matthew Perry, dámy a pánové.

Dobrá práce. Díky, žes přišel. Budeme hned zpátky, dámy a pánové... Přeložil: Karasman Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

presne toto isté je v show s niekým druhým. Morgan? neviem. a ten príbeh je vyrozprávaný inak, ale s tými istými pauzami a otázkami k divákom. Všetko je to nahraté...ako v našich talkshow ked sa hovorí: moja známa...môj kamarát...jeden veľký s**t. internet aj TV. umelá hmota.

00

Odpovědět

Mohl bys prosím přeložit video s Katy Perry u Lettermana?
Dávám odkaz, tak když budeš chtít - http://www.youtube.com/watch?v=X6XEZ7_41PU

181

Odpovědět

pěknej překlad, přeložte pls taky nějaký interview s Joshem Hartnettem, všem holkám tu určitě chybí( a to jedno nestačí)...:)

181

Odpovědět

to s tema vztahama mezi Pratelama v skutecnosti je uz sice strasny klise....ale stejne o tom prakticky nic nwm a jako velkyho fandu Pratel me to celkem zajima.....takze kdo o tom neco vite tak prosim napiste....

180

Odpovědět

Škoda že nehraje víc...Na znovu 17 jsem se podívala jen kvůli němu a měl tam jen takovou pidiroli...Jinak Chandler a Ross <3 !

180

Odpovědět

Karasman: mohl bys prosim te ptelozit tady ten rozhovor s Natalie Portman...
http://www.youtube.com/watch?v=wwtC1t1rXVs&feature=related
díky! :-)

180

Odpovědět

Chandler > Ross > Joey > Monika > Rachel > všechny ostatní postavy > Phoebe

183

Odpovědět

aj ja som amla najradsik rossa:D

180

Odpovědět

On je prostě borec. Můj nejoblíbenější herec a nejen díky Přátel, tam jsem měl totiž nejradši Rosse. :))

180

Odpovědět

Já jsem dycky měla ráda Chandlera (vtipálek) a Moniku (šílená), ale čím víc jsem se dívala a čím víc jsem nad tím přemýšlela, tak nejlepší mi přišel opravdu Ross. Ten je totiž vtipný už tím, jak se tváří. Nemusí říkat žádné vtípky, abych se mu zasmála.
A věta: "Vy jste snědl můj sendvič!" a následný odlet holubů je podle mě naprosto nejlepší okamžik z celých Přátel :D.

200

Odpovědět

fanouškům Přátel doporučuji youtube a nepovedené záběry. už jsem to dal do požadavků ale zatím nic...
Jinak Phoebe mam moc rád - obzvlášť její smích...
tady máte jednu část
http://www.youtube.com/watch?v=6CHUaxeasEQ&feature=related

190

Odpovědět

Děkuji! Ách bože moc děkuji! :)
Jsem jeden z těch lidí, co se bez Přátel neobejdou. Všech deset sérií jsem viděla 10x nejméně. A přemýšlela jsem, koho že mám nejradši a koho naopak... Chandler je favoritní postava ale koho nejmíň.. Nevím, prostě to nejde. Nedokážu určit, kdo z nich je nejmíň oblíbený, protože každého si zamilujete pro něco jinného :) Hrozně moc děkuju za překlad

180

Odpovědět

why :D:D:D

180

Odpovědět

And you wonder why you dont see your old friends...

Jak prohoba můžete Phoebs vnímat jako nejhorší postavu??? Vždyď po Chandlerovi je naprosto nejlepší a nejzajímavější! Ross je blíží Scheldonovi a ačkoliv je největší z přátel, ty ostatní nesní (druhá nejnudnější dějová linie), Joey je neuvěřitelně jednoduchá (pitomá) postava, Rachel je nezajímavá a v ději je pouze kvůli konfliktům s Rosem a Monika prostě Phoebe nešahá ani po pás.

190

Odpovědět

Schr00chy, osta: No Pheobe beru jako druhou nejoblíbenější postavu, protože mi přijde ze všech holek jako nejzajímavější a nejhezčí...ale to je jen můj os. vkus. Nejmíň oblíbená postava byl asi Joey, ale u přátel je těžký říct, kdo je nejmíň oblíbený, protože tam jsou skvělí všichni ;-)

190

Další