Přítel George ClooneyhoLate Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:354
Počet zobrazení:6 525

Po Kimmelovi a Ellen se budete na našich stránkách taktéž setkávat s Davidem Lettermanem, jehož kompletní rozhovor s některou z hollywoodských hvězd pro vás připravuji. Dnes však můžete zhlédnout úryvek z návštevy Matta Damona, který prozradil prvotní důvod jednoho faux pas, ve kterém účinkoval George Clooney a italský gay. Zde si po shlédnutí rozhovoru můžete pustit video o kterém se mluvilo.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy Je tohle pravda? Je to totiž vtipné, protože o internetu jsem už dnes mluvil. Pokud si totiž vyhledáte zajímavá fakta o lidech, můžete zjistit něco, co naznačuje, že jste dnes zemřel. Je to na internetu. Je to pravda? Víte o tom něco? To jsem nevěděl, ale cítím se docela dobře. - Vypadáte fantasticky.

- Děkuji. - Stalo se vám někdy něco takového? - Ne, pouze jsem o tom slyšel. Myslím, jestli jste nebyl někde v kaňonu a spadl jste, já nevím. Psali, že jsem byl v Palo Ve... pohoří Palo Verde nebo tak nějak. Ani nevím, kde jsem měl... natáhnout bačkory. Několikanásobné zlomeniny, to vás zabilo? Příčina byla údajně neznámá. To vysvětluje, proč jste tady.

Nemohli vymyslet, co vás zabilo. Dobrá, v tom případě půjdu navštívit Davea. Jsem docela rád, že tu jsem, protože nesnáším, když si to někdo z mých přátel přečte. Ano, to může být nepříjemné. Už jste s tím měl v minulosti potíže? Byl jsem trochu naštvaný, když jsem o tom slyšel, protože si myslím, že to je... lehkomyslná a bezohledná věc.

Co kdyby to viděli vaši přátelé nebo rodina. Přesně tak, ale potom jsem si vzpomněl, jak jsem se sešel před pár dny na filmovém festivalu v Benátkách s Informátorem. A to víte, je osm hodin ráno a já dělám rozhovor. Ten italský novinář ke mně přišel a... Brad Pitt patrně dělal rozhovor o Hanebných panchartech. A hádám, že se ho pořád ptali, kdy se ožení s Angelinou Jolie.

On byl to otázkou tak otráven, že jim nakonec řekl: "Víte, já se ožením s Angelinou, až se George Clooney ožení se svým přítelem." Pokud jste v Americe a řeknete tohle, tak se novinář zasměje. Když jste v zahraničí. Něco se ztratí v překladu. Takže v osm ráno za mnou přijde ten italský novinář a říká: "Matte. Je pravda, co říká Brad?"

A já vůbec nevěděl o čem mluví, ale odpověděl jsem mu: "Jasně, že je to pravda." A on povídá: "Chcete mi říct, že George Clooney má přítele?" Snažil jsem se zachovat kamennou tvář a říkám: "Jasně. Jasně, že má přítele." "A on si ho chce opravdu vzít?"

Říkáme mu to už léta. "Znáte toho muže?" A já říkám: "Jasně, toho znají všichni. Toho chlápka máme rádi, je skvělý. Proto chceme, aby se vzali." Svatá dobroto. Byl to malý neškodný vtip, protože George přijel druhý den představit svůj film. Vrátil jsem se zpátky do New Yorku. Byl to jeden z těch celodenních letů, takže jsme přijeli a šli spát.

Ráno se probudím a jako vy jdu na počítač, podívám se na internet. Na CNN psali: "Muž se kvůli Georgi Clooneymu svlékal na tiskové konferenci." A u toho je video, jasný? Takže na to kliknu a podle všeho si ten chlápek stoupnul a říká: "Georgi." V té místnosti jsou stovky lidí a George povídá: "Jo?" "Já jsem gay."

A George mu říká: "Tak jo." "A vy jste gay." Takže... Teď už chtěl George vědět, o co jde. Ten chlápek se začal svlékat a říká: "Jestli si musíš vybrat, vyber si mě!" Tak i takhle bezohledně se dá použít internet. Ale musím říct, že někdy to může být zábava.

Tohle zní jako opravdová zábava. Věřím, že George se tomu dodnes směje. www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

moc vam dekuju

180

Odpovědět

Video opět funkční, i když v horší kvalitě.

180

Odpovědět

spraviiiiii to nekdooooooooooo??????????

180

Odpovědět

heeeeeeeeeeeej je tady nekdo!!! a spravi to video???!! a jeste i dalsi rozhovory nefungujou nemuzete to pleas spravit

181

Odpovědět

spravte to video pleas

180

Odpovědět

proč tak krátké???

180

Odpovědět

Inamorata: Já to myslím spíš tak, že teď jsme tu měli minulý týden tohle a Sofíu, dneska Stevea Carella, a když bysme dali hned zítra Fergusona, tak se může lehce stát, že další týden nebo dva se do talk show nikomu nebude chtít a bude tu "sucho", takže podle mě neuškodí menší pauza. ;-)

180

Odpovědět

wow, tak to je paráda :) na Craiga (jak na ostatní) si klidně ráda počkám :) i když s tim všim co překládáte si myslim, že se ještě dlouho období sucha nemusíte bát vzhledem k tomu kolik dílů a sérií je, pokud jsem to ovšem správně pochopila, což vůbec nemusí bejt jistý. :D

180

Odpovědět

Inamorata: Zrovna včera přidal scr00chy jeden díl do konceptů. Ke konci týdne se tu asi objeví. Chceme dát teď trošku pauzu, aby pak nebylo dlouhé období sucha. :-)

180

Odpovědět

skvělé, jen by mě zajímalo jestli, když tady překládáte už tolik výborných talk show, časem nepřibude třeba i The late, late show with Craig Ferguson, podle mě jedna z nejlepších :)

180

Odpovědět

Super to je :)

180

Odpovědět

Ten ital není teplej, je to nahraný (pro italskej pořad Le Iene). ale Matt je vtipnej.

180

Odpovědět

Dokonaly !!!

180

Odpovědět

Přimlouvám se za mnohem více překladů z podobných talkshow, IMHO je tu přeseriálováno, zatímco videí z talkshow je tu pomálu.

180

Odpovědět

výborný :D, a musim říct že to je po dlouhé době co jsem viděl lettermana, a jestli mužu tak bych doporučil lettermana s martinem shortem, páč ten to vždycky rozsekne (teda posledně asi rok zpátky)

180

Další