Jim Parsons u Davida LettermanaLate Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:858
Počet zobrazení:11 130

Jim Parsons alias Sheldon Cooper z populárního seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory), to je dnešní host Noční show Davida Lettermana. Kdo se zajímá o dění okolo seriálu, určitě již ví, že Jim získal tento rok cenu Emmy za nejlepšího komediálního herce v hlavní roli. Jak na to reagoval sám Jim, jeho matka nebo konkurence v této kategorii, to všechno se dozvíte v rozhovoru.

Přepis titulků

Náš první host je držitel ceny Emmy a hvězda populárního seriálu Teorie velkého třesku. Díkybohu, že to běží na CBS. Díkybohu. Každý čtvrtek v osm hodin večer tady na CBS. Prosím přivítejte Jima Parsonse. Jime, pojď k nám. Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy www.videacesky.cz - Vítám tě zpátky v pořadu. - Velice děkuji za pozvání. Takže sis pro sebe konečně pořídil cenu Emmy.

Dobrá práce, kamaráde. Děkuji, děkuji. Není to žádná Nobelovka. Ne, ale hádám, že to bylo za nejlepšího herce? Ano, tento rok ano. To je tvrdá kategorie. Kdo v ní ještě byl? Alec Baldwin. - Velice zábavný člověk. - To ano. Matthew Morrison.

To je těžké. Tony Shalhoub. - Ten hraje Monka nebo něco takového? - Ano. Myslím, že hrál, protože už to skončilo. Setkal jste se s těmi lidmi? Jen s tebou a Alecem Baldwinem. Curb Your Enthusiasm. - Larry David. - Larry David. - S ním se také znám. - Máte ho rád?

- Ano, mám ho rád. Stejně jako mě? Ne, tohle není žádná soutěž. Ve všem zase vyhrát nemusím. Ještě jednou ti gratuluji a jen tak dál. Kdyby jsi smýšlel jako já, což doufám, že se nikdy nestane, tak já bych v takovéhle konkurenci vůbec nemyslel na výhru. - Cítil jsi se takhle? - Ano. Přesně tak. Naprosto jste to vystihl. - Vůbec jsem to nemyslel zle.

- Já to nepovažuji za nezdvořilé. Řekněme, že šance jsou nízké, ale pořád je to lepší než před nominací, protože je vás už jen šest. Ale pořád je to jedna ku šesti. To není dobré. Vyhlašoval to LL Cool J, se kterým jsem se nikdy nesetkal. Možná jen krátce. A když uviděl to jméno, tak to vypadalo, že je mu povědomé, takže mi bylo jasné, že to rozhodně nejsem já. Nejsme si blízcí.

Když se otevírala ta obálka, nedostavil se ti pocit, že bys to mohl být ty? Byl jsem si jistý, že to nejsem já. Upřímně jsem byl přesvědčen. A ten jeho pohled to potvrdil. To byl konec. Co se tedy stalo? Řekl mé jméno a já tam musel jít. Ta celá situace byla...

Nepovažuji se za pesimistu, nejsem obvykle pesimista, ale tohle jsem nebral nijak vážně. Nedával jsem si moc šancí. Když vyhrajete... Když prohrajete, tak prohrajete, ale když vyhrajete... Cítil jsem se úzkostlivě, když jsem musel vstát a jít mluvit, takže se mi zdálo, že jsem stejně tak trochu prohrál. To je cena, kterou zaplatíte za vítězství.

Musíte mluvit před hromadou lidí, být laskavý. - A ještě by to mělo dávat smysl. - To máte sakra pravdu. Tihle lidé se snaží být laskaví, darují ti tu cenu a... Podívejte, co udělali pro vás. Tak díkybohu. Kolik jich máte vy? - Přestal jste počítat? - Stovky. Zasloužíte si všechny.

- Tohle je zážitek jako z jiného světa. - Řekl bych, že ano. I kdybych jich vyhrál stovky jako vy, tak to pořád není něco, co se stává každý den. Něco, na co si zvyknete. Meryl Streep si už možná zvykla, ale... My obyčejní lidé musíme jen doufat, že navštívíme nekolik předávání, když budeme muset vstát, tak vstaneme a když to nevyjde, tak to nevyjde. Vždyť je to báječný den.

Věděl jsi, co máš říct? Měl jsi připravenou řeč? Měl jsem připravený jmenný seznam. Jména lidí, kteří by mě zabili, kdybych je nezmínil. Třeba mámu a tak. A když mluvíme o mámě, jak na to reagovala rodina? Úžasně. Pochopitelně. Sestra mi řekla, že jedinou zvláštností bylo to, že se mé mámě chtělo zvracet.

Nikoliv během předávání, ale až potom, co jsem vyhrál. - Byla asi velmi nadšená. - Hádám, že... Když jsem byl malý, tak říkávala, že brečela štěstím. To se dá pochopit, ale tohle je nové. Zvracení štěstím. To měla dělat spíš u kategorie "Parazit". Kontaktoval tě potom někdo z tvých konkurentů? Mnozí ne, ale někdo ano.

O pár dní později jsem obdržel sýr a víno od Aleca Baldwina a říkal jsem si, jak je to nóbl. To je správný chlap. V přiloženém blahopřání mě nazval "bastardem." Ale i to se počítá. Dárkový koš se sýrem a vínem. "Ty bastarde!" Říkal jsem si, že je to dojemné. Ukazuje to, co je Alec Baldwin zač.

- Ano. - To rozhodně. Myslíme to v dobrém. Vždyť je to skvělý chlap. Co děláš, když se vrátíš domů? Sejdu se s kamarády. Tento víkend má být hezké počasí. Ano, to je skvělé. Byl jsem se podívat na Little Foxes v New York Theather Workshop, protože jsem tam nikdy nebyl. Chodíte často do divadla? Jednou za devět nebo deset let.

Dá se tam pochytit pár dobrých věcí. Bylo to opravdu dobré a donutilo mě to k zamyšlení o tom, jak je práce v televizi jednodušší od té v newyorském divadle. Už jenom ten počet představení. Žiju tady už hodně dlouho a zúčastnil jsem se několika konkurzů. Nakonec jsem ale hrál jen v jedné hře. To je prostě osud. Máš nějaké zážitky z konkurzů? - Hororové zážitky?

Jistě. - Každý má nějaké. Ano, každý je má. Šlo o hru Martina McDonagha Poručík z Inishmooru. Je to velice vtipné a hrozně jsem tu roli chtěl. Vyžadoval se irský přízvuk, takže jsem tam přišel se svým přízvukem. Tenkrát mi to šlo lépe, ale ne o moc. Takže jsem tam předváděl svůj irský přízvuk... Ukážeš nám ho? Právě se o to snažím.

Promiň. Teď k vám budu upřímný. Tenkrát mi to šlo asi stejně jako dnes. Kvalita kolísala. Viděl jsem, že nejsou moc spokojení. Já jsem ale věděl, že se pro tu roli hodím, i když pořádně nezvládnu ten dialekt. Takže jsem to prožíval čím dál, tím víc a dokonce i mlátil rukama.

Nakonec, přísahám Bohu, jsem udeřil do vypínače, všechna světla zhasla a režisér castingu udělal... Znovu jsem to zapnul, dokončil tu scénu, poděkoval a odešel. A nikdo za mnou neběžel. Nikdo nepřišel. - Není to divné? - No není to zvláštní? Jakým protokolem se musíte řídit, když opouštíte konkurs?

Říká se "Děkuji?" Já obvykle říkám "Děkuji vám," ale slyšel jsem někoho říkat: "Děkovat jim? Měli by být rádi, že tu jsem." Ale na tohle se ještě necítím. Ať mám Emmy nebo ne. Jsem rád, že tu mohu být. Já mám sklon věci urychlovat, protože očekávat tam nějaký kompliment nebo zpětnou vazbu...to ne. Lidé za mnou musí po konkurzech běhat.

Rádi bychom vás tu znova viděli a já už dávno přivolávám výtah. Za každou cenu chci rychle vypadnout a s nikým nemluvit. Oni tě hledají a ty jsi už dávno na chodbě. Líbilo se mi, jak jsi vypnul to světlo a všichni lapali po dechu. Všichni si museli říkat: "Panebože, on je terorista." Taky by mě ta náhlá temnota vyděsila. Poslouchej.

Teď ti něco povím. Teorie velkého třesku a její čtvrtá série se blíží. - Ve čtvrté sérii jsme o hodně starší. - Dobře pro vás. Poběží každý čtvrtek v osm večer na CBS. To je skvělý vysílací čas. - Jime, rád jsem tě viděl. - Také jsem vás rád viděl. - Jim Parsons, dámy a pánové. - Děkuji. Za chvíli jsme zpátky s Geoffreym Canadou.

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak nevím, ale měla jsem pocit, že tohle není rozhovor s Jimem, ale se Sheldonem. Každopádně Sheldona žeru, takže mi to nevadí :)

280

Odpovědět

Hodně mi připomíná Rowan Atkinson. :)

211

Odpovědět

Nejenom, že originál s titulky je lepší, ale také si tímto zvýšíte znalost angličtiny. Za půl roku sledování různých sitcomů se mi znalost zvýšila tak o 10 %, jasné, není to moc, ale záleží, jak na to máte čas a jak vnímáte. Tehdy jsem nebyl schopný vyslovit ani jednu souvislou větu ;-)

230

Odpovědět

prosím, přidejte ještě nějaké rozhovory s Jimem :)

200

Odpovědět

je úžasný! :)

210

Odpovědět

Je skvělej.Určitě to bude strašně milej člověk.A k tomu dabingu. Prima cool začne od září vysílat TBBT s titulkami.Což je super.

191

Odpovědět

Dasik rado se stalo, delate uz ctvrtym rokem dobrou praci, ak drzim palce do toho pateho.

180

Odpovědět

Roztrhal: Díky. ;)

180

Odpovědět

Xray: Tak tohle je ta největši p******a co jsem za tenhle rok slyšel.. Dabing je odporné svinstvo a právě tam si to dabéři upravují nejvíce, aby jim to sedlo do huby. Originál bude vždycky a jestli máš něco proti titulkům, tak s tebou něco není v pořádku.. A díkybohu, že to televize začíná chápat - Mám na mysli Primu Cool a jejich HIMYM s titulky..

211

Odpovědět

Hele ty chytraku, nevim odkud stahujes ty tvoje titulky, to nemuze byt ani z google translatoru, ale pokud vezmu napr. big-bang-theory.cz jedna se o schopny lidi a jejich titulky vykradaj na COOLu pri dabingu. Original je VZDY lepsi a titulky nejsou tak hrozne, pokud je netahas z Tve chlupate p****e. To ti rikam jako ten, kdo mel statnice z anglictiny, kdyz tys jeste kopal mamku do briska a davam si cele dily TBBT vzdy hned jak je prvni TV rip. A jestli ty si dokazes prelozit z TBBT vic nez Hi Penny, tak ja jsem multimiliardar s peti modelkama z Playboye na kazdym prstu. Nikdo kdo alespon trochu rozumi anglicky neuprednostni dabing ty tupe trolli hovado.

194

Odpovědět

Pro všechny chytráky:

Vy co se tu oháníte, že originál (angličtina) je lepší, by mě zajimalo kolik z Vás, by mohlo se koukat i bez titulků, protože co jsem sledoval titulky tak je v nich víc chyb, než dokážu přejít mlčením (15 v díle například). Překládají to amatéři, kteří očividně mají angličtinu základní, maximálně střední školy. Dabing preferuji proto, že sice dabéři nemají tak skvělý hlas jako v originále, ale překládají to profesionálové, kteří tu angličtinu skutečně ovládají. Do titulků kdybych, vám dal do konverzace Sheldona s Penny jak jí Sheldon říká: "Hej penny, pojď si zamrdat" a Sheldon ve skutečnosti řekne pouze "Hey, ..............." s vaší angličtinou vám to nepřijde divné a vezmete to... jen můj názor... zkrátka. Originál je fajn, ale musíte bez titulků. Jinak dabing.

1858

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Proč to nejde spustit?

180

Odpovědět

Sheldon skvěle hraje Jima Parsonse :D

211

Odpovědět

Asi je to gay, je to jen věc bulváru a nemyslím si, že to něco mění na Jimovi. Mimochodem, když se tu tak řeší ten dabing, tak je to jen o zvyku. Já osobně preferuji originál, ale i dabing má něco do sebe. A prosím nesnažte se urážet ty, komu si líbí něco, co vám ne. Je to myslím dost dětinské a ubohé.

182

Další