Courteney Cox u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:594
Počet zobrazení:8 474

Hvězda neustále populárního sitcomu Přátelé a nynější herečka a režisérka seriálu Město žen, Courteney Cox, 5. března navštívila skotského vtipálka Craiga Fergusona. A vznikl velice zábavný rozhovor, ve kterém se řeč točila okolo nepořádku, vězení, osahávání, polévání vodou a křečkování.

Jen bychom měli poznamenat, že rozhovor se uskutečnil ještě předtím, než se ABC dohodla s kabelovkou TBS na přesunu Města žen.

Přepis titulků

Vítejte. Vítejte zpět. Vítejte zpět u show. Smějte se, nebo vás zabiju! Dobře. Mým prvním hostem je velice atraktivní žena. A to jako fakt. Ano. Hraje ve Městě žen, každé úterý na ABC. Mrkněte na tohle. - Nehýbej se!

- Na to nemáš odvahu. Courteney Cox! Courteney Cox. - Je divný, když to chci uklidit? - Cože? - Jestli je divný, že to chci uklidit? - Chceš to tady uklízet? Proč? - Jsi blázen do čistoty? - Trochu. Tak tohle tě musí dovádět k šílenství. - Budeš v pohodě. - Jo, budu. - Nejsme u mě doma.

- Vážně? - Máš problém s... - Ne, dneska, no... Řekněme to tak, že takhle bych žít nedokázala. Měla bys mě nechat udělat pro tebe menší bordel. Mám dceru, která si v tom vede dobře. Já tu teď mluvím o něčem trochu jiném. - Jak se ti vede? Vypadáš skvěle! - Díky, vede se mi skvěle. Vadilo by ti, kdybych tě postříkal hadicí? - Viděl jsi, jak se mi to líbilo.

- Viděl jsem, jak... Bylo to studené? - Bylo to hodně studené. - To byl Ian Gomez, toho znám. Ty asi taky. To byl ten chlap s hadicí. Řekl ti, že tě už hodně dlouho chtěl postříkat vodou? Povídali jsme si o tom. Hrál v seriálu Kancelářská krysa a říkával: "Jestli někdy dostanu příležitost..." - "Celou jí postříkám."

- "Postříkám hadicí Courteney Cox." Vypadal, že si to užívá. To se vsaď, že si to užil. Pracoval na tom 15 let. - Jak to jde ve Městě žen? - Jde to celkem dobře. To je v pohodě. Chovej se jako doma. Jde to dobře, právě jsme dokončili mnou režírovaný díl. - Vážně? - Jo. - Tak to gratuluju. - Byla to legrace.

- Režírovala jsi taky nějaký díl Přátel? Ne, to byl sitcom se čtyřmi kamerami. To jsem dělat nechtěla. Režírovala jsem tenhle díl Města žen i ten další a líbilo se mi to. A teď režíruju film pro Lifetime, takže je tohle možná moje nová profese. O čem ten film je? Je to velice smutný... Tak mi o tom neříkej. Ne. Podobá se to dokumentu a jmenuje se to Hot One.

Je to o milostném vztahu přes internet, všichni lžou a je tam vražda. - Takže je to boží. - Jo. - Líbilo by se ti to. - Mně se to líbí. - Vím, že se ti líbí ta morbidnost. - Já nejsem morbidní! Ne, já vím, že... tobě se to líbí. Líbí. Mám rád atraktivní příběh. Čteš detektivky? Myslím tím knihu, pokud bys nevěděla.

- Možná je čteš na Kindlu. - Ani jedno. - Ne? Kéž bych četla víc. Nečtu, ale mám ráda ty policejní seriály. Líbí se mi, jak mi pořád saháš na nohy, je to boží. Na někoho, kdo má rád pořádek, mě tu teď trochu rozhazuješ. Líbí se mi vězeňské příběhy podle skutečnosti. - Jak se to jmenuje, nevíš? - Myslíš ty pozdě v noci? - Break In nebo Break Out.

- Lock Up. Lock Up! Už je i další, který jsem ještě neviděl. Jmenuje se První týden, viděla jsi to? - První týden v base? - Jo, natáčí první týden v base a já na to: - "Tohle není zábava." - Ale mně se to líbí. - Tobě se to líbí? - Jo, něco na těch vězeňských seriálech je. Začnu je sledovat třeba v jedenáct v noci. A oni tam hážou pořád samé reprízy. Tobě se líbí myšlenka spousty mužů, co chodí kolem dokola? Jsou to samí drsňáci.

- Ne, o to nejde. - Možná proto, že ve věznicích je pořádek. Je tam pořádek, každej tam musí dodržovat pravidla. Každej tam má místo. - Není tam žádný bordel, což mi dělá dobře. - Vážně? - Víš proč. - Bavil by tě klášterní život? Je velmi jedno... Žiješ jednoduše? Hele, byla jsem vdaná za Davida Arquetta. Jo, já vím.

Ale David, Bůh mu žehnej, ty víš, že ho mám rád, - ale je bláznivější než pytel hadů. - Jo, je šílený, ale taky je... - hodně stereotypní. - Jo, je. - Takže... Pořád si křečkuje do kalhot. Přesně tak. Je to až směšné. Přišel domů a pořád vytahoval věci z kapsy jako klauni a... má i dalších tisíc věcí.

Určitě jsem ho aspoň jednou viděl nosit víc než jenom jednu kravatu. Je to perfektní chlap, je milej. Tak jak to jde? Docela dobře. Už jsi byla na dovolené? Ne, šla jsem z Města žen rovnou režírovat ten film. - Musíš si někdy vzít dovolenou. - Chystám se. Kam pojedeme?

- Jmenuje se to... - Už jsi byla v Rusku? - Proč bych tam měla jezdit? - Rusko je boží! Vážně je. Už jsem tam párkrát byl a je nádherné. Dobře no... Já měla na mysli spíš něco s průzračnou vodou. - Možná do... - Průzračná voda na Floridě? Chceš na Floridu? Nechci na Floridu, ale třeba na Bahamy. - Tam už jsem byl.

Ty taky? - Ano, byla. Líbí se mi to prostředí. - Na mě je tam trochu bordel. - Můžeš tam nosit takový ty klobouky. Velkej klobouk. Ráda se opaluješ na pláži? - Na opalování už jsem moc stará. - To neříkej! - To jsem neslyšel. - Ne, myslím, že CoCo už je na opalování moc stará. Podle mě by nikdo na světě neměl ležet na slunci. Ačkoliv to mám moc ráda. - Líbí se mi, jak tě to slunce hřeje.

- Je to příjemný. - Pokud se natřeš krémem, je to v pohodě. - Asi jo. Vypadáš pěkně, ale neležíš na sluníčku, možná je to tím. - Už o tom nemluv. - A co samoopalovací nástřik? Necháváš si ho dělat? - Jednou jsem to zkusila. - Jo? - Jo, a nelíbilo se mi to. - Líbilo se ti, když to nanášeli? - Právě to se mi nelíbilo. - Nelíbilo? - Nikdo tam nechce roztahovat nohy. Je to divný. To už bylo moc?

- Musíme si dát reklamní pauzu. - Dobře. Ale já nechci. Takže máme dilema, Miku. Dáme si pauzu a budeme hned zpátky i s Courteney Cox. Chtěl bych vědět, jak se to dělá. Vítejte zpátky. Jsem tady s Courteney Cox a už nám došel čas, Courteney. Ale pokud chceš, můžeme spolu ještě strávit trochu času.

Tak půjdeme hned? - Ne, ne, jenom jsem se chtěl zeptat dopředu. - Vykašleš se na zbytek show? - Musím tu zůstat do konce. - Myslela jsem, že se mnou chceš strávit čas. Chci s tebou strávit trochu času, což teď děláme. Žij teď, Courteney, žij okamžikem. Dobře, jak to chceš ukončit? Harmonikou, trapným tichem nebo Velkýma prachama? - Velkýma prachama. - Jo, správně. Na co je čas?

Je čas na Velký prachy! Dobře, dobře. Netleskejte těm prachům tak moc. Padesát dolarů ve čtvrťácích v pytli se symbolem dolaru, dobře? Tohle je to nejlepší. - Prachy? To si piš, že jo. - A čtvrťáky. - Máš to na parkování. - Chci ten pytel, co pro to mám udělat? Ty už máš peněz dost.

- Jsou to čtvrťáky, ty hodně znamenaj. - Sáhni na ten pytel znova, líbí se mi to. Takhle poznáte, že máte co dočinění s hvězdou. Často děsím i sám sebe, nedělej si s tím starosti. Máš dvě možnosti: odpovíš na otázku, nebo uhodneš, co mám v krabici. Představím si krabici. Ani já nevím, co v ní je. Ví to jen Geoff. Pokud uhodneš, vyhraješ padesát dolarů. Pokud ne, - stane se něco strašnýho.

- To je v té tvé krabici? - Já nevím, co v ní je. - Nebo si můžu vzít tohle? - Můžeš. - Vezmu si tohle. - Vážně? Nechceš tohle? - Ne. - Dobře, dobře. Tak jo. - Jsi připravená? - Jo. - Dobře. - Co se děje? - Hledám pro tebe pěknou otázku. Dobře. Island je v severním Atlantiku a jeho hlavním městem je Reykjavík.

Christopher Plummer je nejstarším držitelem Oscara. Nejmladší držitelkou byla Tatum O'Neal za Papírový měsíc. S tolerancí tří let, kolik jí bylo, když vyhrála? - Tolerance tří let? - Jo. Byla hodně mladá. Říkám, že jí bylo... - Devět. - Jsi blízko. Bylo jí deset a vyhráváš padesát dolarů! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja chcem vidieť louieho ! ^^

210

Odpovědět

v přátelích se mi moc líbila ale tedka nwm... přijde mi že si dělala něco s ksichtem, botox nebo něco

254

Odpovědět

Craig hlavně vzdělává tupé Američany :) Napřed tím, že existuje nějaké Skotsko :) A pak tím, že Island má hlavní město jménem Rejkjavík :)

Už jen za to by měl dostat Lettermanův čas! :)

231

Odpovědět

Pobavilo mě, že Courteney Cox je asi stejnej pošuk na pořádek jako její postava v Přátelích :)

Vzpomněl jsem si na hlášku (Rachel napodobuje Monicu): "Jsem Monica Gellerová. Záchod čistím šestnáckrát denně, i když na něm někdo sedí."

260

Odpovědět

Dobře do ní dělal :D nebo to tak minimálně vypadalo

200

Odpovědět

Prosímvás, vysvětlí mi někdo, proč vždycky Craig roztrhá ten papír?

208

Odpovědět

Docela ty Američany lituju mít reklamy každejch sedm minut by mě dost štvalo.

210

Odpovědět

Víte co mě fakt strašně se*e u tohoto moderátora, ten umělej smích na pozadí, uplně mi to trhá uši.. ( pustťe si prvních 30 vteřin videa). Třeba mam jen blbou náladu, nevim.

1822

Odpovědět

Courteney vypadala, ze na Craiga hupsne jeste nez skonci porad :D

204

Odpovědět

6:22 ked Craig povie Clearwater, tak mysli mesto na Floride :) inak Courtney je pekna MCBP :)

200

Odpovědět

David Letterman - Conan O'Brien's Son Meets Obama

http://www.youtube.com/watch?v=TMs9-zZxG9Y

182

Odpovědět

hhankey: že jsi k***t....ostatní prosím prominou má hrubá slova :-)

191

Odpovědět

tlustejplesatejcikanzostravy: jenže ona se tak jmenuje...

1822

Odpovědět

Craig je nejlepší talk show host na svete a komu se nelibi at si p***l polibi!!!!!

1910

Odpovědět

Gabrielle: Přesně! Ona i v Cougar Townu je takhle na ten pořádek. Perfekcionistka každým coulem.
Mám ji moc ráda a za tenhle překlad děkuji!

202

Další